24 máj 04, 22:22:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277268 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #11085 Dátum: 15 feb 07, 12:51:16 »

Első Farkas filmet megnézném a helyedbe mindenképp, ott vannak érdemleges részek; de a másik a legrosszabb film szerintem az összes xmen közül...

Keresztapákat néztem újra, Marlon Brando a színészek Mozart-ja!


http://indavideo.hu/video/X-Men_Evolution_1evad_1resz
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11086 Dátum: 15 feb 07, 13:37:34 »

Yamael:azaz evolúció köszike Nevet
régen imádtam xDDDD
a második farkas film szerintem borzalmas lett...unalmas,szarul is néz ki, meg mi ez az adamantium szamuráj rohampáncél?
az első az még úgy ahogy egyszer nézhető kategória...na de a legnagyobb eddig az Elsők és az Eljövendő múlt napjai lett Nevet
amikor haverokkal kimentünk a moziból,kb 10 percig nem tudtunk mit mondani úgy ledarálta az agyunkat...
én most retro akció filmek hetet tartok Nevet
Die Hard ,Rambo,Halálos fegyver,apokalipszis most,szakasz stb xDDDDDDDDD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11087 Dátum: 15 feb 07, 14:59:08 »

A Rozsó kezdetek az X3 szintjén van az új Rozsónak meg szerintem csak a vége van elcseszve de az nagyon. Mármint az utolsó 20-30 perc.

Az X3 azért nem tetszett mert logikátlan, földbe tiporja az egyik legjobb képregénysztorit amit valaha megírtak, az ellenségek nevetségesek benne, az x-ek még nevetségesebbek benne. Az egészet 2-3 jelenet menti meg mert azok marha menők lettek.

Az X-men, Pókember, F4, Namor, Man-Thing filmes jogai még mindig el lettek adva, amikor a Marvelnek esélye sem volt egy olyan befektetőre mint a Disney. Ezért nem lesz egy jó ideig ilyesmi.

Kitty meg Kitty. Nem lehet utálni.


Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11088 Dátum: 15 feb 07, 15:25:14 »

Nekem se jött be a harmadik rész. De annyira, hogy ki is töröltem az emlékeimből, csak tudom, hogy láttam. ikszdé

Kittyt meg nagyon szeressük!!! Örülök, hogy Ellen játsza el őt. Aes, majd szerepelni fog a First Class második részében, ott elég sokat, de tényleg nem központi szerepe van. Túl sok a mutáns... Nevet

Amúgy múltkor én is megnéztem az első, meg a második részt, mert adták a tv-ben és gondoltam, miért ne. Akárhányszor nézem kiakaszt, hogy mennyi irritál Rogue (Anna Paquin). Anna annyira gázul játsza el szerintem, és olyan irritáló feje van... -.-

Kazegake kirakott képéről jut eszembe, nekem nagyon tetszik a Mad Man-es csaj, mint Emma frost.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 15:31:29 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11089 Dátum: 15 feb 07, 18:53:19 »

Az X-men, Pókember, F4, Namor, Man-Thing filmes jogai még mindig el lettek adva, amikor a Marvelnek esélye sem volt egy olyan befektetőre mint a Disney. Ezért nem lesz egy jó ideig ilyesmi.

De amúgy viccen kívül, ha a jogtulajdonosok rivalizálás helyett inkább leszerződnének egyszeri alkalomra egy közös filmre, és elosztanák a bevételt utána, akkor is szarrá kereshetnék magukat mondjuk egy Avengers + Pókember + mutánsok szupercsapatos filmmel. Nevet Kár, hogy a kapitalizmus logikája ezt nem teszi lehetővé. ikszdé

Minagi, Rouge a filmekben tényleg idegesítő. Az elsőben én még bírtam, de a 2-3, ott már gáz volt.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11090 Dátum: 15 feb 07, 19:21:37 »

Legalább nem vagyok egyedül. Nevet

Ez más, de elkezdtem nézni a Modern Family-t. Eléggé nyögvenyelősen vettem rá magam. Elsőnek nem nagyon akart bejönni, főleg mert így össze vissza láttam, majd leszedtem és elkezdtem normálisan nézni. Nevet Hát haláli, szerintem. Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11091 Dátum: 15 feb 07, 19:36:15 »

MinagiFelhőtlen Philadelphia és Shameless Nevet na ezeket kezdd el nézni Nevet nagyon beteg mindkettő,bár nálam a Shameless a tuti Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 20:07:02 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11092 Dátum: 15 feb 07, 19:47:11 »

A Sony már rég bebizonyította hogy dilettáns az egész témához és ők fognak legelsőnek a Marvelnál kuncsorogni hogy had kapjanak a bevételből ha Póki camozik egyet. Ekkor majd el küldeni őket a jó kurva anyjukba, megvárni míg lejárnak a jogok és annyi. Az X-ekkel nem fog bukni a Fox max az F4-el.
Naplózva


 
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11093 Dátum: 15 feb 07, 19:55:35 »

Annyira rosszak? Pedig meg akartam nézni őket, mert tetszik nagyon Rozsomák karaktere. De mondjuk ha elbasszák, akkor lehet pont ezért nem kéne megnézni.

A legnagyobb probléma az a Rozsomák filmekkel, hogy nem 18+-osak. Nem mélyítik el Logant úgy, ahogy azt a képregényírók tették. Rozsi például perfektül beszél egy csomó nyelvet - köztük japánul is anyanyelvi szinten tud -, és bár alapvetően intelligens, mégis képes brutális mészárszéket rendezni.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dUZC5VgBx5g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dUZC5VgBx5g</a>

Épp a napokban fejeztem be a Weapon X képregényt, és azt kell mondjam, hogy rendesen odavágott... Az Elfen Lied Lucyja a dühöngő Rozsomákhoz képest ártatlan kiscica.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 19:56:35 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11094 Dátum: 15 feb 07, 20:09:15 »

A képregényben erre volt 30 évük. Rozsó azért még mindig csapatban tud csak kiemelkedő lenni. Egyéni sorozatai nagy része átlagos. (Jó azért 5 évente akad egy k.rva jó sztorija ott is) Viszont inkább kettősség jellemzi a karaktert, ok nélkül sosem mészárolt, kivéve amikor egy agymosott zombi volt, de törődött az emberekkel és jó stratéga volt mindig. Egyszerűen ő a legjobb abban amit csinál és amit csinál az nem szép dolog.

Naplózva


 
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11095 Dátum: 15 feb 07, 20:29:09 »

Viszont inkább kettősség jellemzi a karaktert, ok nélkül sosem mészárolt, kivéve amikor egy agymosott zombi volt, de törődött az emberekkel és jó stratéga volt mindig. Egyszerűen ő a legjobb abban amit csinál és amit csinál az nem szép dolog.

Épp erre gondoltam elmélyítés alatt. Nekem mondjuk a Brotherhood-os, meg a Coyote Crosszos sztoriszál tetszett nagyon az eddig olvasottak közül.

Filmek közül eddig talán a második X-men film tetszett a legjobban. Kíváncsi vagyok, hogy valaha el fognak-e játszani X-23 behozásával.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11096 Dátum: 15 feb 07, 20:30:23 »

Amúgy Kazekage lehet agyfaszt fogsz kapni ettől a kérdéstől, de sajnos engem minden történetnek nagyon érdekel ez a vonulata is: szóval X-menben van normális shipping? A filmekben annyira ezt a témát nem erőltették, amiből lehetett volna valami (Rozsomák és Jean. vagy akár Rozsomák és Rogue) azt nem dolgozták ki rendesen, inkább hanyagolták az egészet. (Egy egy jó ilyen jellegű jelenet volt csak) A képregényekben jobban vannak azért párosítások?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11097 Dátum: 15 feb 07, 20:43:47 »

Nem Jasida Mariko a nagy szerelme?
Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11098 Dátum: 15 feb 07, 20:49:58 »

Rozsomák tudtommal valamennyi szerelmét elvesztette már.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11099 Dátum: 15 feb 07, 20:56:22 »

Hát igen, 2 felesége minimum volt, Jasida Mariko meg a menyasszonya volt, de azt hiszem ő is meghalt. Úgy tudom Jane pedig Scott Summers-szel marad, így ne is reménykedj, Aes. Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!