24 máj 04, 21:52:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277240 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11220 Dátum: 15 feb 24, 13:03:59 »

Ha a zombik megharapnak egy ilyet, akkor buzombi lesz belőle? ikszdé

http://moviepilot.com/posts/2015/02/23/new-promo-for-the-walking-dead-shows-a-very-tense-looking-group-in-unfamiliar-territory-2720823?lt_source=external,manual

Itt egy kicsit elemezgetik a következő rész trailerét. Semmi olyan persze, amit magunktól nem vennénk észre, de már csak az állóképek miatt is érdemes megnézni.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11221 Dátum: 15 feb 24, 16:19:45 »

Kazekage: Kövezz meg, de nekem tetszett a Watchmen. Szerintem teljesen jó volt a képi világa, a soundtrack pedig számomra mindent vitt. Nevet Mondjuk teljesen megértem ha valakinek nem jön be, főleg hogy Snyder többi filmjét én sem szeretem.

Szerintem a Watchmen underrated. Amiket felsoroltál, + szövegek  is nagyon jók benne.
"Megvédeni az emberiséget..mégis mi elől?'
"Viccelsz? Hát maguktól"
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11222 Dátum: 15 feb 24, 16:50:41 »

Egyszer hallottam egy viccet: Az ember elmegy Coelhóhoz. Azt mondja, depressziós. Hogy a spártai edzésprogram kemény és kegyetlen. Ektomorfnak érzi magát az 50-es karok világában. Coelhó azt mondja, "a kezelés egyszerű. A kiváló crossfites, Hiei ma este épp saját testsúlyos edzésen van. Menjen le a terembe, az majd felvidítja." Erre az ember könnyekben tör ki: "De bölcsész úr, én vagyok Hiei!" Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny... : ((((
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 16:52:30 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11223 Dátum: 15 feb 24, 17:14:38 »

És ez hogyan kapcsolódik a TWD/DW/GoT/Marvel topic témájához?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11224 Dátum: 15 feb 24, 17:17:19 »

A Watchmen lehetett volna az évtized filmje, ehelyett egy közepes adaptáció lett. Ezzel mindenki tisztában van aki olvasta.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11225 Dátum: 15 feb 24, 17:19:32 »

És ez hogyan kapcsolódik a TWD/DW/GoT/Marvel topic témájához?


Watchmen, de kazekage/dehunter érti, nekem ennyi is elég.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 17:20:10 írta Syzygy » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11226 Dátum: 15 feb 24, 17:31:53 »

Szerintem a Watchmen underrated. Amiket felsoroltál, + szövegek  is nagyon jók benne.
"Megvédeni az emberiséget..mégis mi elől?'
"Viccelsz? Hát maguktól"

Én teljesen egyetértek veled. Képregényes körökben (valamiért) szokás nem szeretni.
Mondjuk azért nem semmi alapanyaguk volt. Nevet

@Kazekage: Én olvastam a képregényt, de azért szerintem a film nagyon jó kis atmoszférát teremtett. Nekem például az új befejezés jobban tetszett, mint az óriás-űrlény- tengericsillag-szörny. Mosolyog
Jó, még több Rorschach, a kapcsolatok rendes elmagyarázása, stb. Sok mindent nem adott issza egy az egyben, de ez betudható pl. időhiánynak is.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11227 Dátum: 15 feb 24, 17:40:24 »

Egyszer hallottam egy viccet: Az ember elmegy Coelhóhoz. Azt mondja, depressziós. Hogy a spártai edzésprogram kemény és kegyetlen. Ektomorfnak érzi magát az 50-es karok világában. Coelhó azt mondja, "a kezelés egyszerű. A kiváló crossfites, Hiei ma este épp saját testsúlyos edzésen van. Menjen le a terembe, az majd felvidítja." Erre az ember könnyekben tör ki: "De bölcsész úr, én vagyok Hiei!" Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny... : ((((



Csak hogy kapcsolódjak a GoT témaköréhez is.  Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11228 Dátum: 15 feb 24, 18:06:52 »

Nem tudom milyen képregényes ismeretséged van de legtöbben istenítik azt a filmet legalábbis itthon. Konkrét bajom nincs vele, egyszerűen nem érzem azt az élményt át mint amikor olvasom és ez nem hipsterség, csak így érzem.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11229 Dátum: 15 feb 24, 22:40:19 »

Második évadnak a közepe-vége felé járok, fasza most nagyon az Arrow. De jó nagy állat lett Slade-ből. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11230 Dátum: 15 feb 25, 18:15:41 »

Szerintetek a nagyon szar kategória lesz ez a film vagy az epic baromság kategória mint az első Nevet ? mindenesetre én várom
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GewT2DFxesU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GewT2DFxesU</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11231 Dátum: 15 feb 25, 20:03:43 »

Nem tudom milyen képregényes ismeretséged van de legtöbben istenítik azt a filmet legalábbis itthon. Konkrét bajom nincs vele, egyszerűen nem érzem azt az élményt át mint amikor olvasom és ez nem hipsterség, csak így érzem.

Sajnos nem ismerek sok képregényolvasót személyesen (pláne nem otthon). Neeem A véleményemet néhány interneten látott / lefolytatott beszélgetés, és egy-két ismerősöm véleménye alapján mondtam, de neked valószínűleg szélesebb az ismeretségi köröd.


@Micsudi: Milyen első? Hmm? Ha meg a District 9-ra gondoltál, az miért "epic baromság"?
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11232 Dátum: 15 feb 25, 20:05:56 »

Jó hír a TWD fanoknak: https://twitter.com/DaltonRoss/status/570613097511182336
Woohoo  Pirul
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11233 Dátum: 15 feb 25, 20:08:55 »

Eddig ezt mondták már s04 utolsó résznél, s05 első résznél, és mindig kamu volt. Gondolom a hype része. Szóval sajnos nem nagyon hiszek benne. Pedig király lenne, főleg ha Negan is szerepel már benne. Bár Glennre nézve ez biztos, hogy nem éppen király. xD
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 20:10:36 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11234 Dátum: 15 feb 25, 20:12:56 »

dehunter
egy nap alatt adják le az egészet Nevet érdekes lesz Nevet a fordítóknak lesz dolguk bőven xD
http://www.imdb.com/title/tt1856010/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!