24 máj 05, 01:58:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277484 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #11400 Dátum: 15 márc 25, 22:39:23 »

Gyors filmértékelő az előző napokból.

John Wick
Egy egy halálosan fos film volt. Kidolgozatlan a legjobb jelző rá. Az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam ki, az az, hogy egyik kedvenc színészem játszott benne. Senkinek nem ajánlom. 3/10

Hobbit 3
Tetszett az első kettő is, ezzel sem vagyok máshogy. Elvitt a kis világába, jó kikapcsolódást nyújtott. 7/10

Interstellar
1-2 színészi alakítást szörnyűnek tartottam és néhány képi ábrázolásnak a valósághoz nem nagyon volt közük, a szkeptikusság eltudja rontani a filmélményt, szerencsére eltudtam ettől tekinteni. Van egy kis vontatottsága a filmnek, de pont jó volt így. Fenomenális alkotás. 8/10

Mockingjay 1
Nagyon érezhető a filmbe, hogy teljes egészében a második rész felvezetője, felépítője. Ettől eltekintve jó, mert szeressük az éhezők viadalát, de egy mozijegy árát biztos nem ér meg. 6/10
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11401 Dátum: 15 márc 25, 23:18:39 »

A 18. részben lesz Beth. Szeretet

Vajon itt is kinyírják majd? Faceg

Idézet
John Wick
Egy egy halálosan fos film volt. Kidolgozatlan a legjobb jelző rá. Az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam ki, az az, hogy egyik kedvenc színészem játszott benne. Senkinek nem ajánlom. 3/10

A John Wick egy poén film, nem kell komolyan venni. Akciófilmnek nem rossz, és külön érdekes Theont rosszfiúként látni benne.  Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11402 Dátum: 15 márc 25, 23:23:28 »

A John Wick pedig zseniális a maga műfajában, csak úgy csöpög belőle az irónia saját maga iránt:D Én már csak az ilyen akcióvígjátékokat bírom megnézni, másik nagy kedvencem a RED Bruce-szal, de a John Wick nagyon szorosan érkezik be utána. Nem is tudom mikor szakadtam legjobban, talán mikor a végén a maffiafőnök azzal szopatja lövöldözés közben a random emberét h nem ad neki pisztolyt meg elhúzza az orra elől, miközben ő a süvítő golyók kereszttüzében cigizik Nevet

A Hobbit 3-ról nekem csak a vágó iszonyatos szexuális frusztrációja maradt meg, amit a végső harcjelenetbe fojtott bele. Végére már nekem volt kínos. A film amúgy olyan volt mint az előző kettő, CGI, buta, random és akcióorientált, és vagy 6 órát vesztettem az életemből rajta. Pedig mintha még ez lett volna a legjobb a 3.ból, még az antigravitációs Legolassal is.

Interstellar-ban volt pontosan 2 db két jó jelenet, meg Hans Zimmer és Matthew, de amúgy ahogy észrevettem legtöbb ember nem meri leszólni, mert akkor ezzel beismerné hogy nem értette. Nem is volt mit, pár beleszőtt jó tudományos elméleten kívül elég random volt az egész az összes szeretet ereje-monológgal meg lemorzézett asztrofizikus képlettel. Nagyon okosnak akart tűnni, nem ment. Kár érte, én iszonyúan vártam, előzetesét imádtam. Nolannel nekem sose jönnek össze a filmek.

Piszegőposzáta 3: nekem bejött, de egyébként ja, ha könyvet nem olvastam volna akkor szerintem a felét nem tudtam volna értékelni. A végső jelenetet mondjuk szépen felhúzták, direkt figyeltem a zenére hogy ilyen készülj-a-jumpscarerre típusú-e, de nem, aki nem olvasta az szívbajt kaphatott.

Újra/megnéztem az X-meneket viszont! Az eredeti három is jó, de azért én örülök a rebootnak Nevet Bár a legutóbbiban Mystic-et agyon akartam csapni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11403 Dátum: 15 márc 25, 23:33:03 »

Nem történt semmiféle reboot. Előzményfilmek és új idősík a DotFP után.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11404 Dátum: 15 márc 26, 08:32:43 »

John Wick
Egy egy halálosan fos film volt. Kidolgozatlan a legjobb jelző rá. Az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam ki, az az, hogy egyik kedvenc színészem játszott benne. Senkinek nem ajánlom. 3/10
John Wick egy rohadt nagy film Nevet
egy percig sem veszi magát komolyan,nem úgy mint a Védelmező ami szerintem Denzel eddigi legrosszabb filmje.Na pl azt ne nézd meg.
Nekem pl baromira bejött ez az alvilági találka és az a szálloda ahova megérkezik John halál véresen és megkérdezik tőle hogy akar-e orvost XDDD hát én behaltam rajta.John rommá veri az emeletet,majd kiszól a haverja hogy minden oké? Nevet
Amúgy a harcjelenetek fenomenálisak.Minden mozdulat ott van a helyén,akkor amikor kell.
Én már csak az ilyen akcióvígjátékokat bírom megnézni, másik nagy kedvencem a RED Bruce-szal
Halálos fegyver,Nagy durranás Nevet
Bár a nagy durranás egy paródia,de zseniális én imádom Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11405 Dátum: 15 márc 26, 22:23:10 »

A legújabb Arrow-ot látta már valaki?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11406 Dátum: 15 márc 28, 00:41:57 »

Holnap fogom megnézni.

Megnéztem közben az Expendables3-at. Ez tavaly kimaradt. Nem volt rossz szerintem, pedig nagyon lehúzták. De hozta azt, amit elvár az ember egy ilyen filmtől. Sok sok akciót. Nevet A végső csatában is az volt a legjobb, hogy rengeteg féle fegyvert használtak benne, plusz voltak tankok, egy BTR-60 és egy MT-LB is. Szovjet haditechnika csodái. ikszdé

Meg az a jelenet tetszett még nagyon, amikor az újonc-jelölteket mentek meglátogatni.

A csaj nem volt rossz. Nevet Csak hát nem az IQ sütött az arcáról.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #11407 Dátum: 15 márc 28, 01:02:24 »

Ebből az Arrowből heti hány rész jön ki? Akármikor nézek ebbe a topicba "új Arrow, új Arrow".
Vagy csak ilyen gyorsan telnek a napok számomra?
Naplózva

....................................................................................................................
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11408 Dátum: 15 márc 28, 01:10:08 »

Pedig hetente van csak ez is tudtommal. Csak sokat beszélünk róla. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11409 Dátum: 15 márc 28, 11:06:00 »

Az Expendables 3. filmet Banderas vitte el a hátán, zseniálisat alakít benne. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11410 Dátum: 15 márc 28, 11:43:38 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HSDyvP5RJ00" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HSDyvP5RJ00</a>


Mondjuk annyira sablontörténet de Jake epic lesz benne. Meg persze mindig a férfitól veszik el a gyereket. Családjog pls.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11411 Dátum: 15 márc 28, 12:12:34 »

Robert Kirkman bejelentette a TWD spinoff sorozatot,és a címét is elárulta.
A címe pedig-dobpörgés,feszültség növelése,a közönség síri csöndben figyel olyan Whiplash módon-
Fear the Walking Dead -dobpörgés vége,a közönség néz értetlenül,de elfogadja,mert reméli hogy hasonló lesz mint a Zombiháború.A könyv.Nem a film.Mert a könyv az baromi jó.A film meg pocsék-
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 28, 12:17:27 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11412 Dátum: 15 márc 29, 00:20:32 »

Legutóbbi Arrow: nem volt rossz, bár egy kicsit olyan átvezető rész jellege is volt, igazi nagy dráma most elmaradt. Kivéve persze, ha Deadshot tényleg meghalt, de nem hiszem. xD

Ez az atomcsávó egyelőre nem tűnik egy nagy észnek, bár később gondolom csak belejön. Amúgy @Kazekage ő volt előbb vagy a Vasember? Mert eléggé hasonlít a kettő, bár mindkét karakter ősrégi már.

Felicity meg egyre gázabb komolyan, most már kifejezetten idegesítő néha. Pedig az első évadban még nagyon bírtam.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11413 Dátum: 15 márc 29, 00:55:19 »

Eredetileg Atom ugyanaz mint a Hangya. Egy tudós aki képes méretváltoztatásra. Csak mostanában találták ki hogy legyen Vasember.  A Hangya pár hónappal előbb jelent minő véletlen. Igazából a Marvel szokott karakterötleteket nyúlni főleg de DC meg csak simán történeteket szóval nevezhetjük döntetlennek.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11414 Dátum: 15 márc 29, 18:22:55 »

Már csak két hét és megint nem csak off-olni lehet majd ebben a topicban Nevet

Naplózva

Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!