24 máj 05, 04:30:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277549 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #12090 Dátum: 15 júl 13, 21:59:27 »

Suicide Squad
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PLLQK9la6Go" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PLLQK9la6Go</a>

Nekem már most tetszik Leto által megformált Joker
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12091 Dátum: 15 júl 13, 22:01:04 »

Én tudom, de lehet van aki nem, és az most szívesen feláldozna téged Odinnak a Véres Sas technikával a spoilerért cserébe. Én szívesen hozom a fejszét. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12092 Dátum: 15 júl 13, 22:03:44 »

Ez csak egy legenda Nevet lehet hogy tök más irányt fog venni a sorozat.De azért kihúztam feketével Nevet
Amúgy meg Lagerta is olyan nagy mitológiai alak mint Ragnar,csak más korban élt.
Ja és a Wayward Pines egy rohadt jó sorozat.Nézzétek meg.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 22:05:07 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12093 Dátum: 15 júl 13, 22:05:35 »

Ja, sok minden másként van azért, de ezt nem hiszem, hogy változtatnák. Bár ha jól tudom a koporsós trükk a harmadik évadban se úgy volt az eredeti legendákban. Nekem menet közben esett le, az utolsó részben, hogy ja, itt most erre készülnek. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12094 Dátum: 15 júl 14, 11:08:03 »

Na jó jöttem a Comic Conos szarságokkal, ha más már nem Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=0WWzgGyAH6Y Bat v. Clark Kent
Háh, leszarom még mindig. Bár Batflack amúgy jónak tűnik, de hát a DC filmjeiben nem is a színészekkel van a baj.


https://www.youtube.com/watch?v=PLLQK9la6Go Suicide Squad
Egy fokkal már érdekesebb, remélem Harley ellopja az egészet a picsába. Nevet Jarker meg biztos jó lesz, ő mindenbe jó, bár a Joker se különösebben érdekel. Ezt LEHET megnézem.

https://www.youtube.com/watch?v=oVFIo7qI1q0 Deadpool, még csak cames sajna
Na végre valami érdekes *-* Deadpoolt mindig is bírtam, a film is R-rated, annyi baj nem lehet. Mondjuk a suitja kár hogy olyan mintha CGI lenne. A színészválasztás meg tökéletes, nem kellett recastolni a kanadai Ryan Rodney Reynolds nevű morbid humorú csávót valamiért... Esküszöm ezeket az embereket a Marvel növeszti valahogy laborokban.

https://www.youtube.com/watch?v=_0RfkklKEoI X-men apocalypse, szintán cames emrt a jobbat leszedték
Fuck yeah! Mondjuk Mangeto favágóegyenruháját nem vágom, gondolom már visszavonult a shitstorm előtt. Erik meg remélem mindenki beszarat egy kis erőfitogtatással. Mondjuk ha tényleg tudja irányítani őket a gonosz akkor az tényleg szopóág. Az előző kettőből kiindulva rossz nem lesz az tuti viszont Nevet

Civil War Spoilers:
Ééés aki szintén nem tudott várni még 10 napot az Antmanig, hogy lássa a Civil War-os post-credit scene-t, akkor annak az is itt van, fordítással:
http://askboo.tumblr.com/post/124052564440/itsstuckyinmyhead-buck-y-sarahrogres
Az, hogy mit fogok kezdeni az életemmel a Civil Warig az nagyon jó kérdés...  Nevet

Nem volt meg a képregény, ezért nem tudom le lehet-e szedni a karját, bár abban biztos vagyok, hogy a satu a garázsban erre nem a legjobb eszköz. Stark meg jó kérdés mikor tudja meg hogy a WS=BB, ill mikor hiszi el, valamint tudja-e hogy ő ölte meg anno a szüleit.

Sokfélét hallottam arról, hogy mi lesz a konfliktusa a filmnek, tekintve hogy a MCU-ban a személyazonosság sosem volt igazán téma. Az egyik tipp az az, hogy Crossbones ugye kinyír csomó embert/gyereket, és erre valaki megszólal, hogy 'ja, amúgy a szuperhősöknek is felelnie kéne valakinek', de ez meg nem magyarázná meg azt hogy az a Tony Stark aki folyton minden adatot ellopott a SHILED-től, bemutatott a kormánynak, mindenkit ellenőrzött és privatizálta az egész szuperhősösdit miért állna hirtelen a kormány mellé.

A másik a 'This time it's personal' vonalon megy, miszerint Stark nincs lenyűgözve attól, hogy a Winter Soilder aka Bucky Barne megölt a szüleit, agymosás ide-oda, és be akarja záratni, Steve Rogers meg természetesen ezt nem szeretné. Kész is a konfliktus.Ezt még alátámasztja az, hogy azt is hallottam, hogy Bucky lesz a gyújtópontja az egész történetnek. A kettőt persze keverni is lehet.

Remélem Captaint még bent hagyják egy körre, nem a CW-ben nyírják ki, mert akkor utána lehet találgatni, hogy Sam-et vagy Bucky-t kapjuk-e meg új Captain Americának. Lehet itt is megcsinálják azt, mint anno Star Treknél, és megcserélik ki hal meg. Úgy tudom Downey már nagyon ki akar szállni amúgy is, és a szerződése is lejár. Apropó, az is meg lett tudtommal erősítve, hogy Buckynak nagy szerepe lesz majd az Infinity Warban is.

Oh Aes, Vikings? Nevet Kibaszott helyesen teszed. A legtöbb sorozat elbassza ott, hogy van egy okos karakter, aki előbb-utóbb hülye lesz a plot miatt és nem érted miért. Na itt nincs ez meg, Ragnar kibszott zseniális volt az elején, és az is marad végig.

És van season 4 előzetes is, kibaszott spoileres, ha nem láttad a 3.at D: Jó kis shitstormnak tűnik
https://www.youtube.com/watch?v=IARD01_FEq0
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 11:26:14 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12095 Dátum: 15 júl 14, 11:48:56 »

Én amikor megkeresztelkedett, már kezdtem azt hinni, hogy ennek is eddig tartott az esze, hamarosan Floki vagy valamelyik másik vallás fanatikus belevágja a fejszét. ikszdé

De ez a trükk zseniális volt. Én arra leszek kíváncsi, hogy most mekkora agyfaszt fog kapni Ragnar Rollo miatt. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12096 Dátum: 15 júl 14, 12:17:42 »

Suicide Squad: Nem tudom miért vannak elájulva tőle. Elég szarul néz ki az egész ahogy van még Leto is.

Deadpool: Imádom.

X-men: Hát Sophie Turner még mindig nem jó Jean. A négy lovas ( Vihar, Angyal, Psylocke, Magneto) menőn néz ki de én Logant vártam mondjuk a Halál lovasának. Remélem azért nem végig gonosz lesz ez a 4 szereplő az utolsó percig.

Civil War: Valamit el fog b.szni az új csapat és azért gondolom mindenkit az irányítása alá akar vonni valamilyen kormányszerv. Tony-nak szerintem szimplán bűntudata van és azért csinálja majd az egészet meg amúgy már az Age of Ultronban is úgy viselkedett mint egy pöcs. Azt nem tudom hogy ki állna mellé a csapatból War Machine-t leszámítva? Sólyom ugye egyértelmű. Az Özvegy is szerintem. Ant-Man bűnöző félig, A Boszi a szülei miatt nem bírja Vasembert, Hawkeye meg fedezi az Özvegy seggét. Marad még Vízió de szerintem meg nem fog sok szerepet kapni ebben.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12097 Dátum: 15 júl 14, 16:44:04 »

The Strain 2. évada egész  jól indult.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12098 Dátum: 15 júl 15, 10:45:19 »

Megnéztem az első részt a Ballersből és akit valamilyen szinten érdekel a tematikája, az kezdje el nyugodtan. Bár érzékenyebb lelkű emberek ne nézzék, mert a csúnya fekák bizony kefélik a fehér csajokat. XDDD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12099 Dátum: 15 júl 15, 15:50:06 »

Elkezdtem nézni az Ultron-féle Avengerst, és az egy dolog, hogy körülbelül fél perc alatt elfelejtik a kelet-európai város legyilkolását, de ami fontosabb: miért nigger Kelet-Európa 90%-a?

Igazad volt, syzy, ezt nem kellett volna látnom. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 15:52:01 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12100 Dátum: 15 júl 15, 16:05:48 »

Milyen négerekről beszélsz? Egyre sem emlékszem.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12101 Dátum: 15 júl 15, 16:15:38 »

Amikor harcolnak a tömegben ott menekülnek ilyen néger- meg cigányféleségek. Bár az utóbbi ellen egy szavam sem lehet, teljesen korrekt. ikszdé

Amúgy szerencse, hogy nem adtam ki pénzt ezért a filmért. ikszdé Tudom, mindennel kritikus vagyok, de mindig elkapott a röhöghetnék, amikor az Olsen-csaj a kezeivel hadonászott, hogy pszichózist indukáljon. Ennél már az ugyanolyan hangsúllyal és arckifejezéssel színészkedő Sansa is csak kicsivel lesz rosszabb. ikszdé

Hulk meg cseszettül idegesítő, minek létezik egyáltalán. Nyírják már ki a francba.
Nagycsöcs Johanssonnak meg olyan feje van, min aki folyton be van állva, és dühödten mered a semmibe.

----

Na tessék, ez megy mindig, ha filmet nézek. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 16:18:43 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12102 Dátum: 15 júl 15, 16:24:36 »

Az Vakandában volt ami egy fiktív afrikai ország ahol a vibránium volt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12103 Dátum: 15 júl 15, 16:33:44 »

Inkább az az érdekes kérdés, hogy az új fantasztikus négyesben a Fákja hogyan lehet néger, mikor ő eredetileg a fehér,  láthatatlan nő testvére. Nyilván a válasz a polkorrektség.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12104 Dátum: 15 júl 15, 16:36:24 »

Én a végén lévő harcról beszélek. Oké, a 90%-kal nyilván túloztam, ahogy mindennel, de ez még nem változtat azon, hogy csak nagy nehezen szenvedtem végig, mert szar az ízlésem. Hulk idegesítő, Starktól lassan a falra lehet mászni, nagycsöcs nyilván nem jön be, személy szerint nagypöcs sem, egyedül Thor normális, de az meg nem tűnik IQ bajnoknak. Szóval nem igazán hatottak meg a szereplők lelki vívódásai, meg az olyan tragédiák, hogy Hulk szokás szerint ezredszerre bekattant, és ezredszerre elpusztít valami noname vakondvárost (grat, Micsudi, én fél perc alatt elfelejtettem a nevét).

A megvalósítás szép, technikailag gyönyörű, de az meg így nem ér semmit. Ultron viszont jó arc volt, legalább ő nem hitte, hogy a béke egyenlő az USA érdekeivel, szemben a nagy békefenntartó bosszúállókkal. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 16:37:02 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!