24 máj 05, 04:01:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 813 814 [815] 816 817 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277534 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12210 Dátum: 15 aug 09, 15:00:19 »

Régen láttam, egynek elmegy. Szerintem az 1984 neked jobban tetszene Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12211 Dátum: 15 aug 09, 15:03:46 »

Csak annyi hogy még egy pár évig biztosan nem fogják értékelni a filmet.Főleg az angolok.
Amúgy egy brutálisan jó film.Eredeti nyelven és szinkronosan is.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12212 Dátum: 15 aug 09, 15:04:40 »

@Coelho bácsi, Rákerestem, de túl sok mindenre nem jöttem rá, valamiért első látásra annyira nem szimpatikus. De, lehet adok neki egy esélyt. Neked tetszett? Nevet

Meg nem kéne elfelejteni azokat sem amit Raimi felírt. Erhm... valamikor majd arra is sort kerítek.

Egyébként csak most tűnt fel, hogy a V mint Vérbosszú maszk miért olyan ismerős. smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12213 Dátum: 15 aug 09, 15:15:22 »

Alan Moore zsenialitása jól adaptálva. Igen ez is képregény ami csak gyerekek olvasnak. Szomorú((
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12214 Dátum: 15 aug 09, 15:16:26 »

A film előtt is az ellenállás egyik szimbóluma volt,de a film nagyot dobott a népszerűségén azt azóta kb mindenki ezt használja.
Szerintem mindenféleképpen tegyél vele egy próbát,tetszeni fog.

A másik,ez nem tudom hogy mennyire jönne be, a Felettünk a föld c. film.
Egy baromi nehéz,lassan felépülő dráma amit az ég világon nem ismer senki viszont egy rohadtjó film.Ja és scifi.
A történetéről annyit hogy valahogy fölfedeznek egy bolygót ami pontos mása a Földnek,és közeledik felénk.
Viszont a sztori középpontjában nem ez áll és ha többet mondanék az spoiler lenne.Nézd meg, megéri.

Amúgy meg nem Raimi, hanem Capac
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 15:19:40 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12215 Dátum: 15 aug 09, 15:16:33 »

A V, mint vérbosszú. Nagyon bejött nekem. Imádom, amikor egy fanatikus ereje megdönti a régi rendet és jobbat hoz.
Neked pluszban tetszeni fog, hogy viszonylag creepy a főszereplő. Nevet

Az 1984 az meg alap.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12216 Dátum: 15 aug 09, 15:17:16 »

Tetszett, bár ha a sztoriját nem ismered, akkor nem akarom nagyon elspoilerezni, de hasonló a Vendettához (illetve annak az egyik "elődje"), viszont teljesen más hangvételű. Én kissé befordultam tőle, mikor először olvastam.  Nyelvesít

Erre 50-en beírnak elém Nevet
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12217 Dátum: 15 aug 09, 15:28:38 »

Egész szép filmlistát tudtam felírni így nektek köszönhetően, szuper. Sose baj, ha kevésbé ismert, nem mindig a csapból folyó filmek az értékesek.

Idézet
Imádom, amikor egy fanatikus ereje megdönti a régi rendet és jobbat hoz.
Első ránézésre azt hittem, hogy emiatt írod azt, hogy külön tetszeni fog. Nyelvesít Kicsit előre ugrottam, egyébként igen, a főszereplő máris szimpatikus. Lehet hogy búcsúzóul ma este ezt fogom megnézni. Nem is tudom, hogy-hogy eddig nem került rá sor. Nálam olyan filmek maradtak ki, mint pl.: a Mátrix. (igazából, csak részleteket láttam)

Idézet
viszonylag creepy a főszereplő.
Tudjuk, mit jelent nálam az, ha valaki creepy. Pirul

Igen, Coelho, én is csak egy pillanatra mentem el (ch-ch), aztán máris hogy felélénkült a csapat. Akkor feltétlenül rálesek arra is. Ez a befordulás dolog meg szerintem pont nem rád jellemző. Atya ég. Nevet

Off.: Nekem Raimi maradsz, mert a Capac nem illik a kislányos profilképedhez.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12218 Dátum: 15 aug 09, 17:01:19 »

Maga a név nem illik ehhez az avához de leszarom mert Yui az egyik kedvenc karakterem.
Amúgy itt a Felettünk a föld előzetese.Mondom,nézd meg mert nagyon jó és eléggé nehéz film.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N8hEwMMDtFY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N8hEwMMDtFY</a>

shiranai ez téged érdekelhet,itt van pár új infó az új Heroes sorozatról és néhány karakter kép
http://www.nbc.com/heroes-reborn
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 19:03:18 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12219 Dátum: 15 aug 09, 21:32:07 »

Daredevil s01e01. Ez tényleg nagyon jónak tűnik így első nekifutásra. Mondjuk nagyon nem illik bele a Marvel filmes univerzumba, nagyon más a hangulata.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12220 Dátum: 15 aug 09, 22:07:19 »

Persze mert a filmek pg13 blockbusterek ez meg netflix. Amúgy beleillik a többi szempontból.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12221 Dátum: 15 aug 10, 00:08:44 »

Na megnéztem a V mint Vérbosszú c. filmet. Hát, voltak benne nagyon nagy okosságok, de a végén az a nagyon romantikus jelenet nekem nem hiányzott. Meg az se, hogy V meghalt. ( mondjuk a csaj után körülbelül nem zavart ). Egyszer nézhető film.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12222 Dátum: 15 aug 10, 06:35:22 »

Már nem azért de milyen véget vártál a filmtől? Nevet V már alapból úgy indult neki az egésznek hogy nem fogja túlélni.
Meg hát amúgy is a szabadságharcosok általában meghalnak.

Megnéztem az új Gonosz halott filmet.Nagyon szar.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12223 Dátum: 15 aug 10, 07:04:29 »

Az hogy tudom előre, milyen vége lesz egy filmnek, nem jelenti azt, hogy tetszeni is fog. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12224 Dátum: 15 aug 10, 09:52:51 »

Hát, voltak benne nagyon nagy okosságok, de a végén az a nagyon romantikus jelenet nekem nem hiányzott.
Ebből a szempontból jobban fog tetszeni akkor az 1984. Bár én a könyv elolvasását javaslom, pár száz oldal csupán, de sokkal összetettebb élményt ad, mint a film. Film sem rossz, csak van kis változtatás a végén, ami nekem nem tetszett. John Hurt meg zseniálisan alakít, akárcsak Richard Burton.(akinek ez volt az utolsó filmje is)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 813 814 [815] 816 817 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!