24 máj 05, 05:55:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 743 744 [745] 746 747 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277670 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11160 Dátum: 15 feb 12, 21:54:34 »

Nem volt rossz a legújabb Arrow-rész
De jó sem.
Viszont a következő részben benne lesz Slade.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11161 Dátum: 15 feb 12, 22:14:40 »

Nekem tetszett, hogy pl. lezárták ezt a Sarah meghalt, de azért titkoljuk el hónapokig a kopasz rendőr bácsi elől dolgot.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11162 Dátum: 15 feb 14, 22:54:37 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4zBlG8Lv01k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4zBlG8Lv01k</a>


Egyre jobban megkedvelem Mia Wasikowskát.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 22:56:13 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11163 Dátum: 15 feb 15, 22:08:06 »

Megnéztem az Emlékek őre c. filmet.IMDB-n jelenleg 6,5-ön áll,ami azért szerintem kicsit kevés...de ugye kinek mi.
Nos...érdekes.Az utóbbi időkben mintha futószalagon gyártanának ilyen utópisztikus társadalmakról szóló filmeket.Ugye itt van az Éhezők viadala,Beavatott,Útvesztő,stb...Úgy néz ki nagyon fölkapott lett ez a téma,amivel önmagában nincs is bajom.Hogy megpróbálják a mostani társadalmak bajait,félelmeit (ugye a totális megfigyelés,emberi értékek eltiprása,mesterséges emberek háborúk,világvége,medvedisznóember stb) átültetni a jövő emberébe és mindezt jobb szó híján lebutítani úgy,hogy a mi,és a fiatalabbak megértsék,viszont az öregebbek meg ne gondolják úgy hogy ez is egy Disney szökevény lett.
De magáról a filmről:
Ilyen 1984 feelingje volt megtervezett társadalom,az érzelmek teljes kiölése,Például nem tudják,nem fogják fel a halál fogalmát az emberek így nincs bűntudatuk sem ha ölnek.
A képi világa szerintem fenomenális hogy a fekete fehérből szépen lassan átmegy a kép színesbe,ahogy a főszereplő srác ráébred a való világra.A zenéi is baromi szépek,együtt lüktetnek a filmmel,nem túl kemények,viszont nem keltik sosem ezt a nyáltenger hangulatot.Szóval pont jók.Mondjuk Marco Beltrami is egy NÉV szóval nem féltem hogy rosszak lesznek a zenéi.
Jeff Bridges szerintem kifejezetten jól játszott, az RIPD után nekem főleg bejött az alakítása.
Semmiképp sem mondanám rossz filmnek. Meryl Streep mint diktátor...nos igen,teljesen elképzelhető.
Alexander Skarsgard nálam a Generation Kill óta nagy arc,érdekes volt látni végig fapofával.
Brenton Thwaites iiiis tűrhető volt,sokszor voltak jó pillanatai,de azért párat el is szúrt.
Egy megnézést mindenféleképp megér a film,szerintem többet is.
Nálam olyan 8/10
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 08:59:23 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11164 Dátum: 15 feb 16, 01:35:22 »

-Transformers 4: - Számomra, csalódás, nekem nem jött be annyira... az előző sztorik után ez olyan, mintha egy teljesen új "sorozat" indult volna"... szinte semmi átvezetés.. 10/6

-The Guest: Dan Stevenst amikor megláttam a borítón akkor eldöntöttem, hogy megnézem és nem bántam meg. Bár egy kicsit sajnáltam, hogy "rossz fiú"?, de attól még a film jó Nevet 10/9

Éppen kiakartam írni, hogy nézzék meg a kedves kis fórumos társaim ezt a filmet - mert eszméletlen -, de gondoltam rá keresek, hátha írta valaki. Pont kiírtad pár napja, gondoltam reagálok rá. Egyébként a The Guest-re gondolok. Nevet

Úgy volt, hogy csütörtök este meglessük a nővéremmel, mert én elmentem péntektől vasárnapig csapatépítőre és, hogy filmezzünk előtte, viszont nem úgy alakult, hogy akkor mi most ezt fogjuk nézni, de haza értem és rögtön betette a filmet - amit ő egyébként így a hétvégén, kb 4x megnézett már -. Nevet

Már a kezdés nagyon tetszik. Nem mutatják be a családod, ahogy sokszor szoktál, a napi rutinokat stb, aztán jön a vendég. Itt rögtön bele csaptak úgy mond a lecsóba. David (Dan Stevens) színészi játéka... hát behaltam rajta. Az arca eszméletlen volt, nem is kellett több, engem meg vett rögtön. Nagyon, nagyon, NAGYON remélem, hogy ez utána  film után még jobban elkezdik használni, mert nagyon jó. Na meg nem utolsó sorban, jól is néz ki.
A végén mondtam a nővéremnek az iskolás jelenetben, hogy SPOILER hiába kellene a gyerekeknek szurkolnom, valamiért ez az a film ahol a gonosznak szurkolok, mert basszus, ki ne szurkolna. Tudott ez a David, és ahogy kibiceget... ikszdé Eszméletlen volt.

Ajánlom mindenkinek ezt a filmet. Még, ha csak egyszer kedve támad egy jó kis akció filmet nézni és nem tud választani, akkor a The Guest!! de komolyan!

Jah igen és a soundtrack-je is nagyon jó, majd ma, ha felkeltem teszek is be zenéket a zene topicba.

------------------
És ha már Transformers 4, mert erre akartam reagálni, csak elfeljtettem. ÉN 1 hónapja néztem meg. Úgy vagyok vele, hogy a Transformers 1, nekem bejött. A többi részt nem láttam, nem is nagyon érdekel igazából, elvoltam az első résszel, de valamiért ezt töltöttük le a Szabival, már nem emlékszem, hogy miért pont ezt, lehet csak ezt láttuk meg előbb a nagy seed miatt, tök mindegy igazából. Volt egy rohadt jó poénom a film közben. ikszdé
Nade, engem a lány irritált nagyon, elég nevetséges volt, a film meg ilyen egyszer nézhető kis akció filmnek elment, de semmit extra.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 01:36:26 írta Minagi » Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11165 Dátum: 15 feb 16, 19:44:08 »

TWD S05E10

Határozottan jobb rész volt, egy olyan, ami bemutatja, miről is szól ez a sorozat, miről szól egy poszt-apokaliptikus világ. Volt itt vízhiány, kajahiány, alváshiány (alkohol legalább volt Nevet ), karakterdráma, meg a pap kicsit karakterfejlődött is talán. Jogos volt, hogy Maggie így beoltotta, bár kicsit erős is, de egy gyászoló nőtől kevesebbet ne is várjunk.
Volt Caryl/Darol is (bleh...)... ennyi elég is erről Nevet
Amikor eleredt az eső, velük mosolyogtam én is, bár a villámcsapásoknál már azért gondoltam, hogy baj van - ez a tornádós vihar is hozzáadott amúgy a világvége hangulathoz. Amit nem értettem, az a pajtás jelenet. Jön a sok zombi, mindenki szenved, és akkor egyszer csak vált a kamera, s mindenki elégedetten kel fel. Akkor lett volna kevesebb élőhalott, több izgalom, betörnek és hentelés, nem az, hogy egyszer csak felszívódnak. Ők meg jót repültek Nevet Kép
A végén a csávó egyértelműen rosszfiú. Ez már a megjelenésével kiderül, hisz basszus, tudja Rick nevét, talán még a többiekét is, biztos ő meg a haverjai rakták oda a vizet, s mint az előzetesekben is ordibálják, ez csapda. Nincs is hová ragozni, bár az vicces volt, ahogy a zenedoboz megszólalt Nevet Tetszett.

Ja és: WE ARE THE WALKING DEAD!
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11166 Dátum: 15 feb 16, 20:21:09 »

CrazyCat
Én csak egy dolgot nem értek.Remélem te jobban figyeltél mint én Nevet
SPOILER!!!!!
Ugye Sasha vagdalkozott össze vissza,és ugye megvágta Randleman őrmestert.Ugyanazzal a késsel amit fölnyomott egy zombi fejébe.Most akkor azon a  késen volt fertőzött vér.Mert ha igen,akkor Bull nagyon ráb4szott.
Mindazonáltal ütős kis rész lett.A végén a fószer tuti valami CIA,NSA vagy KJKSZPJ ügynök lehet...ha legalább 2 év zombi apokalipszis után is tudja hogy kicsoda Rick és merre vannak.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 20:22:32 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11167 Dátum: 15 feb 16, 21:20:01 »

Én azt a részt nagyon nem is figyeltem, addig megvan, hogy Sasha agya elborult, de majd újranézem a részt. Ha tényleg megvágta esélyes, hogy rosszul fog járni, bár amekkora ember, talán kibírja, nem feltétlen kellett mély sebnek lennie.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11168 Dátum: 15 feb 16, 21:55:31 »

Igen,csak hogy az egyetemes tétel minden zombis témában,hogy ha fertőzött valamivel sebesítenek meg egy embert abból gebasz lesz. És megvágta mivel a végén ott a vállán a seb,de nem is törődik vele...ha meg megfertőződött akkor meg már úgy is mindegy,mert órák teltek el,és olyan helyről meg nem hiszem hogy le tudnák kapni a karját.Mindegy majd kiderül.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11169 Dátum: 15 feb 16, 22:09:38 »

Volt Caryl/Darol is (bleh...)... ennyi elég is erről Nevet

És itt is egyértelműen kiderült, hogy Daryl részéről az érdeklődés nulla. Nevet

Jó kis rész volt egyébként. Kicsit kaptunk most az igazi túlélésből is, erre szükség is van egy ilyen filmben. Persze a legnagyobb rejtély Aaron, de hamarosan csak kiderül, mire megy ki a játék. A pajtás éjjeli zombipara az durva volt. Nagyon sajnáltam most mindenkit, csúnyán becsövesedett a banda. ikszdé

Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11170 Dátum: 15 feb 17, 10:24:35 »

""Olyan szereplők is meg fognak halni, akik a könyvben még életben vannak" - árulta el George R.R. Martin az 5. évadról, és hozzátette azt is, hogy tudja, hogy ez a könyvolvasókat is érzékenyen érinti majd, de David Benioff és Dan Weiss még nála is vérszomjasabbak..."
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11171 Dátum: 15 feb 17, 17:06:03 »

Na kezdődjön a tippmix.
10 liter Romulán sör a következőkre: Daario Naharis,Ser Jorah,Ser Barristan Selmy
Olyan fontos karaktereket 100 hogy nem öl meg mint Dany vagy Tyrion,Arya vagy Sansa...mármint relatíve fontos,mert Dany eddig semmit sem csinált csak ült a CGI sárkányain.Mondjuk annak is örülnék ha Sansát raknák már odébb és behoznák végre Erős Belvast vagy Lady Kőszívet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 17:22:46 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11172 Dátum: 15 feb 17, 17:22:48 »

Lady Kőszívet nem fogják (vagy nagyon jól titkolják a szándékot).

Szerintem így hirtelen Theon, Jon, Cersei és Daario esélyes.

Majdnem olyan magas vagyok, mint Drogo:
http://i.imgur.com/mSUjE.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 17:31:36 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11173 Dátum: 15 feb 17, 17:42:46 »

Ha tudod ki Lady Kőszív akkor olvastad a könyveket.A Sárkányok táncát olvastad?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11174 Dátum: 15 feb 17, 18:52:25 »

Valaki látta már a Blöfföt eredeti hanggal? Mennyire jobb/rosszabb a  magyartól? Nemrég néztem meg magyarul, de nekem nem tűnt az rossznak.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 743 744 [745] 746 747 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!