24 máj 05, 05:17:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 814 815 [816] 817 818 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277566 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12225 Dátum: 15 aug 11, 07:32:57 »

Nézem ezt a true detective második évadot, és még van 2 rész belőle, ami megmaradt hogy állandóan 3 decis söröket isznak az amcsik, mondjuk lassan már mi is gázak vagyunk a 4 decisekkel. : (((

Kár hogy szakítottak a misztikus és filozófikus történetvezetésen, így maradt egy egyszerű nyomozós sztori. Ha elengedem az első évadot akkor akár élvezhetőnek is mondanám. Collin Farrel egészen jó, a frank csávó is a színész nevét nem tudom és amin meglepődtem, hogy mekedemszet is emgkedveltem, pedig hideg kirázott attól a nőtől de itt jó.

Nagyon hangulatosak a bár jeleneteket, amikor közelről veszik az arcukat a boxban és háttérben megy a zene.

A legnagyobb pozitívum benne a zenék nagyon jók rádob a hangulatra, sokat tud kompenzálni az ost kötelező meg bejön amiket a csaj énekel benne.

Sztoriról még így semmi, majd 2 rész múlva. Nevet

Közel nincs olyan kult mint az első évad de átlagosnál jobb nyomozós sorozat.

(azt dagadt 12 éves hülyegyereket pedig gdatnak meg kellett volna már vernie)
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12226 Dátum: 15 aug 11, 12:03:58 »

A 2. évad az egyszerűen csak rossz.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12227 Dátum: 15 aug 11, 21:15:20 »

Iszonyat király a Daredevil. Három részt láttam eddig, nem sürgetem. xD De tényleg baromi jó sztori, most láttam először a főgonoszt, nagyon menőnek néz ki. Meg tökre tetszik, hogy ez az egész mégis egy univerzumban van a MCU filmekkel. Remélem látjuk majd néha moziban is Daredevilt.

Viszont ide kapcsolódóan egy dolgot nem értek. Szóval ugye ez New Yorkban játszódik, ahol ugye egy-két éve mellékesen volt egy kibaszottulnagyondurva ufóapokalipszis, csak épp ennek semmi nyoma sincs. Említették a dolgot, de én ilyenekre gondolok, hogy romos felhőkarcolók, legalább a távolban, katonai ellenőrzőpontok, tudósok, akik épp vizsgálják az égből aláhullott idegen technológiák maradványait, kijárási tilalom, járványveszély (abban a csatában minimum 1-2 millió civil halottnak kell lennie, ennyit nagyon sokáig tart összekaparni), stb. Mert jó ez nagy város, és nyilván messze volt, meg különben is mit kötekedek ilyeneken, de ez akkor is kicsit irreális nekem. Bár lehet, csak simán hiányolom ezt a hátteret, mert simán nagyon tetszene. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12228 Dátum: 15 aug 12, 21:19:59 »

A Tűzgyűrűt közületek látta már valaki? Hosszú a lista, de nekem spec. azért ajánlották mert vannak benne emberektől kicsit távolabb álló lények. Ezen kívül van valami más értelme is, mint a látvány?
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12229 Dátum: 15 aug 12, 21:25:04 »

Nem rosszabb mint egy Transofmers film.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12230 Dátum: 15 aug 12, 21:26:56 »

Kislány koromban még elnézegettem, de annak se láttam sok értelmét. Viszont az Age Of Ultront még egyszer meg akartam nézni a moziba, mivel azt először is ott láttam (és egyedül Ultron miatt vettem rá magam, sok nézetünk egyezett ami a filmben hangzott el), de amúgy nem eszem az ilyen tömeggyártású vackokat. Ebben láttam fantáziát, még ha rengeteg baki is volt benne. A robotbácsi vitte el a filmet a hátán, szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 21:27:37 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12231 Dátum: 15 aug 12, 21:36:13 »

Inkább a Holnap határa c. filmet nézd meg.
Baromi jó kis film én imádtam.De biztos nem Emily Blunt miatt Nevet ja de
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12232 Dátum: 15 aug 12, 21:38:13 »

Azt már megnéztem. Én mondjuk nem a csajszi miatt szerettem. Engem azok a dögök nyűgöztek le benne. Szóval nem, biztos nem miattuk, ugyan... én minden filmet megnézek, amiben szexi nem földi lények vannak. A többi nem érdekel. Viszont az agyatlan daráláson elunom magam. A Holnap határa meg azért nem volt teljesen... logikátlan. De, nem mentális csajozás miatt néztem (én "pasiztam"). Nevet Sajnáltam, hogy végül győztek...

Az Age of Ultronnal kapcs meg még annyit, reménykedek, hogy Ultron visszatér. Ha kicsit is hűek akarnak maradni a regénybélihez, visszajön... ott körülbelül kinyírni se tudták. Ráadásul mindig erősebben tért vissza.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 21:40:45 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12233 Dátum: 15 aug 13, 08:16:27 »

Az aktuális testét mindig sikerül legyőzni csak fejlődik folyamatosan. Egyszer meg is javult amikor arra a szintre jutott a fejlődésében csak az is korossá vált. Már az eredetnél lemondtak a képregénybeliségről, a filmben Ultron egyenlő lelkiismeret  nélküli Vasember. Ennyi, semmi különleges. Átvezető gonosz mint minden trilógia második részében.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 08:17:28 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12234 Dátum: 15 aug 13, 09:00:53 »

A 2. évad az egyszerűen csak rossz.

Ez így nem teljesen korrekt. Azért farrelt meg vincent vaughn-t lekúrnád.

Viszont a soundtrack annyira telitalálat és hangulatos hogy nagyon odabaszott.

https://www.youtube.com/watch?v=cjl6mSO6Fow


https://www.youtube.com/watch?v=wbKJt1NQtZE

(lehet spoileres a videót akkor ne nézd csak hallgasd)

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12235 Dátum: 15 aug 13, 09:18:41 »

Állat lett Fisk a DD-ben. 4. részt néztem meg, ruszkiból ruszli lett. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12236 Dátum: 15 aug 13, 09:23:19 »

Én is a negyediket néztem pont tegnap. Fisk egy állat, baromi nagy az a faszi. Nevet Nem tudom a képregényes énje milyen, ezt majd Kazekage leírja, ha van kedve, de itt a filmben zseniális. Nevet

Meg az egész sorozat nagyon jó.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12237 Dátum: 15 aug 13, 09:43:40 »

Az aktuális testét mindig sikerül legyőzni csak fejlődik folyamatosan. Egyszer meg is javult amikor arra a szintre jutott a fejlődésében csak az is korossá vált. Már az eredetnél lemondtak a képregénybeliségről, a filmben Ultron egyenlő lelkiismeret  nélküli Vasember. Ennyi, semmi különleges. Átvezető gonosz mint minden trilógia második részében.

Azért Ultron több mint egy agyatlan pusztítógép. A "lelkiismeret" meg egy hülyeség. Vannak helyzetek, amikor nem szabad együtt érezni, szánalmat, sajnálatot (vagy éppen az érintett faj érzi úgy, hogy nem éreznek velük együtt). Ettől Ultron (film) nem gonosz. Kb. pozitívabb szereplőnek tartom, mint a jelmezben ugráló majmokat. A filmben korán sem volt olyan lelketlen.

Viszont nem tudom, hogy ezeket honnan szedtem, valami profilomra tettem "elválasztóvonal"ként.







[ Pár képpel később ]



( Kitenném valamelyiket szívesen signképnek, de
1.; Nem passzol annyira a színvilág
2. Úgyis beszólnál érte )
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 09:49:31 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12238 Dátum: 15 aug 13, 10:16:27 »

Age of ultron concept artok. Mármint a képregényé aminek semmi köze a filmhez. Azt írtam lelketlen, nem hogy agyatlan. Nem szólnék be, azoknak sem szoktam akik Batmant vagy Deadpoolt raknak ki. Ez a hátránya a műfaj mainstream részének.

Aes: Kb ilyen csak sokkal beszédesebb. Persze ő is volt mély ponton, még meg is vakult pár évre.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 10:18:35 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12239 Dátum: 15 aug 13, 10:27:13 »

Még a "visszatérésem" előtt lecsengett ez az őrületem olyan formában, hogy FRPG-ztem (Marvel, ugye). Alapjáraton nem vonz ez az Univerzum, mégis összeakadtam már vele régebben, noha nem nehéz. Ha változni is fog valami a signben (hisz eddig több volt mint avám, a jelenlegit meg biztos nem cserélem le egyhamar), akkor elég valószínű, hogy filmekkel kapcsolatban lesz. De, egyelőre megelégszem a mostanival.

Viszont a "lelketlen" szó lehet, hogy a filmbeli Ultronra nem a legjobb szó. Vannak érzései, van benne megértés, ez szerintem elég erősen látszik. Nem mellesleg pedig pont ez az, ami végleg meglepett. Egyszerűen "melegebb fogadtatás" volt a jelenléte, mint amire számítottam, vagy nem is tudom.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 814 815 [816] 817 818 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!