24 máj 04, 21:46:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277236 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11835 Dátum: 15 jún 08, 18:41:55 »

Én vagyok az egyetlen, aki azt gondolja, hogy ez nagyon badass dolog volt Stannistől és imádom a papnő csajt? Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11836 Dátum: 15 jún 08, 18:45:33 »

Valszeg mivel te vagy itt a legbetegebb Nevet
 
wáááoooáhhh Halt and catch fire 2. évada baromi jó kezdést kapott Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 08, 18:54:17 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11837 Dátum: 15 jún 08, 19:14:57 »

Én vagyok az egyetlen, aki azt gondolja, hogy ez nagyon badass dolog volt Stannistől és imádom a papnő csajt? Nevet

Szerintem te mindig azzal próbálsz meg kitűnni mások közül, hogy direkt a legkevésbé népszerű véleményt vállalod fel, egyfajta "polgárpukkasztásként". Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11838 Dátum: 15 jún 08, 19:40:38 »

Mert mi ilyen van még? Mondhatsz bármit, de a nagyra becsült, fenséges Arianét ne vedd a szádra!
Illetve inkább a duma topicban folytassuk ezt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 08, 19:41:28 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11839 Dátum: 15 jún 08, 19:44:18 »

Á, inkább Facebookon, a lurkerek nem érdemelnek meg egy ilyen magasröptű eszmefuttatást. Nevet
(amúgy hirtelen nem tudom, de tuti volt már példa hasonlóra)
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11840 Dátum: 15 jún 08, 21:19:21 »

Ez a Stannis dolog hatalmas elképzelhetetlen brutális méretű f*szság volt. Be lettem spoilerezve, ezért tudtam, hogy jön, de nem is lehetett volna ezt jól megvalósítani. Teljesen lerombolták vele Stannis karakterét, meg értem én, hogy itt senki se tisztán jó vagy rossz, ezért kellett sározni egy kicsit Stannist, de ezzel kib*szottul túllőttek a célon. Lehetett volna valami okosabbat kitalálni azért, mert ezzel normális ember nem tud azonosulni, Stannis meg eddig azon karakterek közé tartozott, akikkel lehetett. Meg a könyvhöz képest nagyon ostobán fest ez az egész, ott ugye Stannis azért folyamatosan kétkedik ebben az egész vallásban, mint ahogy a sorozatban is egészen idáig. Ehhez képest hirtelen a saját lányát is élve elégető fanatikus lesz belőle. Hiába, úgy tűnik az ISIS megjelenése adott pár tippet a két fasznak, akik trollkodják szét Martin művét. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy egy ember a saját lányát élve elégeti. Ilyet csak elmebeteg csinálna, Stannis eddig nem volt az, semmi jele nem mutatkozott ennek, ez teljesen hülyeség. Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy a papnő lófaszt se varázsolt közben? Így meg főleg nem látom értelmét.

A jelenet megvalósítása jó volt viszont, mármint technikai értelemben, nagyon drámai volt.

Pedó Meryn Trant felesleges sokkolás már nekem, minden részbe kell valami aberrált baromság? Maga az Arya vs. Ser Meryn ötlet, ami ebből kijön nekem egyébként tetszik. Martinnál néha nagyon esik már darabokra az egész történet, egy ilyen kis mellékszál meg pont arra jó, hogy összefogja a dolgokat. Teszem hozzá, Arya a könyvben is kinyír valami hülyét maszekba, de több értelme van egy régi ellenséget elővenni erre, mint megint új szereplőt behozni. 

Dany és társai: Dany nagyon királynőtlenül viselkedett az elején. Jó, nem tetszik neki a gladiátorviadal. Ok. De beleegyezett, akkor már legyen benne annyi méltóság, hogy kussban végigüli, az a gyerekes durcizás baromi szánalmas volt. Maguk a harcok jók voltak, meg persze barbár szokás, de azért ebben a világban ennél rosszabbak is vannak. A sárkányakció az nagyon rendben volt. Persze Dany simán otthagyta az elvtársait egy rakás ellenség gyűrűjében a végén. ikszdé

Mormont meg megfertőzte Danyt is a kőzombivírussal? Még jó, hogy a filmben ez csak akkor rohadt fertőző, ha a történet épp így kívánja. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11841 Dátum: 15 jún 08, 21:33:33 »

Gdat-nak mégis sikerült azonosulnia vele. Nyelvesít

Idézet
Hiába, úgy tűnik az ISIS megjelenése adott pár tippet a két fasznak, akik trollkodják szét Martin művét.

Martin tanácsára rakták ezt bele a producerek, későbbi könyvben lesz benne hasonló jelenet.

Idézet
Teszem hozzá, Arya a könyvben is kinyír valami hülyét maszekba, de több értelme van egy régi ellenséget elővenni erre, mint megint új szereplőt behozni.

Számomra full érdektelenné vált Arya cselekményszála, a felesleges sokkolással egyetértek (legfeljebb Trantot akarták még unszimpatikusabbá tenni, mielőtt meghal, bár a GOT készítői nem pont erről híresek). Bár így el lehet sütni a "when your age is on the clock, get ready for Ser Meryn's cock" viccet. Nevet

Idézet
A sárkányakció az nagyon rendben volt.

Néhány logikátlanságtól eltekintve (béna Makulátlanok, a Hárpia Fiai nem Danyt dobják le lándzsával, a sárkányba simán beleállnak a lándzsák) rendben volt a jelenet.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11842 Dátum: 15 jún 09, 06:38:46 »

Ti honnan veszitek, hogy ez Martin tanácsára került bele? Van erre valami forrás is? Meg ez így főleg nagyon szemét, mert nem csak baromság, hanem kurva nagy spoiler is a könyvre. Ez az egész így együtt egyre rosszabb komolyan, pedig tulajdonképpen ez egy jó évad. xD

Szerintem Trant perverzióját pontosan azért tették be, hogy még unszimpatikusabb legyen, meg úgy általában a kétbites jenki nézőt is emlékeztessék, hogy "húúú ez ám egy nagyon gonosz ember!" megérdemli, hogy Arya kinyírja. Ez eddig nem volt jellemző a GoT-ra, simán öltek meg ártatlan, vagy szimpatikus embereket is, akkor meg itt annyira felesleges ezt így túlpörgetni. Ez az egész teljesen szenzációhajhász lett, mint ha az RTL Klub híradóját néznénk néha.

A sárkányos részben tényleg volt sok logikátlanság, de én a Star Wars-on nőttem fel. Nevet Az egész jelenet leginkább arra hasonlított ezekkel a marhaságokkal. Pl. szerintem a gonoszok dobták volna Danyt is, csak hát pont sose találták el. Az egész kísértetiesen emlékeztetett a Klónok Támadása végső harcára.



Ez így korrekt. Nevet (De mit jelent az a "baws"? xD)
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11843 Dátum: 15 jún 09, 08:55:02 »

Onnan vesszük, hogy az epizód készítéséről szóló videóban mondják.

https://www.youtube.com/watch?v=NfLScJVXBHQ

1:33-tól
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11844 Dátum: 15 jún 09, 10:08:50 »

Szövegesen nincsen meg ez valahol? A videónézés NSFW.

Tegnap is akartam már írni, lehet azért mocskolták csak be Stannis nevét, mert ugye a Brienne vs Stannis szembenézés nagyon közeleg már. És mivel Brienne egy igazi "jófiú" karakter, félő, hogy ki akarják hozni, hogy megöli Stannist. És ehhez ugye a kétbites amcsiknak az kell, hogy egy nagyon gonosz királyt öl meg, nem egy olyat, akit sokan szeretnek.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11845 Dátum: 15 jún 09, 12:24:01 »

a kétbites jenki nézőt


Ezen meghaltam.  ikszdé És mennyire igaz.

Ez a Martin tanácsa dolog nekem necces kicsit.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11846 Dátum: 15 jún 09, 12:29:00 »

"When George first told us about this, it was one of those moments where I remember looking at Dan, it was just like 'gah, that's so horrible.'"

Mi ebben a necces? Írják azt is, hogy a következő könyvben benne lesz a jelenet. Magyarul a sorozat spoilerezi el a könyvet, ami várható volt, ismerve Martin írási sebességét.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11847 Dátum: 15 jún 09, 16:42:52 »

Másnak is feltűnt:

Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11848 Dátum: 15 jún 09, 17:03:43 »

Brienne visszatér az utolsó Éhezők viadala filmben,ami talán nem lesz annyira szar mint az előző.
http://www.youtube.com/watch?v=KmYNkasYthg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11849 Dátum: 15 jún 09, 17:21:50 »

http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/3919sa/spoilers_all_what_would_you_have_done_instead/

Van benne valami, nem volt túl sok választása.  Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!