24 máj 04, 23:21:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 766 767 [768] 769 770 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277347 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11505 Dátum: 15 ápr 12, 16:18:45 »

Attól, hogy valaki nem magyarul írja le a szereplők és helyszínek neveit, nem tűnik okosabbnak.


De ha eredeti nyelven olvassuk akkor honnan a faszból tudnánk a magyar megfelelőket? Nem mindig tükörfordítás van.

Most viszont szopunk 1 hónapig, hogy megnéztünk 4 részt.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 12, 16:19:17 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11506 Dátum: 15 ápr 12, 16:20:28 »

Én még nem néztem meg. Egyet alszok rá, hogy eldöntsem, hogy bedaráljam e a részeket, vagy inkább szépen türelmesen kivárjam a dolgot hétről hétre. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11507 Dátum: 15 ápr 12, 16:26:29 »

Ha Jaime kezére tennének egy ilyen buzogányt ( http://turania.hu/catalog/images/bu2.jpg ), amit könyökből tud mozgatni, veszélyesebb lenne, mint karddal. A másik kezében lehetne kard.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11508 Dátum: 15 ápr 12, 16:29:51 »

Oké nekem kell hozzá legalább egy angol felirat, mert így egy rész is fárasztó volt. smirksweat
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11509 Dátum: 15 ápr 12, 17:31:51 »

Három epizódot ledaráltam felirat nélkül (az első részhez még volt angol felirat), a végére már alig értettem valamit a szövegből.

Ha Jaime kezére tennének egy ilyen buzogányt ( http://turania.hu/catalog/images/bu2.jpg ), amit könyökből tud mozgatni, veszélyesebb lenne, mint karddal. A másik kezében lehetne kard.

Szerintem gépágyút kéne tenni rá, azzal lenne a legveszélyesebb. Nevet

---

Most már értem, miért volt pár hónapja olyan hír, hogy Sansának lesz egy durva jelenete az 5. évadban. Ha Ramsay a közelben van, nem elképzelhetetlen a dolog.  Nyelvesít

---

A Jaqen H'ghar-os résznél csak én döbbentem le? Bár gyanítani lehetett, hogy a "kedves ember" (Aes kedvéért direkt nem Kindly Man-nek írom  Nyelvesít) talán Jaqen lehet.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 12, 17:33:46 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11510 Dátum: 15 ápr 12, 17:59:05 »

Szerintem jobb megvárni a holnapot és a rendes 720p,1080p verziót...ezt a sorozatot csak úgy érdemes nézni.
1. rész magyar felirat
http://www.feliratok.info/index.php?sid=480


Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11511 Dátum: 15 ápr 12, 18:07:21 »

Holnapig elspoilerezzük az összes részt. Vagyis Syzygy spoilerezi el.  ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11512 Dátum: 15 ápr 12, 19:56:48 »

A többiek nevében nem beszélhetek, de engem sosem érdekeltek a spoilerek xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11513 Dátum: 15 ápr 12, 21:37:01 »

Az első részt lenyomtam én is. Jó volt ez. De azért leszedem majd HD-ben is, mert kell az a jobb minőség. Nevet

Innentől spoileres.


Hát nem nagyon tetszik, hogy ennyire elkezdték átkölteni. Főleg az, hogy Sansát kirángatták a könyvbeli helyéről. Persze ha az ágyamba küldenék, akkor nem zavarna, de így viszont nem igazán tetszik a dolog.
Tyrion nagyon jó volt csöves törpeként. xD De úgy nézem ezek tényleg képesek lesznek az egész Aegon témát kihagyni. Danyvel nem sok érdekes történt, de a könyvben is csak az 5. második felétől pörgött be inkább a dolog. Persze az átköltések miatt ez nem sokat jelent már. A Farkatlan Obamák szexuális élete viszont még mindig nagyon nem érdekel, meddig akarják még ezt erőltetni. Az egyik már kupiba is megy, a másik meg azt se tudja ott mi történik (prosztataizgatás???), de majd biztos rájön, és akkor lehet a nigga csajjal csinálni. Erősen kiszámítható az egész.

Ocsmány burnyákok már megint, akkor el is kezdtem a telefonomat nyomkodni inkább. ikszdé A hangok épp elegek voltak. Remélem Lancel úgy jár mint a könyvben. ikszdé

Szegény Mance. Én végig azon filóztam, hogy lehetne már valaki aki egy íjjal lelövi szegényt, erre Jon meg is tette. Vörös banya biztos nem örült neki.

No Arya No Party.

Na, majd lassanként megnézem a többit is, mondjuk napi egy vagy valami, utána meg HDben újra az egészet. Csak eltelik az az egy hónap valahogy.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11514 Dátum: 15 ápr 12, 21:47:51 »

Én nem is nézem a sorozatot, de máris belefutottam egy random oldalon egy s05e04-es hatalmas spoiler-cliffhangerbe, ami szerencsére nincs a könyvben, szóval továbbra is leszarom.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11515 Dátum: 15 ápr 12, 21:56:25 »

Miért lenne baj ha eltér a könyvektől? Szerintem meg így a jó mert 2 történetet kapunk, így nem kell könyv vs sorozat küzdelmet folytatni.

Dany-s fejlemények + brienne sztori jobban tetszik a sorozatban. Meg az sem baj hogy selmy meghal, minél többen hullanak annál érdekesebb lesz a vége. Mivel még 2 évad lesz, ezért ebből kell építkezni, örülök hogy így két történetet is tudok követni mert így már egyértelmű az alternatív befejezés.

jaime+bron adventures in dorne-ra kíváncsi leszek.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 12, 22:00:50 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11516 Dátum: 15 ápr 12, 22:05:33 »

Bronn szerintem tuti, hogy meghal, a Deák tér szellemei megsúgták.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11517 Dátum: 15 ápr 12, 22:55:17 »

Artaaaax. :3

Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11518 Dátum: 15 ápr 12, 22:56:34 »

Ennyit rólatok, Got-osok, egy teknősdrámát néztek Nevet Game of Turtles

I started writing this fantasy about who was killing who, and the wars for succession. So Game of Thrones originally began with turtles, I think.”
-George R.R Martin



Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11519 Dátum: 15 ápr 13, 09:07:20 »

Én nem néztem még meg egy részt se, de mindegyikbe belenéztünk húgommal. Simán lehetett érteni felirat nélkül kivéve Bron hülye akcentusát.  Nevet Nekem bejön, hogy elküldik őket Dorne-ba. Meg volt egy kis JaimexBrienne utalás. *.* <3
Cersei kiskorában is mekkora genya volt. Meg a jóslat lényege kimaradt. xD

Saphi ezt az Artax dolgot nem kellett volna felhoznod. T_T
Naplózva


Oldalak: 1 ... 766 767 [768] 769 770 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!