24 máj 05, 03:01:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277511 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11865 Dátum: 15 jún 11, 21:02:29 »

https://sg.news.yahoo.com/a-sand-snake-in-singapore---jessica-henwick-speaks-063840208.html

Forget the naysayers - Jessica Henwick says the Sand Snakes will have a big part to play in the Game of Thrones season 5 finale, which airs next Monday morning.

"What happens with the Sand Snakes is…extreme. Very extreme. So I’m really curious to see how people take it. I don’t know what else I can say!" says Henwick with a laugh. "Episode 10 sets the rest of the show on a very certain path. It’s a big move in Game of Thrones, and the Sand Snakes are a part of it."

Hmmmm....  Gondolkozik

Belinkeltem ezt a cikket az egyik Facebookos GOT oldalra, erre kitiltottak. Gyökerek. Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11866 Dátum: 15 jún 11, 21:46:41 »

Valaki megnézte  már a Supergirl pilotját? aes, kaze, coelho?
Én már egy ideje megnéztem, de nekem nem igazán jött be. Azért egy esélyt adok neki, de kétlem hogy ez sok évadot fog megélni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 21:47:39 írta dehunter » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11867 Dátum: 15 jún 11, 23:40:57 »

Nem néztem még meg de az előzetesből lejött hogy szar.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=j_5KgpN38hM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=j_5KgpN38hM</a>

Tulajdonképpen ugyanez csak az egyiket viccnek szánták.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11868 Dátum: 15 jún 12, 10:59:03 »

Pedig Fekete Özvegy háttérsztorija nem rossz. Bár nem tudom hogy tudnák beleilleszteni a sztoriba most már.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11869 Dátum: 15 jún 12, 14:47:44 »

Még három filmben lesz szerintem utána kéz a kézben le lépnek Bannerrel a naplementében.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11870 Dátum: 15 jún 13, 16:14:19 »

Akkor nem lesz Planet Hulk? =(
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11871 Dátum: 15 jún 13, 17:10:03 »

Nem hiszem. Bár ez is olyan hogy mindenki ismeri és senki sem olvasta, nem nagy szám. A folytatás a World War Hulk jobb szerintem.

Szerk: HÁROMEZER  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 13, 17:10:47 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11872 Dátum: 15 jún 14, 16:39:13 »

Tegnap megnéztem a 2009-es Star Trek filmet. Annyira féltem, hogy kövér, pattanásos kockává változom. De nem történt meg és a film is nagyon jó volt. Hihetetlen milyen ellenérzést kellett leküzdenem, hogy eljussak ideáig. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11873 Dátum: 15 jún 14, 17:14:08 »

a következő még jobb Nevet  és ne szidd a trekkereket! nem ártottunk senkinek se
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11874 Dátum: 15 jún 14, 19:07:49 »



Már csak egyet kell aludni...  >.<#

szerk.: fú bazz, voltak azért meglepetések  Ohh My God

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 07:12:56 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11875 Dátum: 15 jún 15, 07:42:39 »

De érted az a faszláma brienne ölje meg stannist? annyira szánalmas halála lett így.

A dorne-i rész most kifejezetten tetszett. és végre jon is meghal, mondjuk gyanítom hogy nem véletlen hozták vissza előtte melisandret a falra, bár gondolom először ghostnak lesz szerepe.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11876 Dátum: 15 jún 15, 07:57:19 »

Szerintem még nem biztos, hogy Brienne megölte (legalábbis remélem, elég béna lenne így). Hamar lezavarták ezt a részt az epizódban. Az viszont tény, hogy Stannisnek nem ez volt élete legjobb napja.  Hümm-hümm Sejtettem, hogy a közös tábortüzezés után sokan dezertálnak majd a seregéből.

Theon végre csinált is valamit, bár azt nem értem, miért pont most kattant be nála valami. Sansa azt a dugóhúzót vagy mit inkább Ramsay agyába illesztette volna bele a zár helyett.

A Cersei-s sétát a könyvben pont ilyesminek képzeltem el. Bár nyilván nem Lena Headey teste volt az, amit láthattunk. A Ser Roberttel kapcsolatos elmélet pedig szerintem már 100%-osan bebizonyosodott (eddig is ez tűnt a legvalószínűbbnek), elég volt látni a szemeit.

A dorne-i rész béna volt, simán visszafordulhattak volna a hajóval és bosszúból legyakják a homokribancokat. Legalább Jaime és Bronn még életben van.

Arya végre csinált valami izgalmasat is, kiszámítható volt a jelenet, de ettől függetlenül ütős. Pedomacinak is rossz napja volt. Nevet

Tyrion, Varys és a többiek - az tetszett, hogy Tyrion fog irányítani egy várost, egyébként kicsit időhúzásnak tartottam a jelenetet

Danys jelenet semmi extra + a hrtelen megjelenő lovassereg, amit előtte a hegyről nem vett észre, kicsit wtf

Jonnál kb. hasonlóra számítottam (a Benjenes résznél már nyilvánvaló volt, mire megy ki a dolog), a "Ghost!" szóra vártam még, de sajnos nem következett be ez a jelenet.  Gondolkozik Melisandre visszatérése sokat sejtető + szegény Davos arca  Szomorú

No Lady Stoneheart  Neeem
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11877 Dátum: 15 jún 15, 08:04:55 »

12 percnél amikor stannis meglátja a lovasrohamot fújtat egyet az annyira epic lett ez a húú bazdmeg. Nevet Meg bírtam hogy még sebesülten is megver 2 embert, mondjuk ha könyvben lenne így tuti élne, de a sorozatban nem vagyok benne biztos hogy brienne nem ölte meg, csak az a baj hogy ha nem ölte meg akkor mi szerepe lenne még? serege nincs, melisandre átbaszta, egyedül davos van, bár kérdés hogy így meg hova megy theon+sansa ha nincs stannis?

a hegyet jó volt újra látni, bár elvileg nem kellene hogy legyen feje, vagy a sorozatban nem küldték át dorne-ba?

de ha varys meerenbe van akkor ki fogja megölni pycellt meg kevant? : (((

brienne is annyi esküt emgszegett már, annyira szerencsétlen hogy 4 részen keresztül bámulja winterfellt, és amikor szükség lenne rá elmegy, de érted nem vágja hogy mit akar stannis meg mások ellen kellene menni, annyira 2 dimenziós karakter, nem tudja letagadni hogy nő. 
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11878 Dátum: 15 jún 15, 09:12:35 »

Tegnap megnéztem a 2009-es Star Trek filmet. Annyira féltem, hogy kövér, pattanásos kockává változom. De nem történt meg és a film is nagyon jó volt. Hihetetlen milyen ellenérzést kellett leküzdenem, hogy eljussak ideáig. Nevet
Ezért jár a keksz Nevet A kockáváválást meg a másiknál nem lehet elkerülni : (( Én anno újranéztem TOS-t filmek után : (

----------------------------------

Amúgy imádom mikor GOT/twd/akármilyen másik sorozat felett pánikolnak itt az emberek amit nem nézek/nem érdekel, mert közben így érzem magam: Nevet

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11879 Dátum: 15 jún 15, 10:13:22 »

Én azért küzdök ellene Sabaku. Nevet

Na got.

Először nem értettem Cerseinél mi volt az a szégyen amit állandóan kiabáltak. Az a szégyen, hogy gyönyörű teste van és meg fog ölni titeket? Aztán amikor szarral dobálták, márt valamelyest belátom, hogy ez szégyen.

Sansáéktól elég bátor volt az az ugrás. Az most vajon közös öngyilkosság akart lenni vagy kísérlet a menekülésre?

Danynél szintén elég érdekes volt az a jelenet. Vajon most örültek neki vagy foglyul ejtették?

Több kérdést vetett fel ez a rész, mint amit megválaszolt.

Jonnál valahogy nem tudom elhinni, hogy végleg meghal. Nem is maradna POV szereplő a falon. Nevet

Melisandréban csalódtam. Azt hittem minimum a két főboltont nyírja ki, erre felolvasztja a jeget.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!