24 máj 04, 23:41:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 737 738 [739] 740 741 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277358 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11070 Dátum: 15 feb 05, 21:53:07 »

Király az Arrow. Nevet Egyre jobban tetszik. Csak várom már, hogy kiderüljön már pár dolog végre.

Ja, és Thea japán schoolgirl ruhában volt. *-*
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11071 Dátum: 15 feb 05, 21:57:47 »

Syzygy: én vagyok a  hülye mert ezt a kettőt kihagytam Nevet tényleg hmmmm a harcosok klubbja újra kéne nézni...lehet hogy tartok majd valamikor egy Edward Norton hetet Nevet el is felejtettem...az amerikai história x-ről meg ne is beszéljünk Nevet zseniális film
viszont a másik 2 címet még nem ismerem,de pótlom mihamarabb Nevet köszike Nevet

ja és egy kis horror a Stephen King rajongóknak
első képek a Mobil című könyvének film adaptációjából,ami merem állítani, lett olyan beteg és "aztamocskosqrv4élet" végű mint a Köd...
http://bloody-disgusting.com/images/3331231/first-look-stephen-kings-cell-rings/
én mondjuk hanyagolnám John Cusacket egy pár évre...nálam a 2012-ben nagyon leszerepelt...de ez én vagyok
 még valami, 2 nap és visszatér a Banshee a 3. évaddal (szinkronosan) még egy sorozat amit lehet nézni Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KjwEM6CRuAU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KjwEM6CRuAU</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 22:19:00 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11072 Dátum: 15 feb 05, 22:17:02 »

Király az Arrow. Nevet Egyre jobban tetszik. Csak várom már, hogy kiderüljön már pár dolog végre.

Ja, és Thea japán schoolgirl ruhában volt. *-*

Mondjad mi kell, én szívesen le spoilerezem neked  
Amúgy a legjobb csaj még nem is szerepelt benne   (szerintem egyértelműen Sarah meg Nyssa az)
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11073 Dátum: 15 feb 06, 08:40:09 »

Sarah-nak fura álla van, testre nem rossz, de nem ő a legjobb nő szerintem. Egy időben Felicity volt a nagy kedvencem, de már nem annyira jön be. Thea felszedhetne pár kilót. Nevet

Néhány kép unaloműzésül a Winds of Winter-re várakozáshoz (ami még tuti el fog tartani pár évig Nyelvesít)







Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11074 Dátum: 15 feb 06, 09:50:12 »

Nekem egyelőre Thea a nyerő bár még csak pár részt láttam. Nevet De nagyon kis cuki, plusz mégis a legerősebb fétisemnek megfelelően öltözött. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11075 Dátum: 15 feb 06, 17:53:40 »

Engem Thea nagyon idegesített az első évadban. Az első részekben még nem is annyira, de mikor húsz részen keresztül azért nyávog, hogy Oliver nem nyílik meg neki, és ő mennyit szenvedett ezalatt az öt év alatt, és nem foglalkozik vele senki, akkor elgondolkodtam rajta, hogy... bazz, a másik öt évig egy lakatlan szigeten senyved egyedül étlen-szomjan, miközben majdnem halálra kínozzák, erre hazajön, és a csaj panaszkodik, hogy neki minden milyen nehéz. Ez az önzőség számomra már tolerálhatatlan. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11076 Dátum: 15 feb 07, 00:02:26 »

Hát ebben van valami, de Thea nagyon cuki. Nevet

Az anyukát viszont nem szeretem, nagy szarkeverő.

Az viszont igaz, hogy nem csak Thea de kb. senki se igazán vágja le, hogy bazz ez az ember 5 évig csövezett azon a szigeten. Kb. tökre természetesnek veszi, hogy ok ez volt, de most már vége. ikszdé


-------

X-Men Last Stand.

Ez volt eddig a legjobb. Nekem tetszett az előző kettő is, de ez még überolta azokat is. Ez a gonosz Jean Grey ez mindent vitt. Baromi menő volt, főleg a végső harcban, az a jelenet már az Idő Kereke harcaira emlékeztetett. Nevet És jól is nézett ki nagyon, jól állt neki ez a gonoszság, ha van ilyen. ikszdé Csak azért kemény, hogy kinyírta profot és Scottot is. Na meg egy csomó más ártatlan embert is. Magnetot viszont sajnáltam, tiszta gáz már, hogy sose jönnek be a gonosz tervei. Kb. mint Hókuszpók a Hupikék törpikékben, annyira lúzer, amit sajnálok, mert amúgy tök jó főgonosznak.
Rogue viszont nagyon égő volt, hogy lemondott a mutánsságról. Na jó valahol megértem na de akkor is, én nem tudom, hogy ilyen hatalomról le lehetne e mondani. Meg ugye az összes haverja mutáns, így viszont már nagyon kilóg közülük. Bár ha jól sejtem neki is vissza fog térni az ereje. Kitty Pryde nagyon aranyos. És nagyon tetszik ez a képessége, és menő is a csaj. Ebben a részben már Bobby is szimpatikusabb volt.

Mystique tök szép lett emberként. Őt amúgy nagyon sajnáltam, hogy így járt. Magneto mondjuk nem zavartatta nagyon magát emiatt, de hát egy főgonosz már csak ilyen. ikszdé

Jó volt ez nagyon, most amúgy az előzmények jönnek megjelenési a sorrend szerint?
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #11077 Dátum: 15 feb 07, 00:21:10 »

farkas kezdetek

elsők (first class azt hiszem)

másik farkas (nemtom pontosan)

eljövendő múlt napjai


Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11078 Dátum: 15 feb 07, 01:23:15 »

Az X-Men 3 egy nagy fos.

Kitty Pryde is life, Kitty Pryde is love.

Amúgy az időrend meg ez lenne: First Class, DotFP (múltbéli része), Rozsó Origins, X1, X2, X3, The Rozsó, DotFP (jövőbeli része)
Naplózva


 
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #11079 Dátum: 15 feb 07, 02:21:12 »

Aes-nek spoiler:

A jövős-múltas részben nem értettem, hogy csinálja Kitty az időutazást. Eddig csak falakon tudott átmenni.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 02:22:41 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11080 Dátum: 15 feb 07, 08:31:50 »

Meg ne nézd a Farkas filmeket. Kegyetlen rosszak és senki nem adja vissza azt az időt az életedből. És amit szegény Deadpoollal, a legjobb Marvel karakterrel műveltek benne, az példátlan.
Amúgy szerintem is a 3. rész volt a legrosszabb X-men, nem tudom mit tetszett benne. De most jönnek az előzményfilmek. Ezek sokkal jobbak lesznek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11081 Dátum: 15 feb 07, 08:54:22 »

Annyira rosszak? Pedig meg akartam nézni őket, mert tetszik nagyon Rozsomák karaktere. De mondjuk ha elbasszák, akkor lehet pont ezért nem kéne megnézni. De úgyis végignézem most már az összeset, sajnos én ilyen vagyok, ilyenkor már nem lehet lebeszélni róla.
És miért nem tetszett nektek a 3. film? Szerintem baromi jó volt.

Utánanézegettem egy kicsit X-menes dolgoknak neten, és ezt találtam Kittyről:

Her current relationship is with Peter Quill aka Star Lord, the leader of the Guardians of the Galaxy whom he met during the Trial of Jean Grey.

WAT DÖ FAKK? ikszdé Mindig el is felejtem, hogy ez tulajdonképpen egy univerzum. Nevet Ebből csináljanak már filmet a köcsögök. Mennyire jó lenne már ezt a két karaktert egy filmben látni. Bár gondolom ez is valami szerzői jogi szar miatt lehetetlen.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11082 Dátum: 15 feb 07, 09:12:41 »

Igen, annyira rosszak. Hiába ő az egyik legjobb karakter (A régi filmekben a legjobb, de a fiatal Magnetó lesöpri), ha nem írnak neki rendes sztorit nem lesz jó.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11083 Dátum: 15 feb 07, 09:39:07 »

Meg azt tudom, hogy Deadpool neked a kedvenc Marvel karaktered, szóval ha elb*szták, akkor nem csodálom, hogy idegesít a dolog. Nevet Azért lehet megnézem őket, de azt hiszem a végére hagyom, ha anélkül is érthetőek az előzmények. A DotFP-ra nagyon kíváncsi vagyok. Részben mert Jennifert nagyon szeretem és Mystique jó karakter, szóval kíváncsi vagyok mit hoztak ki ebből. JL tényleg tehetséges, szóval nála a jócsaj faktortól függetlenül is lehet számítani jó filmre. Gondolom akkor Kitty Pryde is csak ebben a filmben lesz újra?

Egyébként tök durva, hogy úgy nézem Kitty az egyik legnépszerűbb karakter a képregényben, ehhez képest a filmkben erősen hanyagolják. ikszdé Igaz itt nagyon Rozsomákra van kihegyezve azért az egész, főleg az első két részben.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11084 Dátum: 15 feb 07, 10:24:00 »

Régen még asszem a Cartoon networkon ment egy rajzfilm ahol mindannyian gimisek voltak Nevet
annak mi a címe, mert nem találom xDD valaki segítsen már Nevet újranézném xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 737 738 [739] 740 741 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!