24 máj 05, 07:48:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 800 801 [802] 803 804 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277736 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12015 Dátum: 15 júl 03, 20:18:00 »

Az tényleg jó lenne (a 63.11.22.), bár abból egy sorozatot tudnék elképzelni. Lehet az ST-ből (én is nemrég fejeztem be újra) is egy miniszéria kéne film helyett, mint a Végítélet esetében.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12016 Dátum: 15 júl 03, 20:47:25 »

Kapják be a kritikusok Nevet Az egy óta a legjobb Terminátor mozi. Tetszett, hogy nem vette túl komolyan magát, de amikor kellett azért megmutatta, hogy ez azért egy elég sötét utópia.

Beletettek pár poént, ami nagyon jó volt és az akcióval, meg a plottal sem volt semmi baj. ( én mondjuk nem néztem meg az előzetest )

7/10

edit: És amúgy meg Hans Zimmer. Már a zene elvitte volna a hátán a filmet.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5HuAxxvnWbA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5HuAxxvnWbA</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 20:50:07 írta Lew » Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12017 Dátum: 15 júl 03, 21:16:39 »

Jah...a Terminator rohadt nagy lett,ezt mondtam Nevet lazán veri az előző 2 részt Nevet
ja és mivel Hans zimmer...szóval na Nevet

shiranai: a Végítélet filmek szerintem rohadt szarok lettek.Amik működtek a könyvben,azok a  filmben egyáltalán nem.
Egy Minden sötét,csillag sehol filmet még el tudnék képzelni.Ugyanis az valamelyest kapcsolódik a Végítélet, ill. Setét torony könyvekhez is.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12018 Dátum: 15 júl 03, 21:21:37 »

Nemsoká jön a retrosznob Syzy és megmondja, hogy az új Terminátor mennyire szar és hogy az egy mennyivel jobb, pedig még nem is látta az új részt.
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12019 Dátum: 15 júl 03, 22:04:48 »

Jah...a Terminator rohadt nagy lett,ezt mondtam Nevet lazán veri az előző 2 részt Nevet
ja és mivel Hans zimmer...szóval na Nevet

shiranai: a Végítélet filmek szerintem rohadt szarok lettek.Amik működtek a könyvben,azok a  filmben egyáltalán nem.
Egy Minden sötét,csillag sehol filmet még el tudnék képzelni.Ugyanis az valamelyest kapcsolódik a Végítélet, ill. Setét torony könyvekhez is.

Én csak a formátumra mondtam, hogy jó, a film tényleg nem jó. A Minden Sötétből melyik történetre gondolsz, mert van benne 4 is Nevet. Melyik kapcsolódik a Setét toronyhoz (már régen olvastam)?

Örülök, hogy mégsem szúrták el a T5-öt.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12020 Dátum: 15 júl 03, 22:14:31 »

A minden sötét,csillag sehol.Ez kapcsolódik a Végítélethez, az meg a Setét toronyhoz.
Legalábbis én így emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 22:15:22 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12021 Dátum: 15 júl 03, 22:26:56 »

Oké igazad van. A Végítélet szuper influenzája megjelenik a 4. kötetben. Azt hittem a Minden sötét, csillag sehol egyik története kapcsolódik (közvetlenül) az ST-hez.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12022 Dátum: 15 júl 03, 22:35:46 »

Asszem az egész könyv kapcsolódik hozzá.Az öreganyóról szól aki a végítéletben is benne van.Abigail anya talán?
na mindegy,én várom a ST filmet remélem nem cseszik el.De a Mobilt még jobban Nevet

BTW várod már a Heroest? Nevet
jó páran visszatérnek a régi szereplő gárdából Nevet és jön Chuck is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 22:38:58 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12023 Dátum: 15 júl 03, 22:41:15 »

Várom már, remélem visszahozzák az első két évad hangulatát. Pont múlthéten akadtam rá a gépemen az első részre. Gondolkozom rajta, hogy újra végig nézem az első két évadot. Nekem azok tetszettek a legjobban.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12024 Dátum: 15 júl 03, 22:44:46 »

eddig úgy néz ki hogy Bennet,Claire,Hiro,Micah visszatér és lesz még jó pár új karakter is.Köztük ugye a kiscsaj aki az előzetesben is benne van.
Az igaz hogy az első 2 évad a legjobb.A 3. már idegesítő,csak Syler tette nézhetővé.A 4. évadnak csak a vége jó amikor azt mondja hogy "ez egy szép új világ"
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12025 Dátum: 15 júl 03, 22:49:17 »

Nagy fájdalmam volt, hogy Sylar becsicskult a végére, pedig ő volt a legjobb fő gonosz Nevet. (persze kellett a "karakterfejlődés")
Hiroról nem is tudtam, hogy visszatér. Ez örömteli, nekem ő volt a kedvenc szereplőm, meg Bennet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12026 Dátum: 15 júl 03, 22:51:03 »

Bennett ugye az előzetesben is benne van,Hirot meg facebookon írták ki mint visszatérő karakter.
Én már rohadtul várom,elvileg jövőre jön.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12027 Dátum: 15 júl 03, 23:03:56 »

Terminátorból a 3 volt egyedül nagy csalódás, a 4 az olyan volt amilyen, de el lehetett nézni. Na meg volt benne Bale. De abban megegyezhetünk szerintem, hogy van a Terminátor 2 és a többi Terminátor film. Az egy jó film volt, de harmatgyenge, ha most a második epizódhoz akarnám hasonlítani. Az elmúlt 8 hónapban valaki pótolta a Sin City 2-t? :'D
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12028 Dátum: 15 júl 04, 09:53:41 »

Egyáltalán nem lett rossz az új Terminator
Ishida nálam pont fordítva , nekem a 3 jött be a 4 meg nem ikszdé
Ja és Emilia Clarke eszméletlenül jól néz ki bőrnaciban M4-el a kezében Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12029 Dátum: 15 júl 04, 12:32:56 »

Hagyjuk már. Értem, hogy jó bőr volt a robot a 3-ban, de a filmnek nem volt se eleje, se vége, se értelme. Míg a 4 egy kiszámítható akciófilm volt egy érdekes ember/gép határvonal filozofálással. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 800 801 [802] 803 804 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!