24 máj 04, 21:38:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277232 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11640 Dátum: 15 máj 07, 15:59:20 »

Iris meghalhatna végre a Flashben mert idegesítőbb lassan Laurelnél is.
A próféta szóljon belőled! Nevet Egy ideig nem volt különösebb baj vele, de már kezd nagyon zavaró lenni a jelenléte. Következő szezonokban érdekel, hogy majd mikor jelenik meg Batman. Ha pedig megjelenik, akkor a szokásos akcióhős lesz belőle, vagy egy taktikus...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11641 Dátum: 15 máj 07, 17:03:28 »

Ezek a sorozatok egyébként egy univerzumban vannak a most készülő DC filmekkel?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11642 Dátum: 15 máj 07, 17:18:32 »

Nagyon remélem, mert másképp nem fog összejönni egy épkézláb Igazság Ligája film.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11643 Dátum: 15 máj 07, 20:25:07 »

Nem hiszem, hogy közük lesz storyt illetően. Justice League élőszereplős film helyett én inkább seriest szeretnék.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11644 Dátum: 15 máj 07, 21:24:22 »

A tegnapi Flashért a mai Arrow nagymértékben kárpótolt. Ez egy jó rész volt, csak ez a Malcolm mekkora genya már. Nevet Azért most jó nagy kakiba kerültek most mindannyian. És végre Al Sa Him és Al Sa Nöstény is egybekeltek. Bár szerintem ez elég nagy baromság, emiatt Nyssának meg kell halnia, ha Olivert Laurelnek szánják a végére. Nem hiszem, hogy a Ligában lenne válás. xD

Jó volt, hogy Thea meztelen testéből kicsit többet láthattunk. xDD Bár ezen a félpucérkodáson kívül többet nem nagyon tett most hozzá az új részhez, csak most már végképp lehet látni, hogy ő lesz Roy utódja. De azok a lábak. *-*
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11645 Dátum: 15 máj 07, 21:39:46 »

Age Of Ultron:

A Marvel ismét megcsinálta =D Elképesztően jó volt. Most így hirtelen nem is tudok belekötni. Max talán annyi, hogy mivel a Fox kezében van az X-men franchise, nem lett jobban kifejtve, Quicksilver és Scarlet Witch története, de egyébként nagyon ott volt. A 3D is nagyon király volt és ahogy az egy Marvel filmtől elvárható iszonyú látványosra sikeredett.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11646 Dátum: 15 máj 07, 21:48:00 »

Nem lesznek egy univerzumban. Íjászt, Kanárit, Atomot nem terveznek oda a Flashez meg meg is van már a színész.

Avengers Age of ultron spoilermentesen: K.rva jó volt.Maga a film nagyon látványos és a legakciódúsabb talán az eddigi összes közül. A formula persze ugyanaz, nagyfenyegetés veszekszünk, még nagyobb fenyegetés, csata, lezárás, előre utalás. A poénok ugyanúgy megmaradtak meg a jó párbeszédek igazából az egész tényleg egy 2.0 verzió. Sokkal gigantikusabb, színesebb és jól bánik a karakterekkel.

Gman azt írta Thor a statiszta de szerintem a Kapitány, Stark és Quicksilver kb ugyannyit szerepel és a többiek csillognak. A legjobb karakter egyértelműen Hawkeye ami meglepő de én mindig is azért imádtam amit itt kihoztak belőle nagyon szépen. Az újak közül a Boszi mellei felváltották az Özvegy seggét meg amúgy nagyon menő maga az ereje. Quicksilverre ugyanez elmondható csak jó ha van 10 mondata az egész filmben, viszont itt szimpatikus lesz nem úgy mint a képregényben ahol egy asszonyverő megalomániás paraszt. Vízió kicsit op kicsit istenszerű de ezen lehet korrigálni majd. A Hulk Özvegy kapcsolat hááát. Eléggé nem volt eddig felvezetve ennyi a bajom vele.
Ultronnal meg szívesen beülnék egy két sörre csak ne b.sszon be.
Stáblista utáni semmi extra bezzeg a film alatt volt egy csomó finomság.

Na de az utolsó egy perc az meg az elélvezés lenne ha nem tudnám hogy jön a Civil War meg az Infinity majd.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 21:48:57 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11647 Dátum: 15 máj 07, 21:54:24 »

Ráadásul végre jön Spidey is. Sajnos nem Andrew Garfield fogja játszani, de attól még nagyon várós Nevet Így is nagyon jók voltak a poénok, de ha ehhez hozzáadjuk Petert is az nem sülhet el rosszul Nevet
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11648 Dátum: 15 máj 07, 22:02:23 »

Én arra gondoltam hogy a végén kialakult csapatfelállás úgyis borul már egyből a Civil Warban.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11649 Dátum: 15 máj 07, 22:26:07 »


Jó volt, hogy Thea meztelen testéből kicsit többet láthattunk. xDD Bár ezen a félpucérkodáson kívül többet nem nagyon tett most hozzá az új részhez, csak most már végképp lehet látni, hogy ő lesz Roy utódja. De azok a lábak. *-*

Hol pucérkodott? Gondolkozik Az ágyban is úgy takargatta magát végig.  Nyelvesít

Stannis the Mannis

« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 22:27:34 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11650 Dátum: 15 máj 08, 10:32:52 »

Én arra gondoltam hogy a végén kialakult csapatfelállás úgyis borul már egyből a Civil Warban.

Civil War-ra már megkapta a Disney Pókembert ugye?
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 11:15:16 írta Lew » Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11651 Dátum: 15 máj 08, 13:10:35 »

Persze de 14-16 éves hülye gyereket csinálnak majd belőle.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11652 Dátum: 15 máj 08, 13:18:31 »

Bírom, hogy már egy jó ideje mondjuk hogy a flash meg arrow igénytelen sz*r, az közben meg itt fikázzátok meg panaszkodtok mennyire gáz hétről hétre. Not a single logic was found here. Bezzeg Daredevilt nem nézitek.

Age of ultron majd jövőhéten, szinkronosan biztos nem nézzük meg, elvileg Mom parkban van rendesen is.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11653 Dátum: 15 máj 08, 13:56:07 »

Öcsém filózik a Daredevilen. De ha sokat fikázod az Arrow-t meg a Flasht képes lesz nem nézni csak azért sem. Ismerem.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11654 Dátum: 15 máj 08, 14:04:58 »

Dradevilen nem filózok, csak azt várom, hogy végigfeliratozzák az évadot.

Ultronnal még várnom kell, a tesóimmal akarom nézni, és odébb van még mire haza tudok menni. De nagyon kíváncsi leszek rá. Meg, hogy hogyan tudtak két mutánst beletenni úgy, hogy az alap sztoriját nem vehetik elő. Lew is írta, hogy ezt nem erőltettek túl. Hawkeye nekem annyira nem volt érdekes az eddigiekben, lehet ez most változni fog.

Amúgy köszi Kazekage, hogy spoilermentesen írtál a filmről.

A hétről hétre fikázás enyhe túlzásnak tűnik nekem arra, hogy az eheti Flasht lefikáztam. Az egy rész volt, tényleg szar volt, de azért ez még nem hétről hétre.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!