24 máj 05, 02:36:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 748 749 [750] 751 752 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277505 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11235 Dátum: 15 feb 25, 20:17:03 »

Én azoknál a részeknél mindig csak hírből hallottam, nem volt úgymond hivatalos infó legalábbis nem találtam. Remélem ez nem lesz kamu mindenesetre Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11236 Dátum: 15 feb 25, 20:39:52 »

dehunter
egy nap alatt adják le az egészet Nevet érdekes lesz Nevet a fordítóknak lesz dolguk bőven xD
http://www.imdb.com/title/tt1856010/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

Ez cool  Nevet
 Mondjuk engem nem érdekelnek a fordítók, semmit nem nézek magyar felirattal, mindig angollal szoktam. Bár azt remélem, hogy  ezt az évadot hamarabb megnézem, mint az 1-2t, azokat eléggé elhúztam.

Ez se lehet egy rossz sorozat.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2DxySpq6jFY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2DxySpq6jFY</a>
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11237 Dátum: 15 feb 25, 21:18:38 »

Az előbb az Argo 2 előzetesét akartam linkelni. CSak úgy néz ki rossz linket másoltam mert épp küldözgettem havernak a dolgokat. A Chappie is mozis lesz mert imádom az ilyen témát Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11238 Dátum: 15 feb 25, 22:26:00 »

Arrow s02e18. Ez de ütős rész volt. Nevet Jó nagy genya ez a Slade, azért csúnyán széttrollkodta Oliver életét. Bassza meg már tényleg berágtam rá. Nevet

Ja és durva, hogy Isabel is egy csapatban játszik vele. Kicsit sajnálom azért, Olivernek jó lett volna egy tartalék barátnő. ikszdé

----

http://www.nerdist.com/2015/02/neill-blomkamps-new-alien-movie-officially-has-sigourney-weaver-on-board-will-ignore-last-2-movies/
@Syzygy
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 26, 07:22:15 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11239 Dátum: 15 feb 26, 17:21:55 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Wu9uyf8hmeg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Wu9uyf8hmeg</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11240 Dátum: 15 feb 26, 22:35:36 »

Szegény Moira. Szomorú Azért ez durva volt. Nem tudom most már Olivernek mikor esik le végre, hogy magának is be kell adnia a szupererő szérumot. Azért már kicsit gáz, hogy kb. állandóan elverik Slade is meg Roy is. Elég durvák lettek a dolgok így az évad vége felé.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11241 Dátum: 15 feb 26, 23:39:36 »

Ha jól emlékszem, akkor nem fog neki leesni Nevet

Lesznek még ennél durvábbak is.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11242 Dátum: 15 feb 27, 12:51:04 »

Ez már nekem eddig is elég durva volt. Ma este tervezem megnézni az utolsó 3 részt az évadból. Utána még enm tudom, hogy ezt folytassam e vagy a Flash-t kezdjem e el.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11243 Dátum: 15 feb 27, 21:23:27 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eNVYaBfb3RA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eNVYaBfb3RA</a>


Oké hogy a könyv 38732738732873812325472342-szer jobb, de a könyv nem tud ilyet. Nem lesz ennyire epic, mint amit a színész ki tud hozni 2 mondatból.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11244 Dátum: 15 feb 27, 21:25:56 »

Ő amúgy is nagyon jó a sorozatban is. Jó jelenet volt ez. Csak lenne az egész évad ilyen, de úgyse lesz. Szomorú

Slade Wilson az új Joffrey. Komolyan, már annyira vágyom, hogy végre valaki agyonverje kibelezze szarrá tépje stb. ikszdé Persze pont ez bizonyítja, hogy a karakter és a színész is király. xD De tényleg régen gyűlöltem már ennyire kitalált embert.


---

Kicsit hülyeség, hogy Isabel is benne van ebben a nagy világvégében, mert ő érdekből csatlakozott Slade-hez, ez viszont ellentétes az érdekeivel.

Szerk.: Persze nem nyírták ki Slade-et. Az egész évadra jellemző PG13as faszkodás, hogy jajj nem ölhetünk meg senkit, az itt is beütött. Jó mondjuk Slade meg van olyan fasza gonosz, hogy még be lehessen vetni újra. De ez a nyervákolás végig, főleg Felicitytől az öléssel kapcsolatban, azért ez eléggé rányomta a bélyegét az utolsó részre, meg úgy az egész évadra is. De ettől függetlenül egyébként fasza volt az utolsó rész. Ez az évad sokkal jobb volt, mint az előző, mondjuk az is nagyon jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 27, 23:36:30 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11245 Dátum: 15 feb 28, 09:45:16 »

Azt hiszem hogy ez a kép megalapozza a hangulatot arra a másfél hónapra amennyit még várni kell Nevet

Amúgy nézte valaki a Drót remastered változatát? nekem speciel a régi 4:3-as képarányú változat jobban bejött mint a hádésített 16:9...mondjuk a hang jobb lett.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 28, 10:14:56 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11246 Dátum: 15 márc 01, 00:15:51 »

X-Men: First Class

Na, ez igen. Nevet Ez tényleg nagyon jó volt. Alapból az egyik kedvenc történelmi korszakomban (hidegháború) játszódik, ez már önmagában is tetszett, meg a hadihajós téma is nagyon bejött a végén. A mutánsok is nagyon jók voltak, itt azért sok olyan jött, akiket eddig még nem ismertem. Azt mondjuk továbbra se értem, hogy Amerikában hogy nem lett botrány a gonosz zsidóból. ikszdé Németeknél tuti, hogy betiltották ezt a filmet. xD Viszont így fiatalon nagyon jók voltak Xavierrel. Kár, hogy ilyen hamar egymás ellen is fordultak.

És ne felejtsük ki az elérhetetlen nőket se, akikre itt aztán lehetett nyáladzani rendesen. ikszdé Jennifer Lawrence ugyen alapból nagyon jó csaj, és itt amikor épp nem volt kék, akkor külön tetszett, hogy sima hétköznapi csajnak nézett ki, így még talán szebb is, mint amikor egy szerephez van alakítva jobban a külseje.
Emma Frost is nagyon szép volt, meg a karakter maga is tetszik, mondjuk olyan sok azért nem derült ki róla, képregényben gondolom elég alap lehet, mert itt is többször emlegettétek már.

A legjobb csaj viszont - meglepő módon - Angel volt. Pedig sose voltam híve a feka/félfeka csajoknak, nem vonzanak, de most ő tényleg nagyon tetszett. Az arca is szép volt, az alakja meg simán 10/10, az ilyen alak nagyon bejövős, főleg azzal együtt, hogy láthatóan a csaj nagyon alacsony is, ami nálam szintén nyerő. Egyébként utána néztem, és Lanny Kravirz lánya játszotta.

Itt egy kép, ha valaki még nem látta ezt a filmet, már csak ezért is megéri megnézni:



Rozsomák vendégszereplése is nagyon jó volt. Nevet Bár most elgondolkodtam, hogy hány éves is lehet. Mondjuk nem néztem még meg a két Rozsó filmet, de azt hiszem sort kerítek azokra is.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11247 Dátum: 15 márc 01, 08:48:05 »

Félreérted Aes. Magneto nem gonosz zsidó.  A mutánsok az üldözötteket, tehát az a zsidókat testesítik meg és emiatt két kérdés merül csak fel. Megöljenek-e mindenkit aki nem tartozik közéjük vagy csak békés módon törjenek hatalomra. De minden esetben ők a jók, az emberiség pedig a gonosz.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11248 Dátum: 15 márc 01, 09:19:24 »

Egyébként utána néztem, és Lanny Kravirz lánya játszotta.

Zoe Kravitz. A californicationbe is benne van. Még Skid Row-ot is tud énekelni.

https://www.youtube.com/watch?v=Ep5hiEk6Y9Y
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11249 Dátum: 15 márc 01, 09:24:56 »

Utána néztem a csajnak. Az a vicces, hogy a Divergentben is benne volt, de valahogy akkor nem tűnt fel. xD

Jól énekel. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 748 749 [750] 751 752 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!