24 máj 05, 01:19:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 791 792 [793] 794 795 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277449 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11880 Dátum: 15 jún 15, 10:39:22 »

A producerek szerint Jont nem fogják feltámasztani a következő évadban, remélem, csak hazudnak. Különben milyen szerepet kapna a vörös papnő a Falon?

A Stannisos részhez mit szóltál, gdat? Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11881 Dátum: 15 jún 15, 10:47:19 »

Hát. Nem jött neki össze. Most erre mit lehet mondani? Nevet
Nekem szimpi volt attól még.

Az jutott eszembe, hogy Ramsey tulajdonképpen Martin, csak beleírta magát a regénybe általa.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 13:52:37 írta Gdat88 » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11882 Dátum: 15 jún 15, 14:08:08 »

Szerintem logikus lenne hogy a következő évadban Bran szálát viszik tovább a fal helyett aztán az utolsóban majd valahogy Dzsoni feltámad.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11883 Dátum: 15 jún 15, 17:44:35 »

Éssss ezzel a lendülettel dobtam a sorozatot Mosolyog
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11884 Dátum: 15 jún 15, 18:00:56 »

Jövőre meg megint elkezded nézni, megint berágsz és megint megfogadod, hogy soha többé nem nézed... Nevet Ez a GOT-ciklus.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11885 Dátum: 15 jún 15, 18:19:24 »

Nem.

Most már tényleg elegem van belőle, hogy csak a kedvenc szereplőim halnak folyamatosan, míg akiket rühellek, mind élnek még. 

Ráadásul egy rész alatt hal meg a 2 kedvencem.
Naplózva


dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11886 Dátum: 15 jún 15, 18:43:53 »

Stannis karaktere után a seregét is kinyíratták. A Boltonokkal. Technikai KO Ráadásul lehet, hogy őt magát is megölették. Brienne-nel. Neeem Ilyenkor kéne egy verem a fejem a falba smiley.
Daenerys meg nem hagyja aludni szegény sárkányt, aki kihúzta a felséges hátsóját a bajból. Szomorú
Nem baj, a Tyrion és Varys közötti beszélgetésért ezt a részt is megérte megnézni. Nevet Ja, meg azért, hogy még egyszer megbizonyosdhassunk, hogy az Arcnélküli Emberek milyen menők. Kúl

Egyébként milyen menő lenne, ha Jont nem a banya élesztené újra, hanem a Mások. Ördögi Tudom, hogy nem fog megtörténni, de akkor legalább lenne egy kis méltó igazságszolgáltatás az árulóknak.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11887 Dátum: 15 jún 15, 19:02:24 »

dtatar megnéztem a Galaxis útikalauz stopposoknak sorozatot...hát én kiégtem rajta Nevet igazad volt a film hozzá képest lószar ikszdé
szerk:
Dany ezt nagyon benézte Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 19:26:57 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11888 Dátum: 15 jún 15, 19:43:15 »

Szerintem Gdat említette először a sorozatot, de azért szívesen begyűjtök az ajánlásért minden köszönetet. Faceg Nagyon örülök, hogy még egy ember rálelt és hogy neked is jobban tetszett, mint a film (amit szerintem egyébként újra kéne forgatni, mert igény lenne rá). Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11889 Dátum: 15 jún 15, 19:52:34 »

Ha a sorozatban is Zooey Deschanel szerepelne,egy rossz szavam sem lenne Nevet
Amúgy a film nem lenne annyira rossz ha még nem ismerném a sorozatot.A könyvet meg elkértem apámtól Nevet
Amint végzet a Zombiháborúval neki is esem Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11890 Dátum: 15 jún 15, 20:44:16 »

Szerintem Jon nem halt meg. Ő az Azor Ahai, nem nyírhatják még ki. Nyilván a vörös rébék se véletlenül keveredett vissza a Fekete Várba. Majd valahogy életbe varázsolja Jont. ikszdé De kíváncsi vagyok mi lesz most ott.

Stannis bukása nekem se tetszett. Bár pont az lett amit mondtam. A Shireen-es dologgal Brienne bosszúját készítették elő. Csak hát kár, hogy ennyi lett Stannisből, ez pocséklás volt. Nagyon sajnáltam szegényt. Már ha tényleg meghalt, azért nem 100%. Csak hát nem sok értelme lenne már így életben hagyni. Azért a színész epic módon adta elő magát, amikor meglátta, hogy jönnek a Boltonok, és rájött, hogy hát ennyi volt, gyerekek, az nagyon király volt.

Sansa: én nagyon féltem tőle, hogy meghal az első számú szerelmem. xD De megúszta szerencsére. A kis picsa meg, aki ki akarta nyírni, jó nagyot ugrott. A hugommal néztem, ezt a jelenetet háromszor visszatekertük. Nevet Meg is beszéltük, hogy az egyik kedvenc részünk mostantól. ikszdé De azért ez a 20 méteres várfalról leugrós menekülés Theon részéről nem biztos, hogy jó ötlet volt... de mindegy, így úgy se halnak meg.

Arya: ez a Mery Trant egy állat, már kezdtem is ideges lenni, hogy hová akarják még ezt fokozni, de erre jött Arya szerencsére. Ez is egy nagyon jóféle kill volt. Csak így tovább. A többi meg nagyjából ugyanaz, mint a könyvben.

Cersei: ez ugyanúgy volt, mint a könyvben, jól valósították meg. Kicsit még meg is sajnáltam, érdekes, mert a könyvben nem. xD Végre zombi-Gregor is felbukkant. Nevet

Tyrion és társai: hát itt igazából csak a szerepeket osztották le a következő évadra. Hogy mi lesz belőle, az jó kérdés. Varys felbukkanásának örültem.

Danynek úgy tűnik az egész élete és sorsa nem más, mint egy dothraki fasz. Most lesz megint lesz benne része rendesen, hacsak a sárki be nem segít.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11891 Dátum: 15 jún 15, 21:25:27 »

Jobb a sorozat. Az a régebbi. Sokkal részletesebb és viccesebb.

dtatar megnéztem a Galaxis útikalauz stopposoknak sorozatot...hát én kiégtem rajta Nevet igazad volt a film hozzá képest lószar ikszdé

Te is fiam Brutus. Nevet

---

Azért Jaqen H'ghar feladta a leckét. Nem csak viccből mondta, hogy senki, meg menőzésből, hanem tényleg senki. Valószínűleg közös tudattal rendelkeznek a sokarcú isten szolgálói, vagy legalábbis ha van is személyiségük, a legményebb szinten ugyanarról a személyről van szó. Tehát a feka csávó nem is biztos, hogy ugyanaz volt. Illetve Ha Sirio Forelli is volt Jaqen H'ghar, mégis meghalhatott, mert nem feltétlenül kellett ugyanaz a Jaqen H'ghar legyen.

Cerseinek jól áll a rövid haj.

Lew? Ki volt a két kedvenc? Meryn Trant, és ki a másik? Theon nem biztos, hogy meghalt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 21:26:37 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11892 Dátum: 15 jún 15, 22:22:57 »

Én Myrcellát nagyon sajnálom. Megható volt Jaime-vel a jelenete. Remélem a hülye kurvát, aki megmérgeztés a kövi évadban kettévágja valaki.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11893 Dátum: 15 jún 16, 08:20:53 »

Bemásolok egy kommentet ami jól kifejezi a történteket.

"I follow the One True King Stannis Baratheon the hardened military commander, devoted father, strategist and politician, who is fair and just. Who would never risk the life of his wife and daughter by dragging them into a battlefield. Who could survive for weeks without supplies in a castle surrounded by an army of foes and would not fall to cannibalism or sacrifices. Who did not value his own life but the life of his sole heir. I wish David Benioff and D. B. Weiss knew the Stannis I know, but they didn’t or they chose not to. Instead of a proud military commander, the show gave us a man marching to his own death. Instead of a man who carefully gathered support of the northern mountain clans and even got House Mormont behind his back, we get an idiot who has half of his army consist of sell swords. Instead of a loving father, we get a zealot who goes to extremes to get what he wants. D&D didn’t create an antihero, they created a monster with no redeeming qualities as soon as Stannis gained a portion of support from the show fans. I don’t know if this butchering of a character happened because of the sever spite they have towards him or because they felt in danger as the precious Danny fan base was being slowly consumed by wildfire. Non the less we have witnessed one of the poorest adaptations of a character for TV or movies in a long time."
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11894 Dátum: 15 jún 16, 11:08:59 »

Ezt én is be akartam másolni. Szegény Stannis.  Szomorú
Naplózva


Oldalak: 1 ... 791 792 [793] 794 795 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!