24 máj 05, 00:38:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 796 797 [798] 799 800 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277406 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11955 Dátum: 15 jún 26, 16:09:02 »

Meg ott az Útvesztő ami annyira nem lett szar de ahhoz pont eléggé szar lett hogy szar legyen.
Sőt az Emlékek őre sem lett annyira rossz,csak unalmas.A könyvnél legalábbis jobb lett.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11956 Dátum: 15 jún 26, 23:05:19 »

Megnéztem közben a reboot Majmok Bolygója második részét is. Ezt azért nem találták el annyira, mint az elsőt. Jó volt, csak helyenként nagyon kiszámítható. Megérte megnézni ettől függetlenül.

Ja és tiszta vicc, hogy most a The Americans harmadik évadát nézem, erre ebben a filmben is ugyanaz a nő játszott, mint aki ott az egyik főszereplő. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11957 Dátum: 15 jún 27, 10:49:02 »

Fear the Walking Dead előzetes amiben jó sok beszélgetés van,de zombi egy sem.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IhAqLB4HhZw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IhAqLB4HhZw</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11958 Dátum: 15 jún 27, 11:58:55 »

Ilyen hozzászólások után, hogy lehet joga a férfi topic használatához Aesnek?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11959 Dátum: 15 jún 27, 14:59:42 »

A kettőt szétválasztani hülyeség. Ezt azok találták ki, akik gyerekesnek találták a comic kifejezést, így el tudtak passzolni a sznoboknak is pár tízezer példányt mert az graphic novel.
Próbálják kimagyarázni hogy az komolyabb témájú, meg több a szöveg benne de ez egyszerűen nem igaz.

Te most szemrebbenés nélkül azt mondanád, hogy a Watchmen ugyanaz a műfaj, mint a Garfield képregény?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11960 Dátum: 15 jún 27, 16:14:44 »

Ilyen hozzászólások után, hogy lehet joga a férfi topic használatához Aesnek?

Ha deadliftel két palvinbarbit, akkor írhat megint. Legyen ez a kritérium a férfi-topicba.  Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11961 Dátum: 15 jún 27, 17:04:20 »


Te most szemrebbenés nélkül azt mondanád, hogy a Watchmen ugyanaz a műfaj, mint a Garfield képregény?

A Garfield egy comic strip, a Watchmen pedig a Maxi-series iskolapéldája. Ja de igen mindkettő képregény. Szerintem a műfaj fogalmánál van egy kis képzavar, te a műnemről beszélsz.



Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11962 Dátum: 15 jún 27, 17:27:51 »

3 műnem van. Líra, epika és dráma. Te ezekbe akarod besorolni a Garfieldet? Mesélj még.
Illetve ebben különbözik a Garfield és a Watchmen? Valahogy kétlem. Pont emiatt hozták létre a Graphic Novel formátumot. Hogy meg lehessen különböztetni a Garfieldet a Watchmentől.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 17:35:56 írta Gdat88 » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11963 Dátum: 15 jún 27, 17:53:18 »

Ráadásul csúnya is a főszereplő.Mármint a csaj.

A Beavatottat egy buta és sz*r filmnek tartom, de komolyan lecsúnyáztad Shaliene Woodley-t? Oo

Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11964 Dátum: 15 jún 27, 20:55:24 »

Hozzá képest? Nevet szerintem nem kérdéses
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11965 Dátum: 15 jún 27, 21:53:51 »

Hinata annyira béna. ikszdé

Shaliene Woodley viszont úgy nézem nem csúnya. Én csak ebben az egy filmben láttam, ott nem volt előnyös, de úgy tűnik civilben sokkal jobb.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11966 Dátum: 15 jún 27, 23:03:57 »

A szétválasztás szerintem is felesleges, mert mindkettő ugyanaz, nyugati képregény. Keleten szerencsére ezzel nincs gond, képes  és egyben szöveges formátumú történetmesélés az manga. Akkor is, ha kodomo és akkor is , ha seinen. Lehet nincs igazam, de ez az álláspontom az off témában. :'D
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11967 Dátum: 15 jún 28, 02:49:09 »

A manga is képregény. #shame
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11968 Dátum: 15 jún 28, 09:27:58 »

Ed,Edd és Eddy a maga rohadtul egyszerű kreténségével még mindig meg tud nevettetni Nevet
"helló visszhang a nevem Ed!" Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11969 Dátum: 15 jún 28, 21:39:26 »

Shailene nem csúnya, Ellie Goulding viszont igen.  Nyelvesít A számai viszont jók legalább. Nevet Hinata egy sexy anime chick, pont. Mondjuk lány vagyok, szóval inkább a Grimmjow-félékre gerjedek. ^^

Garfield! Nevet Nagyon szerettem gyerekként.

A manga is képregény jah. Az viszont "nem gáz", mikor az animéket "lemesézik". Grr...

Edd, Edd és Eddy. Nevet Megcsináltuk suliban deszkát. Nevet Johny Bravo, Dexter, Pindúr Pandúrok, Tom és Jerry, Kengyelfutó gyalogkakukk, Bolondos dallamok, X-man, Shaolin Showdown, Tini titánok ( szerintem emiatt lettem animés, pedig ez nem az, csak gyenge utánzat, annak viszont szuper Nevet ), ja és a Minimaxon szinte minden. ikszdé

Jó is volt gyereknek lenni.  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 796 797 [798] 799 800 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!