24 máj 05, 08:24:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277764 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11355 Dátum: 15 márc 20, 16:35:29 »

Ras bácsi ügyesen keveri a sz*rt a legújabb Arrowban. Nevet Még szerencse, hogy íjász-cuccban hasonlóan néz ki, mint Oliver.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 16:36:05 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11356 Dátum: 15 márc 20, 23:44:51 »

Batman Forever. Most néztem ezt meg, nem volt hirtelen jobb ötletem. Nem volt nagy szám, ahogy írtátok is itt. Mondjuk szerintem annyira nagyon szar se volt, de jó se az biztos. ikszdé Az egész egy kicsit nagyon idétlenre volt véve, meg a gagyi CGI se tett jót a filmnek. A mellbimbós denevérruha meg epic gáz volt. xD

Egyébként ezek szerint Gotham város az New Yorknak felel meg? Csak mert egy ideje már gondolkodtam azon, hogy vajon ezek a DC városok melyik valódi városnak felelnek meg. Itt meg ugye a Szabadság szobor azért elég egyértelművé tette. Bár nem tudom, a képregényben van e ilyesmi.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11357 Dátum: 15 márc 21, 14:52:24 »



Felejtsd el azt a filmet és mindent amire utaltak benne.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11358 Dátum: 15 márc 21, 15:36:11 »

Menő ez a térkép. Jó messze lakik egymástól az Íjász és Flash. Azt hittem közelebb vannak. ikszdé
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11359 Dátum: 15 márc 21, 16:04:38 »

Szerintem a sorozatok univerzumában közelebb is vannak. Nem hiszem hogy ekkora távolságot vonatozott volna Barry ha repülhet is.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11360 Dátum: 15 márc 21, 16:14:13 »

Eszembe jutott közben, hogy egyszer az Arrowban mutattak egy Amerika térképet, és ott talán Chichago környékén volt jelőlve Starling City. De nem ragadtam le ott, mert jó rész volt, de lehet vissza kéne majd keresnem egyszer.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11361 Dátum: 15 márc 21, 16:16:23 »

Hirtelen ezt találtam, tényleg máshol van.

Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11362 Dátum: 15 márc 21, 16:17:45 »

Igen, ez volt az, már emlékszem is, hogy nagyjából mikor volt. (Amikor kiderült, hogy Thea nyírta ki Sarat).

--

Közben megnéztem a legutóbbi Arrowt. Én nem tudom mit van úgy oda most hirtelen mindenki. Oliver alapból nem is fogadta el Ra's ajánlatát, az meg azért tök érthető, hogy elgondolkodik rajta. Na meg ahogy azt maga Ra's is mondta, Oliver akár hippikommunává is változtathatná a Ligát, ha akarná. Jó, nyilván azért ez nem ennyire egyszerű a gyakorlatban.

Thea meg angyon ki van bukva, kicsit tartok tőle, hogy az öngyilkos hajlamú tinilány műsor következik most.

Meg kicsit gagyi, hogy Ra's ilyen amatőr trükkel akarja Olivert befeketíteni.

« Utoljára szerkesztve: 15 márc 21, 22:16:29 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11363 Dátum: 15 márc 21, 22:48:13 »

Szerintem meg Theaból Speedy lesz (ez a beceneve is ugye) Roy halála után majd .(egyéni spekuláció) Vagy ő lesz az új  Ras az menő lenne.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11364 Dátum: 15 márc 22, 10:01:12 »

Valamilyen perverz indíttatásból tartottam egy fast and furious maratont. LOL

Tanulság az, hogy még mindig az első rész a legjobb, annak hangulatát nem tudja hozni a többi 5 rész. Az utolsó 3 akció orientált epizódokat csak Han izraeli barátnője menti meg.

awwh


Áprilisban jön a hetedik.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11365 Dátum: 15 márc 22, 13:00:08 »

Én a helyedben ezzel nem büszkélkednék...

Kingsman
Olyan mintha kevertük volna Tarantinot meg az angol humort Nevet
Akinek ennek a keveréke bejön az imádni fogja mint én tettem, akinek nem hát akkor az így járt. A harcjelenetek elképesztően lazák és jól megkoreografáltak, majd ha lesz torrenttékában a film, már csak azért is letöltöm hogy visszanézzem ezeket. Colin Firth meg így öregkorára nagyon badass lett, főleg az ilyen Mr. Darcy típusú szerepek után vicces így látni. Aki nézi az ne szinkronnal tegye, mert az akcentusparádét hallani kell, brit film ugye Nevet Mondjuk érdekes, egy csávó a végére teljesen átment skótba az angolból.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11366 Dátum: 15 márc 22, 13:15:00 »

Én a helyedben ezzel nem büszkélkednék...

A fast and furious filmeknél az érzelmi töltet a nagy, illetve a nosztalgia. Nyilván 2009-től kezdve ezek már akciófilmek lettek, idegen is a lelkemnek.

Ez ugyan olyan mint a harry potter filmek, azok is igénytelen mocskos sz*rok de mivel sokan azokon nőttek fel, így erős az érzelmi kötődés, valami ilyesmi van velem is a régi részekkel kapcsolatban.

Meg most következő remélem az utolsó részben, mekkora izomszag lesz, vin dízel, dwayne johnson meg dzsézön sztetem. 50-es karral kötelező megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 22, 13:18:06 írta Syzygy » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11367 Dátum: 15 márc 22, 13:33:12 »

Ja, szóval olyan mint a Dragon Ball, így már értem Nevet Tényleg, láttam is a 7. rész plakátját tegnap.

Apropó, Kingsmanhez, még, ez a legjobb idézet belőle amint a csávó egy templomnyi hater idióta előtt mondott:
"I’m a Catholic whore, currently enjoying congress out of wedlock with my black Jewish boyfriend who works at a military abortion clinic. Hail Satan, and have a lovely afternoon Madam”
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11368 Dátum: 15 márc 22, 13:37:01 »

Azért szerintem nem igénytelenek a Harry Potter filmek, legalábbis a korábbiak. Bár nem tudom, 5 éve nem láttam őket, lehet rosszul emlékszem.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11369 Dátum: 15 márc 22, 13:40:11 »

Én úgy emlékszem az első 2-3 az jó, meg még én a 6.-at is szerettem, de a többi az tényleg nagyon rossz, főleg a 4-5. Utóbbinál röhögve jöttem ki a moziból. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!