24 máj 04, 22:30:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 818 819 [820] 821 822 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277269 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12285 Dátum: 15 aug 25, 22:37:22 »

A Fear kurva jó volt. Most tudtam csak megnézni. Hosszan nem írok telorol macerás. De tetszett nagyon, csak az anyuka elég idegesítő, és a színésznő se egy őstehetség. ikszdé Nick, a drogos srác viszont nagyon jó, hitelesen alakított a színész, néha nehéz volt elképzelni, hogy ez az arc valóban teljesen tiszta volt, amikor ezt felvették. Az apuka is szimpi, csajbol meg majd meglátjuk mi lesz. A hangulat meg nagyon para volt, jól el találtak.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12286 Dátum: 15 aug 26, 20:26:28 »

Nézem ezt a fear the walking dead-et 10 percnél járok, de

- az oké hogy előtörténetet kapunk még az apokalipszis előttről teljesen jó ugye az alapsorozatban is az első évad volt a legjobb amikor még pörögtek az események és még senki nem eszmélt fel.

-viszont elég volt 2 perc is ahhoz hogy  belássuk megint iszonyat érdektelen karakterek vannak, felesleges műdrámák a családról, nézhetetlen.

-gondolom ezek a random emberek sorsa lesz a továbbiakban is, szóval nem fogunk megtudni a vírusról meg az okokról semmit.

-összegzésül szerintem kaszálom 10 percnél, mondjuk nyilván jó lesz mert a zombiapokalipszis kirobbanása és a káosz ami utána van mindig jó alapanyag, viszont történet megint nem lesz ebben sem és karakterek sem érdekesek, kb ez is úgy jár mint az alap sorozat aminek még az első évadja jó volt aztán nézhetetlen sz*r lett.

Kár érte.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12287 Dátum: 15 aug 26, 20:55:49 »

Az FTWD első részéből azt tudtam leszűrni, hogy a csajok nem szimpatikusak kifejezetten, a fiúk viszont nagyon jól alakítottak. Legalábbis a drogfüggő gyerek nekem nagyon tetszett Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12288 Dátum: 15 aug 26, 20:58:47 »

Az anyuka rettenetes, komolyan képesek Lori II-t berakni azok után, hogy mindenki utálta?

Jó hagyjuk mert csak felidegesítem magam, tudjátok ez nem is az a cinikus kasza, hanem az a rage quit féle amikor nagyon akarod hogy jó legyen de nem.

Nekem a drogos gyerek sem volt nagy szám, mondjuk az alapsorozatot is minősíti hogy ennyire bejött nektek egy halál átlagos unalmas srác.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 26, 21:01:09 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12289 Dátum: 15 aug 26, 21:00:49 »

Az anyuka az borzalmas, de ebben a sorozatban a szőkék és a négerek mindig meghalnak, szóval nyugi. Nevet A drogos srác meg tényleg nagyot alakított, igazán tehetségesnek csak őt nevezném innen, az apuka volt még jó.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12290 Dátum: 15 aug 26, 21:03:46 »

Mr Robot ami most színvonalas de annak is évadzárója lesz héten. Mondjuk abból nem értem minek akarnak több évadot amikor minden csavart ellőttek kb már.

Talán még a fargo season 2 lesz jó aztán ennyike.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12291 Dátum: 15 aug 26, 21:04:55 »

Nekem a tekintet tetszett az arcukon amikor meglátták a küszöbmajmot miután 5x átmentek rajta.Remélem az évad felére kiborul a bili éés végre lesz valami Holtak hajnala,Kaptár 2 feelinges mészárlás.
A nő meg csak meghal ikszdé

a Lost még mindig a legjobb sorozat amit valaha láttam Nevet  megérte a 200gb letöltést ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 26, 21:06:40 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12292 Dátum: 15 aug 26, 23:27:55 »

Én is jó pár hete határoztam el, hogy letöltöm és meglesem újra. Főleg mert anno láttam az első évadot, majd elegem lett, kis szünet, nem néztem meg a második évadot, se a harmadik évadot, majd elkezdtem a 4-5-6-ot, ami így nagyon élvezhető volt amúgy, az a három évad a végén nekem bejött. Az utolsó két részt meg direkt nem néztem meg!! Durci
Így gondoltam leszedem, de akkor nem volt annyi helyem a gépen, azóta meg csak a fejemben van, hogy majd valamikor meglesem megint. Nevet
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12293 Dátum: 15 aug 27, 02:00:50 »



a Lost még mindig a legjobb sorozat amit valaha láttam Nevet  megérte a 200gb letöltést ikszdé

Úgy vélem hittérítésre szorulsz. Nem baj, majd belerázódsz a valóságba és idővel elfeleded az amit idéztem.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12294 Dátum: 15 aug 27, 02:23:01 »

A legjobb amit láttam eddig, az a Sons of anarchy volt.
Szegény sorozatot annyira nem akarja elkezdeni senki. Aztán aki elkezdni, az a rabja lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 02:23:36 írta Gdat88 » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12295 Dátum: 15 aug 27, 07:34:15 »

Ishida és a Drót hol marad?Kérlek ha azt nem linkelted be akkor nem én szorulok fejtágításra.SHAME  Neeem

A SoA és a Maffiózók is mind mesterművek de valahogy sosem váltották ki belőlem azt mint a Lost.A vége legalábbis.
A BB egy erősen túlértékelt sorozat aminek csak az utolsó évada nézhető.A Californicationt elkezdtem de úgy a 4-5. évadnál abba hagytam mert ilyet HBO stílusban is tudok nézni (Törtetők)
Hmm ha már Törtetők,na azt is újra kéne néznem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12296 Dátum: 15 aug 27, 08:01:34 »

de house of cardsot meg basztál nézni. ennyike
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12297 Dátum: 15 aug 27, 08:07:20 »

annak az 1. meg a 2. évada kurvajó,a 3. meg egy rakás szar
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12298 Dátum: 15 aug 27, 10:39:47 »

A BB túlértékelt??
https://thedrunklibrarian.files.wordpress.com/2015/03/shocked-spit-out-drink-o.gif

Ha még azt írtad volna, hogy az első évada unalmas...  Neeem
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12299 Dátum: 15 aug 27, 11:50:15 »

Coelho ne vedd a szívedre annyira. Friss segg a sitten, megpuhul és alkalmazkodik a rendszerhez majd egy idő után majd.
Drótról meg annyit, hogy azért nem jelöltem, mert nem egy plakátot, hanem csak egy képet akartam szerkeszteni a Lostnál jobb sorozatokról.  Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 818 819 [820] 821 822 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!