24 máj 04, 23:49:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 812 813 [814] 815 816 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277365 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12195 Dátum: 15 aug 07, 12:50:32 »

Masashi, amikor Syzygy elkezd ebben a témában hipszterkedni, meg sznoboskodni, akkor ignorálni kell a hozzászólásait. Tud ő jókat is írni filmekről, de amikor ez rajta van, nincs mit tenni. Meg kell várni, amíg elmúlik.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12196 Dátum: 15 aug 07, 13:09:09 »

Én csak ennyit tennék hozzá kiegészítésül: Dogville, Korcs szerelmek T_T Ő érti.
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12197 Dátum: 15 aug 07, 14:13:46 »

Nem veszem zokon, ha valaki filmeket kritizál. Itt konkrétan csak azt nem értettem, hogy most akkor engem vádolt látatlanul azzal, hogy tömegfilmeket nézek, aztán rinyálok, vagy csak úgy rájött az 5 perc. A másik hsz-ére nem reagáltam. Te se örültél volna neki, meg szerintem jobb is így. Nevet

Előre félek, Raimi. Spasibo.

Nekem meg sikerült teljes jellemábrázolást alkotni a Predators ragadozóíról és a klánbeli rangsorról/szerepekről.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 14:16:00 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12198 Dátum: 15 aug 07, 15:06:23 »

Mind2 film Oscar díjas szóval halál fos.A whiplash főleg.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #12199 Dátum: 15 aug 07, 16:06:59 »

A Whiplashnek kellett volna megkapnia a legjobb filmért járó oscar-díjat : (
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12200 Dátum: 15 aug 07, 16:28:07 »

Hát a Jurassic World? Ez mindent összefoglal.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=l6umfTLuCI8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=l6umfTLuCI8</a>

És még egyszer meg kéne nézni a barátosnéval valahol, még nem látta.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 16:28:45 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12201 Dátum: 15 aug 07, 16:48:07 »

A Whiplashnek kellett volna megkapnia a legjobb filmért járó oscar-díjat : (
Elég neki a legjobb vágás,hagnkeverés és férfi mellékszereplő díj.Meg még ki tudja mi.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12202 Dátum: 15 aug 08, 02:16:11 »

Five Nights At Freddy's filmről van valami vélemény látatlanba? Nagy siker volt a játék, szal ezt is tömegek fogják enni. De, talán nem sablonszar lesz mint a Poltergeist kétezer...
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12203 Dátum: 15 aug 08, 23:04:55 »

Tegnap megnéztem újra a Divergentet, és ma sort kerítettem az új részre, az Insurgent-re is. Erről a filmről szinte csak rosszat hallottam, ezért az elején még felváltva néztem a Fradi-meccsel. De igazából annyira nem volt rossz. Logikátlan volt az egész. Nagyon. Rohadtul nagyon. Helyenként tényleg a falat kapartam tőle, de ha ezen sikerült úrrá lenni, akkor élvezhető volt. A sztori ritkán ült le, jók voltak az akciók, fasza a látvány. Csak, á ez a sok ellentmondás ne lett volna. Pl. hogy hogyan lett hirtelen 100%ban megbízható Divergent érzékelőjük, miközben előtte évszázadokig az emberek többsége azt hitte, ez az egész dolog csak legenda, és simán el lehetett sunnyogni? Meg még ezer ilyen van. Ez más filmekben is megesik, de itt tényleg sorban jöttek ezek. Legalább a legnagyobb logikai problémát, hogy egy ennyire túlszervezett és életidegen társadalom, hogyan maradhatott fenn, nagyjából megmagyarázták azzal, hogy az egész egy kurva nagy Petri-csésze. És nekem ez a fordulat nagyon tetszett, szóval sok korábbi marhaságot hajlandó vagyok megbocsátani. (Talán mert ilyesmin én is gondolkodtam már, hogy pl. kitörne az országban valami apokalipszis (zombik vagy hasonló), és mindenki azt hinné, az egész világon ez megy, közben meg csak a mi országunkban, és kísérlet lenne az egész.)

Kíváncsi lennék, hogyan folytatják majd ezt, igyekszem a spoilert kerülni. A csaj meg növessze vissza a haját. Nagyon előnytelen ez a rövid haj.

Viszont Zoe Kravitz teste 10/10 továbbra is, kár, hogy keveset szerepelt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12204 Dátum: 15 aug 09, 08:30:46 »



Fúú ez mennyire true, kivéve az utolsó szakaszt mert simán kaszálható bármelyik láma cliffhanger benne.

Mondjuk az első évad még jó volt. : ((
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12205 Dátum: 15 aug 09, 09:08:20 »

Most próbálok visszaemlékezni, hogy ez a "poénos" kép eddig egyszer, kétszer, vagy háromszor lett e elsütve eddig a fórumon?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12206 Dátum: 15 aug 09, 09:19:39 »

Halt and Catch Fire 2. évad

Na bazzeg ez nagyon beteg volt.Érdekes hogy miután nem sikerült elverni az IBM gépét a 2. évad elején áttértek az online játékok kezdetére és hogy akkor mennyire leszarták az emberek az egészet.Volt egy ilyen mondat benne hogy "nem igazán látom az online élet jövőjét" na amikor ezt meghallottam megmosolyogtam mert így 1985-ben azért logikus kijelentés de 30 év távlatából nagyon poén hogy ez a csávó ekkora baromságot mondott ikszdé mint '18-ban amikor azt mondták hogy a repülésnek nem lesz jövője.
Akit érdekel ez a téma nézze meg mert eddig 2 évad van kint és már berendelték a 3. évadot is.
Az első évad arról szól hogyan akarják megverni az IBM-t a saját gépükkel, a 2. meg mint írtam az online játékok hanjaláról szól amikor telefon vonalakon játszottak ikszdé

1. évad előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=7KeQC_JQfhE
2. évad előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=aBF38GXVzH4
Op ami szerintem baromi jóra sikerült: http://www.youtube.com/watch?v=yD_kCKiSkoI

szerk:
ez mi???? Nevet olvastam hogy miután szarrá lehúzták a filmet a rendező a vágókat hibáztatta mert szerinte ő nem ezt rakta össze ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 09:40:37 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12207 Dátum: 15 aug 09, 11:07:46 »

Egyszerűen csak elrontották a címet.  ikszdé
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12208 Dátum: 15 aug 09, 14:13:57 »

Csak szimplán szar. Nagyon.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12209 Dátum: 15 aug 09, 14:55:30 »

A V mint Vérbosszú c. filmet még nem láttam, de ma estére is kéne valami finomság. Mi a vélemény róla?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 14:57:15 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 812 813 [814] 815 816 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!