24 máj 05, 05:24:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 772 773 [774] 775 776 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277571 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11595 Dátum: 15 ápr 25, 22:08:05 »

Jövő héten 3. rész, rá egy hétre a 4. rész, és még egy hét mire megkapjuk az 5.-et. Így három.

Én ezt a legutolsó részét nem értem. Mmint a többi része világos persze, de azért eddig úgy tűnt, hogy Kisujj szereti Sansát, szóval nem értem, hogyan adhatta egy pszichopata állat kezére. Mert olyan meg nincs, hogy Kisujj ne tudjon valamit, szóval tudnia kell, hogy Ramsay milyen.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11596 Dátum: 15 ápr 25, 22:11:15 »

Május 10-én jön ki az 5. rész, az még két hét (és két nap, ha nem vasárnap hajnalban kelek fel miatta).

Amikor beszélgetnek, Kisujj mondja is Ramsay-nek, hogy nem nagyon ismeri őt, mivel Ramsay nem olyan régen vált nemessé (miután az apja törvényes fiává fogadta).

Minden fattyút meg még Kisujj sem ismerhet a birodalomban. Nevet Ráadásul (legalábbis a könyvben) utalnak rá, hogy Roose igyekszik a fia rémtetteit eltusolni és egyszer pl. le is cseszi amiatt, hogy túl feltűnően pszichopatáskodik.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 22:12:59 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11597 Dátum: 15 ápr 25, 22:19:13 »

De Kisujjnak szerintem egy két nap Deresben elég kéne, hogy legyen, ahhoz, hogy elég infót szedjen össze.

Ser Barristannak nagyon méltatlan volt a halála. Pár ilyen köcsög maszkos civil geci nyomta le Westeros legnagyobb lovagját. Szomorú Na jó, az a "pár" volt vagy tíz, na de akkor is. Én bírtam az öreget, meg kurva nagy átköltés is az egész, akkor minimum egy Mást küldtek volna rá vagy valami. Meg ugye most még Obama miatt is aggódhatunk, bár ő szerintem nem hal meg. Kíváncsi vagyok Dany erre is olyan fogyatékosan fog e reagálni, mint sok valódi világban élt kollégája.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11598 Dátum: 15 ápr 25, 22:27:45 »

A könyvben a Hárpia fiai nemcsak civilek, hanem egy részük a makulátlanok kiképzője volt.

És nem szidni őket, ők a legjobb karakterek Meereenben!
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11599 Dátum: 15 ápr 25, 22:38:18 »

De Kisujjnak szerintem egy két nap Deresben elég kéne, hogy legyen, ahhoz, hogy elég infót szedjen össze.


Ja, mondjuk a mamit, aki mondja Sansának, hogy "the North remembers", kifaggathatta volna. Nevet

http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/32kmri/spoilers_all_sansa_in_season_5/
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 22:41:51 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11600 Dátum: 15 ápr 26, 03:16:36 »

Ebbe még sosem gondoltam bele. Mekkora arc ez a Dany, hogy még Obama is őt szolgálja.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11601 Dátum: 15 ápr 26, 08:11:48 »

Neked eddig ez fel se tűnt? Pedig elég régóta van már Szürke Féreg, és elsőre is nagyon feltűnő volt. Amúgy a kollégái többsége is úgy néz ki, mint Obama. Én ezért már csak Farkatlan Obamáknak nevezem őket. Nevet

Ez a Sansás dolog meg nagyon idegesít most. Nem akarom hogy Sansának bármi baja essen, ő a kedvenc Trónok Harcás elérhetetlen csajom. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11602 Dátum: 15 ápr 26, 13:08:47 »

A trónok harca azért olyan idegesítő, mert mindig plot twistekre épít. Sosem történik benne olyan, amire az ember számít. Mindenki azt hitte, Robb nagy király lesz, erre szimplán leszúrják. Azt hitték, Ned a főszereplő, erre meghal az első évadban. Azt hitték, Theon nője csak egy szimla hajóácsfeleség, erre a húga. Azt hitte magáról, elér valamit, ha hazatér és hősködik, erre ő lett Bűzös. Egyedül talán Arya története kiszámítható valamelyest, illetve Branről lehetett tudni, hogy fontosabb szerepe is lesz, és nem fog bénultan fetrengeni örökké.

Ezzel szemben Sansa életében még annyira nem volt katarzis. És ha a sorozatkészítők már megváltoztatják a sorozatot, akkor fognak bele tenni nagy változtatásokat is, olyanokat, amitől a könyvolvasók szája is tátva marad. Sansa egy tökéletes alany erre, mert ő az a szereplő, akitől senki nem vár semmit. Ő csak van, létezik, vegetál, és rajtad kívül mindenki utálja. Eléggé itt az ideje, hogy az ő karakterében is eljöjjön az a bizonyos plot twist.

Ha Sansa megint a szegény ártatlan megkínzott kislány szerepébe esik vissza, akit Ramsay félelemben tart, az a sorozat szempontjából egy unalmas visszalépés lenne, tuti nem fog megtörténni. Számomra még mindig homályos az egész sorozat, és csak abból építkezek, amit itt leírtok, de amikor olvastam, hogy Kisujj feleségül akarja adni Ramsaynek, akkor elsőre az jutott eszembe, hogy elbúcsúzhatunk őrült barátunktól.  Mosolyog
Szóval szerintem ez csak egy felvezetés, és innentől kezdve Sansának fontosabb szerepei is lesznek, nemcsak sodródni fog az árral.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 26, 13:10:06 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11603 Dátum: 15 ápr 26, 13:15:35 »

Mindenki utálja? Ez azért egyáltalán nem igaz.

A többi, amit írtál róla, abban van valami, de szerintem GRRM pont most kezdene eltérni ettől, a következő könyvtől. Viszont ezt a sorozat készítői nem várták már meg.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11604 Dátum: 15 ápr 26, 13:18:43 »

Idézet
Mindenki utálja? Ez azért egyáltalán nem igaz.

Irónia volt, nyugi.  Nyelvesít Könyvben én is szeretem. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11605 Dátum: 15 ápr 26, 13:20:25 »

Nekem az a legfőbb mentségem, hogy már akkor teljesen rá voltam kattanva, amikor a sorozatnak - és így Sophie-nak - még híre se volt. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11606 Dátum: 15 ápr 28, 23:11:02 »

Ha már Sophie volt a téma Nevet

Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11607 Dátum: 15 ápr 29, 20:14:26 »

A mai Flash rész akár egy évad zárónak is simán elmenne  Nevet
+ a következő rész is nagyon jó lesz a promo alapján  
10/10
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 29, 20:20:34 írta dehunter » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11608 Dátum: 15 ápr 29, 21:10:43 »

Ez ütős rész volt tényleg. Nagyon jó ez a sorozat. Nevet De ez a Wells, azért jó nagy genya.

Viszont Iris egyre idegesítőbb. Annyira sablon már egy olyan női karakter, akinek semmi más szerepe nincs, mint, hogy a főhős gyenge pontja legyen.

Ja és kíváncsi vagyok lesz e Justice League a sorozatban valamikor.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 29, 21:14:05 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11609 Dátum: 15 ápr 30, 02:15:49 »

Hivatalosan is elspoilerezték nekem hogy ki fog meghalni az Avengersben. Ez a hét már el van baszva.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 772 773 [774] 775 776 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!