24 máj 04, 23:48:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277364 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11655 Dátum: 15 máj 08, 14:16:51 »

Bírom, hogy már egy jó ideje mondjuk hogy a flash meg arrow igénytelen sz*r, az közben meg itt fikázzátok meg panaszkodtok mennyire gáz hétről hétre. Not a single logic was found here. Bezzeg Daredevilt nem nézitek.

Csak a szokásos idegesítő női karaktert szidtuk, ami előfordul minden sorozatban még a Breaking Badben is volt. Meg tudod hogy én ajánlottam a DD-t.

Karen  Ámor

Aes: Azóta már a képregényben sem mutánsok hanem Inhumánok és Magneto sem az igazi apjuk.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 14:18:42 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11656 Dátum: 15 máj 08, 16:27:34 »

Persze de 14-16 éves hülye gyereket csinálnak majd belőle.
Mondjuk azon a szinten is van a képregényben is. Elég csak arra gondolni, hogy végig trollkodja Captain monológját a tetőn. Bár, ha Civil War... Akkor Kingpin és Bullshit színészére kíváncsi vagyok. Egyértelmű szerintem, hogy Colin Farrel nem kapja meg újra ezt a szerepet. xDD
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11657 Dátum: 15 máj 08, 16:40:55 »

Ó ilyenek nem fognak szerepelni szerintem. Max az eddigi hősök plusz Hangya, Pókember meg a Párduc.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11658 Dátum: 15 máj 08, 18:23:33 »

Age of Ultron, spoilermentes:

Én is csak azt tudom ismételni, hogy kurva jó volt igazéból. Főleg hogy előtte csak szart hallottam a sok hülyétől. Poénok jók voltak, karaktereket látszott h hozzáértő írta, senki se vette komolyan amit nem kellett. Látvány hibátlan, grandióus, bár nekem kicsit sok volt a törünk-zúzunk akció, de ezt szépen több helyre szórták el szóval nem az volt mint az Avangersben, hogy fél órát malmoztam egyben. Nézzétek meg gyerekek, és vasárnap teszek vele még egy kört Momban. És ha már ott vagytok, Vapiano-ba üljetek be és egyetek egy Pesto Rosso-t.

Mondjuk Magneto hiánya az lol volt, a két gyereke harcolt egy seregnyi fém robot ellen, de hát a szerzői jogok bilincse nem mágneses, na. ikszdé

Spoiler: Pietro-t sajnáltam, szép halála lett, de egy kicsit gyorsnak éreztem(no pun intended). Tudom meg lett erősítve, hogy halott, de remélem látjuk még Nevet


Én a Civil Wart várom már nagyon, akarom már tudni mit kezdenek Buckyval és hogy mennyire Tony vs Steve konfliktus lesz, mert olyan pletykákat is hallottam, hogy inkább a kormány lesz a rosszarc. Martin Freeman már úgyis benne van Nevet Meg fun fuct, a film stábja gyakorlatilag copy-paste a Winter Soldiré, szóval a minőség már garantált gyakorlatilag.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11659 Dátum: 15 máj 08, 22:22:01 »

Ha már úgyis szó van a Civil War-ról, akkor ezt kiteszem ide:
http://cinestar.hu/amerika-kapitany-polgarhaboru-ime-a-hivatalos-sztori-es-szereplogarda/

Vajon Thunderbolt Ross csak úgy lesz, vagy azt jelenti, hogy kapunk egy Red Hulk-ot? Gondolkozik
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11660 Dátum: 15 máj 09, 02:53:44 »

Az megvan hogy vagy ötször használták a magyar szinkronban a Mutáns szót, amiért akár perelhetne is a Fox? Igen elmentem ma (már tegnap) is megnézni.


Nem hiszem hogy lesz olyan hős a Ciwil warban aki egy ütéssel elintézné az egész harcot. Tehát zéró Hulkok, Thor, Hercules, Wonder Man, Sentry meg ilyenek.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11661 Dátum: 15 máj 09, 03:59:02 »

Azért érdekes, hogy a Civil War most Captain filmként jelenik meg, míg a képregény ugyebár Hihetetlen Pókember fejezetek.
Így valószínűleg nem lövik le Méj nénit. Szomorú
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11662 Dátum: 15 máj 09, 08:52:09 »

Azért durva hogy a legnagyobb képregénybuzik képesek szinkronnal megnézni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11663 Dátum: 15 máj 09, 09:03:30 »

Alapból durva, hogy bárki magyar szinkronnal képes filmet nézni (kivéve Monty Python, Bud Spencer - Terence Hill-filmek és Torrente)
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11664 Dátum: 15 máj 09, 09:15:12 »

Annyira kényelmetlenül érzem magam amikor mindig mondják a  brian életét meg a gyalog gallopot, ráadásul nevetve idéznek belőle én meg fapofával hogy ahha, de hogy kurvára nem vicces egyik monty python fim se.  Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11665 Dátum: 15 máj 09, 09:50:47 »

A Quicksilver tényleg Higanyszál a szinkronban? Mert akkor ez automatikusan maga után vonja az 'eltörtem a hőmérőt'-típisú poénokat Nevet De hát aki szinkronnal nézi, meg is érdemli.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11666 Dátum: 15 máj 09, 10:28:33 »

Szvsz Ultron magyar szinkronja jobb mint az eredeti.

Amúgy az mi durva lenne, ha Hulk valahogy elkerülne a földről és kapnánk egy Planet Hulk mozit Nevet

Ó ilyenek nem fognak szerepelni szerintem. Max az eddigi hősök plusz Hangya, Pókember meg a Párduc.

Fantastic Fourt azért még illene beletenni, de látom, hogy miért nem lehetséges.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 10:32:09 írta Lew » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11667 Dátum: 15 máj 09, 12:17:35 »

Annyira kényelmetlenül érzem magam amikor mindig mondják a  brian életét meg a gyalog gallopot, ráadásul nevetve idéznek belőle én meg fapofával hogy ahha, de hogy kurvára nem vicces egyik monty python fim se.  Nevet

Nem baj, humorérzék nélkül is élhetsz teljes életet.  Mosolyog
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11668 Dátum: 15 máj 09, 12:46:33 »

Azért érdekes, hogy a Civil War most Captain filmként jelenik meg, míg a képregény ugyebár Hihetetlen Pókember fejezetek.
Így valószínűleg nem lövik le Méj nénit. Szomorú


Nem egészen, a Civil Warnak volt egy fősztorija és minden népszerűbb képregénynek volt külön kis mellékszála hozzá a saját címében. Meg úgy maga a Kapitány halála nagyobb következmény volt mint May nénié.


Fantastic Fourt azért még illene beletenni, de látom, hogy miért nem lehetséges.

Az F4 most nagyon parkolópályán van a Marvelnél. Kb semmiben sem jelennek meg, így akarják szabotálni a Foxos izét amit filmnek akarnak eladni a jogok megtartása miatt.



Angolul néztem meg elsőnek Syzy. Ne sértegess mert kénytelen leszek beszélni a pároddal Tsen.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 12:50:04 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11669 Dátum: 15 máj 09, 16:12:30 »

A Quicksilver tényleg Higanyszál a szinkronban?
Szerintem a magyar kiadású képregényben is Higanyszálnak hívták.
Meg úgy maga a Kapitány halála nagyobb következmény volt mint May nénié.[/quote]
Nézőpont kérdése.  Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!