24 máj 05, 02:51:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277510 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11520 Dátum: 15 ápr 13, 09:13:16 »

A Valonqar dolog is a jóslatban volt benne, nem értem, miért hagyták ki.

Tywin-nál a "mégse aranyat sz*rik" dolog maradt ki.

Arianne szerepét Ellaria Sand veszi át.

Lehet, Mance-t sem hozzák már vissza?

http://www.vox.com/2015/4/12/8383337/game-of-thrones-season-5-changes
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 09:19:00 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11521 Dátum: 15 ápr 13, 15:17:08 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pWdKf3MneyI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pWdKf3MneyI</a>

Kár hogy már az egész filmet megmutatta ez az előzetes, de azért még megér egy mozit.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11522 Dátum: 15 ápr 13, 15:51:40 »

Hogy én mennyire utálom a hangyákat. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11523 Dátum: 15 ápr 13, 19:06:08 »

Hát, egyelőre nem robbant fel a topic a rengeteg GOT-os hozzászólástól.  Gondolkozik  Szomorú

Majd egy hónap múlva...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11524 Dátum: 15 ápr 13, 21:26:52 »



Végre eljutunk ehhez az epizódhoz is. Szerdán már nézhetem. Nevet

----

https://www.facebook.com/video.php?v=10153112428486760&set=vb.9269711759&type=2&theater

Új Terminátor5 trailer. Elspoilerezi az egész filmet. Nevet De mindegy, ez úgyis az akciójelenetekről szól, T2 után lehetetlen igazán jó Terminátor filmet csinálni. Viszont Emilia kib*szott jól néz ki benne. Nevet Sokkal jobban áll neki ez a modern megjelenés.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 21:44:26 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11525 Dátum: 15 ápr 14, 07:18:47 »

A Daredevilről fogok írni, szóval csak kazekage meg sabaku fogja érteni.

Kezdjük azzal, hogy elszégyellném magam, ha olyan sz*r képregény sorozatokat néznék mint az arrow vagy a flash amikor lehet daredevilt is nézni. Gyorsan törölnék minden fájlt, és elfelejteném hogy léteztek. Most pedig térjünk rá az érdemi részre.

Az egész koncepciót a batman begins-hez tudnám hasonlítani, s mivel a batmanből az a kedvenc részem így nem volt nehéz elkapni azt a sötétebb, reálisabb hangulatot a daredevilben. Ami még kiemelendő az wilson fisk, de nem a karaktere mert nem tetszett a színész és fisk megformálása, viszont ritkán látni olyan sorozatot ahol ennyire ki van fejtve a karakter jelleme, múltja, ambíciói, és nem tudom azt mondani rá hogy gonosz vagy ellenség, volt hogy matt jobban irritált mint fisk.  Nevet Meg fisk kapta meg az egyetlen szerelmi szálat, ráadásul vanessa a legintelligensebb női karakter a sorozatban, mondjuk nincsenek is sokan. Ezek a zsidó nők egyre jobban bejönnek, még akkor is ha nagy az orruk.

Mint marvel/képregény sorozat kiemelkedő, de ha általánosságban nézzük akkor középszerű, mondjuk lehet magas volt a léc egy hannibal darálás és a better call saul után. A történet nem hoz fordulatokat, kiszámítható, tudjuk mi fog történni itt igazából megint a hangulatot kell dicsérni. Külön tetszett, hogy hand to hand combat van ahol murdockot is megverik elég sokszor, és így sokkal szimpatikusabb mint a béna thor vagy iron man. Mondjuk az zavart hogy voltak utalások a többi marvel karakterre, mert így picit hiteltelenebbé tették ezt a reális sötét világot. Szerencsére csak utalás szintjén voltak jelen, elég béna lett volna ha beleteszik, gyakorlatilag lesüllyedtünk volna egy arrow vagy flash szintre, az meg nagyon mélyen van.

Mondjuk azt nem értettem, hogy oké hell's kitchen-be játszódik csak, de a logisztikát hogy oldotta meg? Gyakorlatilag csak a tetőkön járkál meg gyalog közlekedik mégis mindig ott van időben mindenhol.  Nevet

Oroszokat sikerült eltalálniuk, meg külön tetszett még hogy igazából nem daredevil-en bukott meg fisk, hanem a kartellben egymást akarták kijátszani az üzletfelek, végre nem az van hogy 1 ember csinál mindent hanem reálisan a hatalmi játszmák viszik a bukás felé. Amihez nyilván kellett murdock, főleg a végén, de legalább azt látjuk hogy nem csak rajta múlt az egész.

Összegezzünk:

+ kiemelkedő képregény sorozat
+ reális, sötét hangulat, akinek tetszett a batman trilógia vagy a watchmen az imádni fogja
+ gyakorlatilag nincsenek jók meg gonoszak, még ha foggy karakterével ezt a látszatot akarják nyomatni, szóval nem lehet azt mondani hogy fisk gonosz, matt meg jó

- ha nem azt nézzük, hogy képregény sorozat, eléggé középszerű, nincsenek benne mélyebb párbeszédek, a pappal való filozofálásokat felszínesnek éreztem, de legalább is hallottuk már őket jó pár helyen.
- közepén leül, ismétlődik, tehát tudjuk hogy az elején megjelent "ellenfeleket" fogja kiütni sorban, nincs meglepő fordulat.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 14, 07:27:16 írta Syzygy » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11526 Dátum: 15 ápr 14, 19:28:57 »

Daredevil

Kazekage úgyis jobban tudja mert benne volt a képregénybe. Nevet Apropó, az Elektrás görög ex-csajos utalást még én is kiszúrtam, pedig csak a zzzeflekes filmet láttam jó 5 évvel ezelőtt. Az arrow/flash-es részhez nem tudok hozzászólni mivel én el se kezdtem őket:S 
Mint ahogy ma is, már épp vettem volna kávét a csillagbuckában, de félúton rájöttem hogy vannak elveim és hogy inkább ugranék egy fejest a falnak minthogy kimondjam a olaszul a 'venti' szót egy pohárméretre értve.

Hangulata alapvetően sötét és realisztikus, szóval persze mindeni a bőregéremberhez hasonlítja, de szerintem közelébe se áll annak a görcsös kötelességtudattól lihegésnek mint amit az adott.
A Batman iszonyatosan komolyan akarja magát venni, és azt akarja hogy mi is annak vegyünk miközben Bruce Wayn ott áll felhőkarcoló no.312 tetején a szélbe bámulva, köpenye lobog a szélben és éppen torokcukorkát szopogat mert elment a hangja a folyamatos hörgéstől. Az éj sötét, a város sötét és az öltönyök is sötétek ahogy szofisztikált gonoszsággal pörögnek a mosodába szappanos vízében.

A Daredevilben nincs meg ez az erőltetett életfájdalom hála az égnek. Az emberek véreznek és meghalnak, mindenki szív de ezt nem jelenti azt, hogy nem lehet kiröhögni a cellux-al az ajtóra kiragasztott papírlapot mint táblát, vagy elmenni a kocsmába angolnás piát inni.
Itt a "gonosz" nem egy bohócsminkes őrült arc aki  robbantgatva keveri a coelho-idézeteket a konyhafilozófiával, hanem a csávó aki bár egy dührohamában simán lekapja az üzlettársa fejét egy kocsiajtóval, de alig meri elhívni randira a csajt aki bejön neki. Wison Fisk rettenetesen jól sikerült, komplex és mély karakter lett, egyszerre taszító és szánni való, szerethető, de számomra nem utálható. A játékára tényleg mondják sokan hogy néha furcsa volt, de szerintem egy nagyon tudatos döntés volt a színész részéről, mintsem malőr.
Matt is hasonlóan emberi, igen, ő is csodálatos mennyiségű segget rúg szét, de nem sok szuperhősnél látjuk azt a pillanatot is mikor elbassza és a kukából kell kihalászni, vagy mikor a reggeli ébredéskor nem a jól végzett munka feletti dicső elégedettséggel nézegeti a sebeit, hanem a kanapén elhalóan nyöszörögve ébred. Az meg külön elismerést érdemel ahogy a Charlie Cox a vakot játszotta.

Mellékkarakterek is mind működnek, például Foggy a legjobb példa rá hogy egy csávónak nem kell 50-es kar, hogy boldoguljon a nőknél, nagyon tetszett a karaktere és a Mattel való kapcsolata.
A Vanessa szála meg annyira üditően klisémentes volt, hogy alig hittem el, hiszen általában ha maffiafőnök és nők a téma, akkor csak annyit látunk, hogy kinyírja éppen a nőt aki megcsalja. Esetleg kiderül arról hogy igazából ő a főgonosz és kihasználta csak a pasit, ha még lejjebb akarunk menni. Itt sem bonyolítottak semmit, összejöttek és kész, a megkérős jelenet meg aww. 

Karen mondjuk néha idegesítő volt az újságíróval együtt, folyamatosan vártam mikor ölik meg valamelyiküket, olyan hülyeségeket csináltak, de ők is rendben voltak alapvetően, egy-két kifejezetten jó momenttel megfűszerezve, mint pl HAILHYDRA (most mondjátok hogy nem ilyen feje van a csávónak :DD) lelövése.
Mondjuk őt kifejezetten sajnáltam, de istenem, végre valaki beszopta azon hogy menőzésből egy csőre töltött pisztolyt tett az asztal közepére. Neki is szép volt a kapcsolata Fisk-kel, emlékszem, már a mangákba is mennyire untam mikor azzal próbálták megmutatni valakiről, hogy gonosz, hogy leszarta/ha kedve volt kinyírta a társait/embereit.

Ami különösen jó volt, bár apróság és valószínűleg csak a kultúrsznobizmusom mondatja vele, hogy mindenki a saját nyelvén beszélt Nevet
Az orosz tényleg orosz volt, nem valami műakcentusos Igort tettek be, hogy lássad hogy igen, orosz, szóval gonosz, hanem rendesen beszélték a nyelvet és akcentus is nyilván hiteles volt így. Plusz nem beszéltek csak a kamera kedvéért angolul egymás között, de az vonatozik a  japánokra, a kínaiakra meg mindenki másra is. Ez nagy plusz, főleg az amerikai sorozat esetén.
A Becstelen Brigantikat is ezért a soknyelvűség miatt imádtam Tarantinótól. Szerintem abban kevesebb az angol mint bármi más.

Ráadásul nem huszonéves szupermodellek a szereplők mint a legtöbb szuperhősös tiniszériában, hanem felnőtt/öreg/csúnya emberek játszanak maffiósdit végre valahára.

Meg persze szépen átitatta az egészet Marvel-re jellemző tömény önirónia amire minden szuperhősös filmnek szüksége van, ha nem akar nevetséges lenni, és amit imádok. Nevet Ez itt még erősebb mint a eddigi produkciókban és bár nem feltétlen nagy dolgok ezek, de az ilyen apróságok rengeteget számítanak a hitelességben szerintem. Mikor beszólnak Matt rucijára, mikor Wesley szemmel láthatólag bele akar fejelni a falba mikor kiderül, hogy feleslegesen fordított Fisknek, az öreg bankártata dumáit, a pisztolyos-Karenes ügy és még a szereplpk sebezhetősége is ide tartozik. Lásd video.

Néha mondjuk elég kiszámítható volt, meg volt hogy kifejezetten hülyeséget csinált/mondott egy-két karakter, lásd mikor mondták az öreg néninek hogy maradjon mikor az összeg már meg lett duplázva, meg az általános csökkentett életösztön.
Meg a mélypont tényleg kiszámítható mikor minden szarrámegy, de kellett is meg szépen is oldották fel a végére, szóval nem gáz, ha csak ennyi a baja a szériának, akkor én elvagyok.
Egy dolgot basztak el nagyon. A filmben az a szadomazo bőrszerkó olyan röhejes, hogy még az intróba se tetszett, hogy beletették, és elve, király dolog meghagyni ezt a képregénynek, mikor a fekete póló-fejrezokni kombó sokkal menőbben néz ki. Erre a végére megcsinálták megint.  Neeem Jó, nem annyira rossz, nem mintha ez bármit is jelentene, de komolyan? Jézusom, egy fogyatékos is jobbat terv--- oh wait.

100 PONT A GRIFFENDÉLTŐL, POTTER.



Ezt nézzétek meg, szerintem a legrealisztikusabb harcjelenet amit valaha vászonra vittek, vágás nélkül. Meg persze egy biccentés az Oldboy-nak.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=W7fYIMEQ1Xw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=W7fYIMEQ1Xw</a>

« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 14, 19:38:17 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11527 Dátum: 15 ápr 14, 20:02:20 »

Minek ennyi rizsa? 10/10. Na jó, csak 9, hiányoltam a főszereplőtől azt a "semmibe néző tekintetet" mikor nem viselt  szemüveget.

A  Flash-hez meg nem tud lesüllyedni, csak felemelkedni.


Nem rég megnéztem az Eredetet, és arra jutottam, hogy tök mindegy, hogy a végén megáll-e a pörgettyű vagy sem, mert úgy is felébred, és akkor majd  újra láthatja a kölkeit (ha az a tag nem verte át).
#Ennyike.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 14, 20:02:52 írta dehunter » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11528 Dátum: 15 ápr 14, 20:06:20 »

Memento > Tökéletes Trükk > Eredet > Sötét Lovag > Csillagok között

Nem tudom mire fel a nagy hype, Nolannak a régebbi filmjei jobbak. Bár tény, hogy az Interstellar sem rossz.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11529 Dátum: 15 ápr 14, 20:21:01 »

A Sötét lovag tetszett a legkevésbé a három film közül.

Tény a memento a legjobb filmje nolannak, de az eredet hátrébb van sokkal azon ranglétrán.


Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11530 Dátum: 15 ápr 14, 20:36:47 »

Mindet láttam, sőt még gimiben elkértem a Memento dvd-t a Média tanáromtól és máig nem adtam neki vissza, így lett egy ingyen dvd-m. Nevet
Viszont én nem tudom így rangsorolni. Nekem alapjáraton a Batman Begins jött be a legjobban ebből a Batman szériából. Egyedül az operatör kezét vágnám le, annyira elbaszta a munkáját.

Viszont, az Interstellar eszméletlen nagy hatással volt rám. Mindenhogyan. Ahogy egyedül néztem moziban, az élmény, a film, együtt minden, rohadt jó volt.
A többi filmjét is ugyan úgy faltam és a hypeot leszarom mindegyiknél. Nagyon kreatívak Nolan filmjei és élvezhetőek. Többszőr meg lehet nézni őket, majdnem ugyan úgy, mint mikor előszőr látja az ember és én szeretem az ilyet.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11531 Dátum: 15 ápr 14, 20:55:59 »

Following Nevet
Az első mozija  ami totál low büzsdé film volt tele hibákkal,mégis baromi jó lett. Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11532 Dátum: 15 ápr 14, 21:07:43 »

Kijött egyszerre négy rész, ne képregényezzetek itt. Nevet







Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11533 Dátum: 15 ápr 14, 21:14:34 »

Az Eredetet én is szerettem tőle, a Mementot meg tervezem nézni, annyian dicsérik. Láttam még tőle másfél Batment, egy félig áttekert Tökéletes Trükköt meg egy Interstellart, és már az alapja mindig jó, de nekem valahogy hiányzik valami a filmjeiből. Vagy többek akarnak lenni mint arra képesek, vagy elcsúsznak a megvalósítás közben a mellékes szálakon.

Az Interstellar az is ilyen, csomó minden jó volt benne, a látvány, a videós jelenet, a történet meg pár elmélet amit beleraktak, de az olyan minthogy az az arc teljesen normális maradt 20 év egyedüllét után engem nagyon ki tudnak vetni a dologból. Meg mikor Ann Hathaway-en benyomtak egy gombot és elkezdett a szeretetről monologizálni, és meghozta a film rossz döntéseinek a majdnem 100%-át a következő 10 percben. Aztán Rust meg lemorzézza az élet értelmét egy karórán, és lány meg megérti.
De Thomas Bergersen Final Frontierjét ennek köszönhetem, szóval pofa be, roló le.


Minek ennyi rizsa? 10/10. Na jó, csak 9, hiányoltam a főszereplőtől azt a "semmibe néző tekintetet" mikor nem viselt  szemüveget.
Szerintem valaki a fehér falat nézte a sorozat helyett Nevet
#nocriticism
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11534 Dátum: 15 ápr 14, 23:35:51 »

Szvsz olyan nincs, hogy valaki életben marad miután beszippantotta egy fekete lyuk. Fizikai képtelenség. Még ha fel is tesszük, hogy amit a fekete lyuk magához vonz, egy féregjáraton át távozik, akkor sem lehetséges, hogy az emberi test ellenálljon akkora gravitációnak és ne pusztuljon el.

Számomra ott megvolt a katarzis, amikor Cooper üzenetet kapott a lányától, aki egy óra alatt, huszon valahány évet öregedett. Az elképesztően erős jelenet volt.

De Nolan többet akart. Ő még inkább túl akarta dramatizálni és pont ezen bukott el. Ezért lett az Interstellar, csak simán jó film és nem mestermű.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!