24 máj 05, 01:30:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 786 787 [788] 789 790 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277455 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11805 Dátum: 15 jún 01, 21:07:53 »

A könyvből egyértelműen kiderül, hogy Jon az Azor Ahai.

Öreg Mormont adta neki a kardot.

Amúgy titeket eltartanak, hogy napközben, munkaidőben már nézitek meg itt spolereztek?  Faceg

Egyébként kibaszott jó volt az új Walking Thrones rész. A végén ez a zombicsata ütősre sikerült, bár az epic harc ugye mindig az évad 9. részében van, kíváncsi vagyok ezt a Stannis vs. Boltongecik csatával hogyan tudják überolni. Persze a mostani részben is zavaró volt a szinte teljes Sansátlanság, meg Sansa is hagyhatná már Theont a francba, igazán hagyhatná már az a töketlen szerencsétlen, és kereshetne más kiutat, Theon nem tud neki segíteni, mert nincsenek meg a golyói hozzá. (Szószerint és képletesen se)

A Dany és Tyrion dolog nagyon tetszik, én is úgy érzem, hogy ennek az 5. könyvben már benne kellett volna lennie, a törp csaj helyett. Jó kis "páros" lesz ez, és végre Danynek van egy valódi intrikus tanácsadója, aki tényleg tud neki segíteni. Barristan halálát meg ez valóban értelmessé tette, ahogy ti is írtátok.

Cersei meg, hát ez még hasonlít nagyon a könyvre, tudjuk mire megy ki a játék. Nevet És élvezzük. Bár a földről lefetyelős jelenetnél már kicsit megsajnáltam Cerseit. Ami meglep, mert amúgy rühellem. Kicsit sajnáltam, hogy nem került említésre a ZombiTerminátorGregor, pedig erre számítottam. Nevet

Aryás részek: a könyvnek ez az egyik csúcspontja (amikor árva lányként adja elő magát), itt azt a hangulatot sajnos enm igazán adják vissza. Tény, hogy erre nem is számítottam, emiatt nem is volt bajom vele.

Mi volt még... semmi. Ja Sam és Szegfű érdektelen jelenet.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11806 Dátum: 15 jún 01, 21:23:05 »

Idézet
A könyvből egyértelműen kiderül, hogy Jon az Azor Ahai.

Martin papa sosem ilyen kiszámítható.

Qyburn mintha utalna Ser Erős Robertre, mikor említi, hogy "the work continues", de tényleg nem említi (még), hogy Cersei választhatna trial by combat-ot.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11807 Dátum: 15 jún 01, 21:25:44 »

De én úgy értem, hogy a könyvben már kiderült (így, múlt időben), hogy Jon az AA. (Melisandre POV fejezet)

Igen, utalt rá Qyburn, de én egy direktebb utalást is bírtam volna. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11808 Dátum: 15 jún 02, 12:10:54 »

Az epizód második felét úgy átitatta a "we are fucked" érzés hogy hihetetlen. Vajon mennyit sikerült megmenteni?
Szegény barna hajú csajt sajnáltam nagyon, de már amikor a gyerekeit feltette a csónakra tudtam hogy ő sem él sokáig, de nem hittem volna hogy egy ilyen szintű emberek-holtak csatát meg mernek lépni az írók. Egy biztos azok a varjak akik ott voltak többet nem fognak Jon ellen érvelni, valamint a túlélt vadaknak sem lesz kedve Jon ellen fordulni.
Ezen kívül a Tyrion Dany beszélgetés epic volt. A Cersei szál meg kb. olyan mint a könyvben.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11809 Dátum: 15 jún 02, 17:50:04 »

Amúgy titeket eltartanak, hogy napközben, munkaidőben már nézitek meg itt spolereztek?  Faceg

Van akit a felesége tart el, van aki meg bölcsész.

Törvény által mentesítve voltam a munka alól, így belefért a hétfő reggeli got. De amúgy tényleg kiábrándító, hogy relatíve értékes társadalmi munkát végzek, mások meg....most nem is arról beszélek hogy reggel 8-tól 4-ig munkahelyen kell lenni mint a komenizmusban, mert ma már sokkal jobb lenne részmunkaidőben, vagy otthonról dolgozni, csak hát sokan mindig csak alibiznek. : ((  Azt hiszem öregszem.

on topic: wun-wun-t nem lehetne championná választani trial by combat esetén?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11810 Dátum: 15 jún 02, 19:54:43 »

Megnéztem az 1979-es Mad Max-et. Azt hiszem, sajnos 30 évvel elkéstem vele.  Gondolkozik  Nyelvesít
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11811 Dátum: 15 jún 02, 20:29:33 »

Az egyik legtúlértékeltebb film a világon. Alig van benne rendes akció, inkább csak autóznak. Aki ezt szereti, annak oké. Egyébként a harmadik része viszont alulértékelt, messze az a legjobb film az összes közül, annak már egész normális története is van. Bár a második is egy hajóhosszal jobb az elsőnél.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11812 Dátum: 15 jún 03, 07:25:29 »

Ezért szerettük jópáran a Borderlands nevű játékot, mert a Mad Max akcióváltozata. Na de örülhet a nép, trailer alapján az új Mad Max fele akció lesz szerintem.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11813 Dátum: 15 jún 05, 16:35:59 »

Ez már fájdalmasan szar xD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HcNoB4O9Mg8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HcNoB4O9Mg8</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11814 Dátum: 15 jún 05, 21:43:30 »

Lehet az alkohol beszél belőlem, de szerintem ez zseniális. Nevet
Hangya
A Thomasos jelenet szerintem poénos. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 06, 07:04:11 írta Ishida » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11815 Dátum: 15 jún 06, 21:29:19 »

Aki nem tud angolul annak itt az év filmje magyar felirattal Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uM3KdUAW8Ow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uM3KdUAW8Ow</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11816 Dátum: 15 jún 07, 11:30:35 »

Azért elég sajnálatos hogy 2015-re odáig jutottunk hogy a két fő téma a fórumon vagy a testképzavaros kompenzálós súlyzós-palvinbarbis kontentek vagy pedig gman mesél olyan érdektelen fejezeteket az életéből amiket az ember a barátaikkal oszt meg, csak neki nincs egy sem. A lurkereket meg már annyiszor említettük, van hogy próbálkoznak beírni 1-1 kommentet random de minőségileg...na jó, akkor most még utolsók között mint 1%, akkor szolgáltatom azt az 99% tartalmat:

- Felhívnám a figyelmet hogy elkezdődött a Hannibal harmadik évada, felvezető rész volt sokat nem lehet róla írni, de ígéretes bár szívesen ugranék 1 évadot a vörös sárkányra, meg clarice karaktere is érdekelni fog. Ez még odébb van.

- Mr Robot pilot-ot ne felejtse el senki akinek van egy kis esztétikai érzéke, ugyan csak júliusban kezdődik a sorozat, érdemes.

- Sense 8, erről már lehet írni mivel netflixes így ki van adva végig. Arról szól hogy 8 ember a Föld különböző városaiban össze vannak kapcsolva az érzékszerveik által, egyelőre de szerintem majd tovább fog menni az érzések meg a képességek felé is. Elég lassú sorozat szóval ilyen marvel féle akcióbuziknak nem fog bejönni. Wacsowszkiék keze van a dologban akik úgy látszik hogy felül tudtak emelkedni a cloud atlas féle töménytelen giccstengeren, mondjuk ettől félek a legjobban, ha vissza esünk a cloud atlas színvonalára. : ((( Hátha nem.

Nah lurkerek leecheljétek az értékes tartalmat, tudom hogy itt vagytok.

holnap úgyis mindenki gottal lesz fandomizálva még addig van időtök ezekre, kazekage is kijózanodott már délre.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 07, 11:31:47 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11817 Dátum: 15 jún 07, 16:01:05 »

Sense8 leszedve,megvárom míg kint lesz az egész évadhoz a felirat majd akkor kezdem el ikszdé
Hannibal 3. évada még várhat, a második 1. részénél tartok Nevet
Mad Man kipörgetve.
LEL holnap GoT...Jonék mennek a Falhoz.Vajon Alliser Thorne mit fog csinálni? csak van annyi esze hogy átengedje őket xD

Kérem a tippeket mennyire lesz szar az Assassin's Creed film Nevet
Annyi biztos hogy Michael Fassbender lesz Desmond Miles,és a reneszánsz firenzében fog játszódni a film,de nem Ezioval...ami mondjuk érdekes mivel Ezion kívül nem sokan maradtak meg az Auditore családból akikkel lehetne játszani.Ja és Robert Downey
lesz Da Vinci ikszdé
http://www.gamestar.hu/apix_collect/1502/assassins-creed-film/assassins-creed-film_screenshot_20150606180624_1_original.jpg

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 07, 16:12:37 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11818 Dátum: 15 jún 07, 19:57:30 »

Mindez egy poszterről derült ki? Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11819 Dátum: 15 jún 07, 20:18:49 »

Mélyen el volt temetve a háttérsugárzásban.Vagy csak az utóbbi pár hónapban ezeket mondták el. Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 786 787 [788] 789 790 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!