24 máj 05, 01:52:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 739 740 [741] 742 743 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277482 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11100 Dátum: 15 feb 07, 20:58:29 »

Pedig az jó páros lett volna. Mondjuk bírom Scottot is, szóval oké nekem úgy is. Nevet

Vajon mennyit tejelt a Microsoft a Marvelnek az egészen félelmetes mennyiségű Windows termékelhelyezésért az Arrowban? Nevet

(Thea megint schoolgirl ruhában volt *-*)

Motoros assasin csaj a 7. részben nem gyenge. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 21:02:24 írta Aes Sedai » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11101 Dátum: 15 feb 07, 21:14:57 »

Vajon mennyit tejelt a Microsoft a Marvelnek az egészen félelmetes mennyiségű Windows termékelhelyezésért az Arrowban? Nevet

Semennyit. A Marvelnek legalábbis biztosan nem
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11102 Dátum: 15 feb 07, 21:28:04 »


Vajon mennyit tejelt a Microsoft a Marvelnek az egészen félelmetes mennyiségű Windows termékelhelyezésért az Arrowban? Nevet
Nagyjából annyit,amennyit David Fincher fizetett Nolannek hogy használhassa Hans Zimmert a Micimackóban.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11103 Dátum: 15 feb 07, 21:32:23 »

Jean az meghalt már (párszor) egy kihidegült házasság után Scottal, aki aztán Emma Frosttal jött össze. Rozsó eredeti nagy szerelme Mariko volt utána Jean inkább ilyen plátói izé, maximum párszor elcsattant egy csók köztük. A modern években Viharral is kavart de az nem szerelem volt hanem inkább barátság extrákkal.

Vadóc az mindig is Gambittel kavart, egy ideig valóban volt a filmben már bemutatott apa-lánya szerű kapcsolat közte és Rozsó közt de azt rájöttek hogy ez Kitty és Rozsó közt sokkal jobban működik. Szóval Kitty és Logan lett egy nagyon szoros már-már családi kapcsolatban. Kitty nagy szerelme mindig is Kolosszus volt csak ő kapott egy kis démoni erőt és elég pöcs lett tőle így Kitty átpártolt Jégemberre majd mostanában Star-Lordra deeee egyik mindkettő inkább ez a jól állunk egymásnak viszont nem működik eset.

Vihar (vagy Ciklon) házas volt a Fekete Párduccal (belőle gyün majd film) előtte Alkotóval kavart, utána Logannel.

Misztik Árnyék anyja és Vadóc nevelőanyja erről semmi sincs a filmben ahogy Magneto gyerekeiről sem: A boszi, Quicksilver és Polaris. Polarisnak kb. ugyanaz az ereje mint Magnetonak csak gyengébb kiadásban. És Scott öccsével Plazmával nagyban szerelmesek.

A Prof szerelmi élete meg senkit nem érdekel mert úgyis meghal 5 évente.

Aesnek meg keressünk egy facepalmot hogy azt hitte az Arrow Marvel.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11104 Dátum: 15 feb 07, 21:38:32 »

Amikor elkezdtem nézni még tudtam, hogy nem Marvel. ikszdé De aztán elfelejtkeztem úgy tűnik a dologról. De mindegy, ezt kár magyarázni, valóban k*rva nagy facepalm.  Technikai KO

Viszont azt látom, hogy itt tényleg vannak rendesen párok, és nem fogyatékos módon, mint (sajnos) sok mangában emg animében.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11105 Dátum: 15 feb 07, 21:42:07 »

Szerintem ezeknek a képregényeknek gyakran komolyabb története van, mint a legmélyebb, atomdeep (szóismétlés, ha!) animéknek. Csak nem ezek a képregények lesznek híresek, meg nem ezekből készül film. Meg nem lehet túltenni magad, hogy latexruhában rohángálnak... az egyszerűen feldolgozhatatlan.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11106 Dátum: 15 feb 07, 21:44:47 »

Szerintem már a filmek és a sorozatok is jobbak, mint az animék 90%-a.

Egyszer tényleg rá kéne szánnom pénzt és venni pár képregényt lehetőleg magyar fordításban. Gépről egyszerűen utálok olvasni, mangákat is ezért nem olvastam túl gyakran. Pedig nCoren egy csomó Xmen fent van magyarul ráadásul. És ez a történet nekm tetszik nagyon, Szóval lehet tényleg bele kéne kezdenem.

---

Helena miatt totál szappanopera lett az egészből...
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 22:42:15 írta Aes Sedai » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11107 Dátum: 15 feb 07, 22:50:41 »

Nightcrawler. Ismét erős médiakritika, black mirroral együtt

Mondjuk valami hiányzik belőle hogy zseniális legyen, nem marad meg egy jelenet sem, kivéve az utolsó éttermes részt, de azt érzed hogy ez egy kurva jó film volt.

Nagyjából egyetértek, de szerintem a vége mindent visz, hogy "Nem kérnék tőletek olyat, amit én magam sem tennék meg", aztán meg az a mosolya   Nevet
Elsőnek amúgy szinkronosan kezdtem el nézni, de aztán hamar átváltottam az eredetire.. Nevet
Jake Gyllenhaalt talán Hevér Gábor hangjával tudnám elképzelni, bár valószínűleg úgy sem adná vissza az igazit.

Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11108 Dátum: 15 feb 08, 00:54:02 »

Olyan "wtf?" cikket találtam a Harcosok klubjáról, de lehet benne valami, ahogyan alátámasztja az elméletét, miszerint nem csak Tyler nem létezik valójában

Sajnos már nem elérhető a weboldal, csak ilyen formában (azért a biztonság kedvéért pdf-ben is lementettem magamnak):
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AfPnSyxwRgVQJ%3Awww.jackdurden.com%2F+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11109 Dátum: 15 feb 08, 01:52:24 »

Quicksilver...

Amit a legviccesebbnek tartok Higanyszál szerelmi életében, az a Crystallal való kapcsolata volt. Kinek az elborult ötlete volt ez, hogy Fáklya után pont őrá fanyalodjon rá? xD

Rozsomáknak volt viszonya a pókemberes Fekete Macskával is, nem?
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11110 Dátum: 15 feb 08, 02:47:11 »

Ha az egy éjszakásokat elkezdenénk számolni....

Pedig logikus volt. A Fáklya éretlen hülyegyerek volt, aki nem értette meg Kristály kirekesztettségét. Quicksilver meg mivel mutáns volt és még exterrorista is ezt átérezte. Akit szeretett azzal azért mindig jól bánt, amikor éppen nem ment el az esze.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 08, 02:49:42 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11111 Dátum: 15 feb 08, 11:44:15 »

Emberek,ezt a filmet nézzétek meg!
Nem kedvelem különösebben a jazz zenét,de ezt a filmet imádom...J.K. Simmons zseniálisan adja azt a tapló seggfej mégis profi tanár/zenészt...remélem erre a filmre legalább kap egy legjobb férfi mellékszereplő oscar jelölést,vagy meg is kapja az oscart...nem lepődnék meg rajta

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7d_jQycdQGo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7d_jQycdQGo</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11112 Dátum: 15 feb 08, 16:17:51 »

Ahogy haladok előre az Arrow-val, egyre inkább úgy érzem, hogy ez a sorozat a Batman és a Dallas fattyú gyereke. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11113 Dátum: 15 feb 08, 16:19:55 »

Egyszer tényleg rá kéne szánnom pénzt és venni pár képregényt lehetőleg magyar fordításban.

Sandman kötetek! Mondjuk 5-10ig én sem olvastam még, majd ha lesz amazonon vagy bárhol leárazás.

Marvelből pedig elég a kraven utolsó vadászatát elolvasni a többit dobhatod ki a gecibe.  Faceg

Hogy kazekage ne rinyáljon talán még 1-2 gwen történetet bent hagyhatsz.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11114 Dátum: 15 feb 08, 17:02:29 »

Azért ez így nem igaz csak mindenki ezt ismeri mert fel lett hypeolva. Pedig a két karakter ismerete nélkül egy közepes horror dráma. A Sandman tényleg nagyon jó csak nem az én világom.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 739 740 [741] 742 743 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!