24 máj 05, 07:29:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277725 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11730 Dátum: 15 máj 16, 14:36:43 »

Nem már... főleg ezzel a befejezéssel, (Oliver, Felicity, tengerpart, napsütés, nyál) kicsit rosszak az előérzeteim az egésszel kapcsolatban.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11731 Dátum: 15 máj 17, 16:25:52 »

http://geekz.444.hu/2015/05/16/arrow-3-evad-a-szuperhossorozatok-esmeraldaja/

"A legnagyobb gáz, hogy csak az nem sétált be Nanda Parbatba, aki nem akart. Az utolsó előtti részben az assassinok kb úgy hullottak, mint a tucatorkok és annyira voltak fenyegetőek, mint egy mezei stormtrooper.
A másik ami nem tetszik, amit Felicity karakterével csináltak. Nagyon király, szerethető karakterből hisztikirálynőt csináltak, ha ivós játékot játszanánk, amikor sír, vagy hisztizik, akkor rohadt részegek lennénk a 3. évad bármely részének a végére."

Ma este meg új GOT.

Sansa fürdik benne, szóval Aes tuti örül majd. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ea5iJtjERxk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ea5iJtjERxk</a>
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11732 Dátum: 15 máj 17, 17:12:56 »

Hát lehet örülök neki, de mivel Ramsay is ott garázdálkodik Sansa közelében, lehet mégse lesz jó rész. Szomorú
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11733 Dátum: 15 máj 17, 17:21:39 »

Kíváncsi leszek, hogy a könyvbeli nászéjszakát bele merik-e majd tenni a sorozatba.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11734 Dátum: 15 máj 17, 20:27:54 »

Nézem újra az 5. részt, és elgondolkodtam azon, hogy milyen jó arcok ezek a sárkányok, hogy ilyen igazságosan elfelezték egymás között a kaját. xD Egyből két egyenlő darabra tépték a kövér ellenforradalmárt. Nem is rossz fenevadaktól. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11735 Dátum: 15 máj 17, 20:34:00 »

Annyira 90-es évek újra nézni valamit. Nem is értem gyerekként, hogy láttam az összes kazettámat vagy százszor.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11736 Dátum: 15 máj 17, 21:59:33 »

Nem értem Mormont miért nem baszatta le Tyrionnal a karját. A Walking Dead-ben ez alap lenne. xD Meg ha jól emlékszem a GoT könyvekben is írták ezt, mint lehetséges megoldást, ami nem mindig működik, de egy próbát megér.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11737 Dátum: 15 máj 18, 09:12:20 »

Mikortól lehet spoilerezni? Nevet Az előző részhez képest végre mozdult is valamit előre a cselekmény.

SPOILER

ARYA: a legunalmasabb történetszál jelenleg, a bottal verős "igaz-hamis" játék eléggé WTF a könyv után, szerintem teljesen felesleges.
DORNE: hamar lezavarták itt is a Kígyók akcióját, Bronn alakítása ismét tetszett, a legjobb arc a sorozatban, remélem, nem volt mérgezett a tőr, vagy legalábbis megmentik az életét, ha mégis
TYRION: a már megszokott színvonal Dinklage-től, külön tetszett mikor mondja Jorah-nak, hogy Dany hogyan lenne képes uralkodni, amikor nem is ismeri Westerost, illetve hogy mi történik majd azután, hogy a trónra segítik az uralkodót
KIRÁLYVÁR: Cersei sz*rkeverését is jelentősen lerövidítették a könyvhöz képest, de ez itt jól jött ki, nem volt olyan vontatott. Kisujj szokásos flegma viselkedése és az Olenna-s beszélgetés is tetszett. SANSA: A könyvhöz képest nem volt olyan durva a nászéjszaka (Bűzösnek nem kellett "előkészítenie" a menyasszonyt), viszont telitalálat volt Ramsay kiszólása, amit valószínűleg nem csak Bűzösnek, de a nézőknek is szánt: "ismered kislánykora óta, most láthatod nővé válni".[/color=white]

Aes a mai rész után  smirksweat


« Utoljára szerkesztve: 15 máj 18, 14:19:56 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11738 Dátum: 15 máj 18, 19:32:28 »

Hétfő este már csak nem spoiler. Nagyon tetszett ez a rész is. Bár a nászéjszaka tényleg matiné volt a könybelihez képest ikszdé
Cersei Butasága istenem az a színésznő olyan szinten ért a zsigeri utálat kiváltásához Nevet Kisujj meg kisujj úgy alakítja a dolgokat ahogy neki tetszik Nevet Arya rész most tényleg nagyon takarékon van ezt azért sajnálom. Tyrion beszólása pedig hogy a farka akapján senki nem mondja meg hogy ő törpe... hát ott kitört belőlem a röhögés Nevet 7/10
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11739 Dátum: 15 máj 18, 19:47:24 »

A "cock merchant" viccesebb volt. Nevet Elképzeltem, hogy valaki tényleg levágott farkakkal kereskedik.  >.<#

Szakadok a kommenteken  ikszdé

http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/36beh3/spoilers_all_season_5_episode_6_unbowed_unbent/
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 18, 20:11:57 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11740 Dátum: 15 máj 18, 22:19:41 »

Ez a Sansás dolog kemény volt. Jó, tudtam róla, számítottam is rá, meg a könyvhöz képest enyhébb volt. De akkor is, miért pont a kedvenc szereplőmet erőszakolja meg a legutáltabb szereplőm? Ez már majdnem vicces. Egyébként dramaturgiailag is felesleges volt az egész, semmi értelme Sansa karakterének, ha nem fejlődik semmit, és mindig ő az elnyomott. A könyv és a sorozat is (eddig) egyértelműen arra mutatott, hogy kifelé halad ebből. Mondjuk pótlólag később még elvághatja Ramsay pajtás torkát vagy valami. Vagy fellázítja az északi proletariátust a Boltonok ellen.

Cersei: ugyanolyan hülye, mint a könyvben, grat a színésznőnek, hogy ezt ilyen hitelesen adja vissza. Ez a buziellenes dzsihád azért kicsit vicces, a könyvben jobban volt ez a vallási fanatikus vonal felhasználva.

Jaime és Bronn: eddig nekem tetszett a koncepció alapvetően, de azért kicsit olyan ez az egész, mint valami idétlen buddy cop film. Azért így is jó volt, meg a harc is tetszett.

Myrcella hány éves is? Az anyjára ütött az biztos, korán kezdi...

Tyrionék: a Tyrionos részek mindig jók, ez most sincs másként, ez a farokkereskedő nagyon vicces volt, legalább feldobta kicsit a nyomasztó epizódot. Vajon Ser Jorah eltervezte már, hogy a fél kontinenst végigfertőzi Meerenig? Mert uye ez nagyon fertőző nyavaja ám, ő meg csak így tapperol mindenkit.

Arya: a könyvben ezek az Aryás részek nagyon jók, itt kicsit laposabbak. Azért elvagyok vele, de már nagyon várom, amikor utcagyerek lesz belőle. Azok a braavosi részek számomra a könyv csúcspontjai közé tartoztak, mondjuk nem is csak a cselekmény, hanem a leírások miatt is.

Összeségében 10 pontból max 6 az epizód, ez a Sansás dolog nem kellett volna.

Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11741 Dátum: 15 máj 18, 22:35:08 »

Idézet
Cersei: ugyanolyan hülye, mint a könyvben, grat a színésznőnek, hogy ezt ilyen hitelesen adja vissza. Ez a buziellenes dzsihád azért kicsit vicces, a könyvben jobban volt ez a vallási fanatikus vonal felhasználva.

Loras simán bekamuzhatta volna, hogy az anyajegyét nem b*zulás közben látta meg Olyvar.

A könyvben már nem emlékszem, hogyan használták fel a fanatikus vonalat.

Idézet
Arya: a könyvben ezek az Aryás részek nagyon jók, itt kicsit laposabbak. Azért elvagyok vele, de már nagyon várom, amikor utcagyerek lesz belőle. Azok a braavosi részek számomra a könyv csúcspontjai közé tartoztak, mondjuk nem is csak a cselekmény, hanem a leírások miatt is.

Aryánál nagyon badass lenne, ha valahogy meg tudná szerezni az anyja arcát és úgy gyilkolászna random Frey-eket. Nevet Ha már Lady Stoneheart nem lesz benne a sorozatban.

A csarnok egyébként elég durván nézett ki, csak végig arra gondoltam, hogy a magasan lévő arcokat hogyan tudják leszedni.  smirksweat

Idézet
Egyébként dramaturgiailag is felesleges volt az egész

Theon szempontjából lehet, hogy nem volt felesleges, mert hátha ettől fog bekattanni és csinálni valamit a Boltonok ellen.

Azt sajnálom, hogy pl. Wyman Manderly és a többi északi kimarad a sorozatból és Mance női sem gyilkolásznak éjszakánként, egyre jobban növelve a feszültséget Deresben az egymást amúgy is gyűlölő házak között.

A könyvben nagyon jól ábrázolta Martin papa az egyre növekvő konfliktusokat, különösen a Frey-ek és Manderly emberei között. Frey-pite se lesz...  Séf

Idézet
Jaime és Bronn: eddig nekem tetszett a koncepció alapvetően, de azért kicsit olyan ez az egész, mint valami idétlen buddy cop film. Azért így is jó volt, meg a harc is tetszett.

Ez a Homokkígyós-mentőakciós cselekményszál szerintem nagyon kínos és erőltetett, volt is erről egy kép, nemrég linkeltem. Jobb lett volna, ha inkább kihagyják a sorozatból.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11742 Dátum: 15 máj 19, 09:42:59 »

Cersei homofób akciója nagyon vicces a könyv fényében, aki olvasta az tudja miért.
A deresi események pedig tényleg laposabbak, de itt a kisujj a völgy lovagjaival teljesen új szál. Ami meg pozitív dolog Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11743 Dátum: 15 máj 19, 11:21:25 »

Olvastam és nem tudom már, miért. Most olvasom újra azokat a fejezeteket.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11744 Dátum: 15 máj 20, 02:48:45 »

Flash összefoglalva. Meh. Pedig az utolsó 2-3 részt leszámítva tök jó volt.

Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!