24 máj 05, 09:33:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277795 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11370 Dátum: 15 márc 22, 13:55:45 »

A 4. a legjobb. Az 1. - 2. is nagyon jó, a 3. közepes. Az 5. a könyvhöz képest nagyon szar, ettől nem tudok elvonatkoztatni, ezért önmagában nem tudom milyen. A 6. elmegy. A hetedik az szerintem jó, mindkét fele, ott inkább a könyvel vannak gondjaim, amik a filmre is kiterjednek. De összességében szerintem jók a HP filmek, ettől még természetesen lehet divatból utálni őket, meg az egész HP univerzumot, nyugodtan, mivel a primitív haterség csak az érintetteket minősíti. (És nem, ettől senki se tűnik okosabbnak, főleg olyan, aki a 300at - Twilightnál sokkal szarabb film - jó filmnek tartja.)
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 22, 13:58:55 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11371 Dátum: 15 márc 22, 14:17:23 »

A Kingsman valóban elég jó adaptáció lett. Igen az is képregény.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11372 Dátum: 15 márc 22, 16:15:22 »

Sok filmet lehet sok mindenért utálni.De csak azért utálni valamit mert az a mainstream...
Ezt viszont csak szeretni lehet olyan elborult Nevet imádom a humorát Nevet egy olyan film amiben intergalaktikus egerek rendelték és fizették ki a Földet,csak jó lehet Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oR97rEcGu7s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oR97rEcGu7s</a>
Szerk:
Új Mission Impossible trailer amig rohadtul badass lett!!!!!!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tNPZGc0WmfM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tNPZGc0WmfM</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 22, 16:59:14 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11373 Dátum: 15 márc 22, 21:55:37 »

The Flash 1/14. Fasza rész. Azért nem bánom, hogy Ronnie lelépett, mert bezavart volna a Barry x Caitlin párosításba. Viszont most kezd asszem igazán érdekessé vállni a történet. Megyek a 15.re, csak remélem jó a felirat hozzá, mert ezt nem a szokásos helyről töltöttem le. (Ott még mindig nincsen kész.)

És Wells jól megetette KingKonggal a geci tábornokot. ikszdé

-----

15. rész még faszább volt. Csak ezt a burnyák főrendőrt üthetné már agyon valaki, a "vőlegényével" együtt.

Viszont meg is történt közben az időutazás. Még jó, hogy Cisco feltehetően nem hal meg, Barry most olyan időben van, amikor még élt, majd kimenti valahogy szegényt. Csak ez az Irisel való összejövés, ezt kár volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 22, 23:03:39 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11374 Dátum: 15 márc 23, 11:45:28 »

A the Arrow sztem elég középszerű, mert egy rossz Batman utánzat, de a Flast érdekes lehet. Mi a cselekmény fő mozgatórugója? Milyen ellenségek vannak benne szupergonoszok, vagy random arcok?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11375 Dátum: 15 márc 23, 14:24:25 »

*Flash

Wikipedia segít ha el akarod spoilerezni magadnak.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11376 Dátum: 15 márc 23, 14:29:04 »

Az Arrow az elmúlt évek egyik legjobb sorozata. Jó a Flash is nagyon, sőt egyre jobb, de azért az Arrow nekem jobban tetszik. Érdekesebb, jobban kidolgozott főhős, és a többi szereplőn is alaposabb munkát végeztek. (Az igazságosság kedvéért most csak az első évadból indulok ki). Persze lehet a Flash sorozat kicsit "később érő" típus, és a következő évadokban majd jobban belemennek a részletekbe, addig inkább csak élvezem a sok akciót, a jó poénokat, meg várom, hogy kiderüljön, hogy akkor most mi a f*sz van. ikszdé És, hogy Barry végre elfelejtse Irist és összejöjjön Caitlinnel.

Ja, és ami még a Flashben nagyon állat: rengeteg utalás van benne más filmekre, sorozatokra, meg egyéb nerd témákra. Persze ez főleg Cisconak köszönhető. De nagyon bírom ezt. Legutóbb még a Walking Dead-et is emlegették, meg a dothraki nyelvet. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11377 Dátum: 15 márc 23, 14:49:36 »

+A Flashbe van Michael Scofield (xD),szóval van menő gonosz is.

Ja, és ami még a Flashben nagyon állat: rengeteg utalás van benne más filmekre, sorozatokra, meg egyéb nerd témákra.

Nekem az Arrowban tetszett, mikor Arzéntól megkérdezte a csávó "Te vagy az a gyors piros ruhás csávó a tvből?" "Az egy másik város"  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 14:54:39 írta dehunter » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11378 Dátum: 15 márc 23, 18:51:04 »

Hmmmm TWD évadzáró másfél órás lesz a reklámokkal együtt.
Tehát maga a rész olyan 1 óra 5-10 perc lesz kb nem?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11379 Dátum: 15 márc 23, 19:16:31 »

Idézet
Az Arrow az elmúlt évek egyik legjobb sorozata.

Azért ne túlozzunk már, ennyire nem jó.  Nyelvesít
Vagy csak engem nem tud lekötni semmi már megint. Szomorú
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11380 Dátum: 15 márc 23, 19:28:28 »

Vagy csak én nem nézek elég sorozatot, hogy legyen összehasonlítási alapom. ikszdé Meg pár nagy kedvencem alapból ki is esik az összehasonlításból, mert régebben indultak.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11381 Dátum: 15 márc 23, 20:00:07 »

Nem értem mit zabálnak annyira Wes Anderson rendezői stílusán, de én nagyon rövid távon agyfaszt kaptam tőle Nevet A Grand Budapest Hotel még elment, sőt, nem is kifejezetten szenvedtem alatta, de a Royal Tenembaum vagy micsoda alatt azt hittem hogy meghalok. Kár, pedig annyian dicsérték nekem a stílusát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11382 Dátum: 15 márc 23, 20:34:52 »

Imádtam a grand budapest hotelt szerintem zseniális volt, de valahogy nem kezdtem el tőle wes anderson filmeket nézni.


Nem vagyunk elég hipszterek. : ((


Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11383 Dátum: 15 márc 23, 20:47:16 »

Most hogy megemlítettétek a Fast and Furioust, valahogy felkerültem Vin Diesel facebook lapjára, ahol még mindig minden 3. bejegyzés Paul Walkeres. Persze gusztustalan, hogy az emberekben nincs semmi együttérzés, és mindet teleposztolják reklámmal.

Szóval arra akartam kilyukadni, hogy elég érdekes lesz a hetedik, hogy a színész időközben meghalt... bár oké, tudom, nem az első eset a filmtörténelemben.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 21:19:08 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11384 Dátum: 15 márc 23, 20:59:57 »

Az egyik öccse nagyon hasonlít rá ő fog beugrani helyette. Másrészt meg egy kis plot változtatás és sok CGI.


valahogy felkerültem Vin Diesel facebook lapjára

persze valahogy : (((
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 21:00:40 írta Syzygy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!