24 máj 05, 02:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 808 809 [810] 811 812 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277502 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12135 Dátum: 15 júl 24, 19:59:16 »

Bevallom őszintén, én még soha életemben nem láttam egy részt se A Karib-tenger kalózaiból. Most elkezdtem pótolni a hiányosságot, és kezdek rájönni, hogy miről maradtam le. Nevet Ez baromi szórakoztató. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12136 Dátum: 15 júl 25, 00:05:48 »

Hmm, látszik, hogy egyre népszerűbb a Marvel, mert az Antman telt házas moziban két ember kivételével már mindenki maradt a mid-credit scenere Nevet Bár az endcredit előtt meg kiment a fele...  Neeem

Egynek jó volt amúgy, nem próbálta magát komolyan venni, a poénok működtek nagy részben, és megint megállapítottam, hogy a Marvel kurva jól fűzi össze a filmeket és karakterizál egyes mellékszereplők átvivésével és szerepeltetésével, név szerint itt Falconnal Nevet

Ja, és úgy tűnik lesz végül Wasp, csak Janet helyett, akit kapásból kinyírtak a film előtt, Hope lesz az. Aminek már csak azért is ideje volt, mert az egész film felett ott lebegett, hogy a csaj 23x alkalmasabb lenne a feladatra minden szempontból, de valami mondvacsinált indokkal a kispadra szorult, hogy a csávó szerepelhessen...

Apropó, van megerősített Black Widow filmünk 2018-ra Nevet Mondanám, hogy Natalie Dormer mehetne vmi orosz KGB-s ribancnak kapásból, de tuti ő lesz Captain Marvelnek castolva nyilvánvaló okokból... link. Budapestet megcsinálhatnák végre, ha folyton emlegetik úgyis, vagy a Red Roomos-Winter Soldieres időket is. Bár gondolom annak a következménye les megcsinálva, hogy még a Winter Soldierben feltett magáról minden adatot a googlere Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12137 Dátum: 15 júl 25, 10:25:03 »

Wayward Pines:
Eléggé mainstream minisorozat lett belőle,a csapból is ez folyik ikszdé nem sokat vártam tőle, de pozitívan csalódtam.Nagy testvéres totális megfigyelős thrillerként indul,aztán lazán átcsap posztapokaliptikus emberiség már rég kihalt scifibe
A színészek hozzák az elvárt formát de nem kell komolyabb drámai alakításokra számítanunk senkitől.Látszik hogy volt pénz benne és hogy megpróbáltak nem szar színészeket alkalmazni,ez azért meg is látszik az ilyen AAA neveken mint Matt Dillon, Carla Gugino,vagy Toby Jones.
Mindent összevéve pofás kis sorozat lett,szerintem a könyveket is el fogom olvasni.Viszont elvileg 1 évados volt,nem lesz több rész belőle.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12138 Dátum: 15 júl 28, 19:05:16 »

az a durva hogy ezt megint csak a 90's kidsek értik

Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12139 Dátum: 15 júl 28, 19:12:02 »

Öreg vagyok én már ehhez...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12140 Dátum: 15 júl 28, 19:30:14 »

Amikor még kazekagével vhs-en néztük.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1FgOtwqvrFg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1FgOtwqvrFg</a>
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12141 Dátum: 15 júl 28, 19:44:51 »

Ezen most nagyon röhögtem. Lehet meg kéne néznem ezeket a filmeket.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12142 Dátum: 15 júl 28, 20:01:21 »

Imádom ezeket a filmeket Nevet örök klasszikusok Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12143 Dátum: 15 júl 28, 20:08:09 »

Reméljük hálivúdd nem gondolkodik semmilyen folytatás/reboot/előzmény/eredet filmen sem...ezek a filmek úgy jók ahogy vannak Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12144 Dátum: 15 júl 28, 20:50:12 »

Állítólag idén jön ki a Kickboxer feldolgozása.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12145 Dátum: 15 júl 29, 00:36:05 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FAkV7xbiCHo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FAkV7xbiCHo</a>
Lőtt sebnél végbéltükrözés. Furcsa volt utólag Scorsese féle Joe Pescit látni, mert nekem ez volt az , akivel sokáig azonosítottam.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12146 Dátum: 15 aug 01, 00:05:32 »

A japán nyelv annyira zseniális Nevet  ezt meg kéne nézni japán hanggal magyar felirattal bár úgy is tudom fejből az egészet xD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cbpslRxy8T0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cbpslRxy8T0</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 01:00:43 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12147 Dátum: 15 aug 01, 00:48:30 »

#rv‚nytelen YouTube Link#

Ez tényleg király volt Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12148 Dátum: 15 aug 01, 01:01:03 »

Jólvan késő van elfelejtettem törölni azt a rohadt s betűt ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12149 Dátum: 15 aug 01, 06:36:40 »

Nyóc évados lesz a Game of Thrones,élőszereplős Naruto film készül emberek mi a szar történt itt az elmúlt 1 napban?
Ja de legalább jön a Black Sails 4. évada Nevet úgy hogy még a harmadikat is csak forgatják ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 808 809 [810] 811 812 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!