24 máj 04, 23:33:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277349 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11040 Dátum: 15 jan 31, 14:59:48 »

https://www.facebook.com/video.php?v=10152715877082734&set=vb.74133697733&type=2&theater

Csak hogy jobb minőségben is itt legyen. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11041 Dátum: 15 jan 31, 15:35:03 »



Amit most nézett meg Aes, abban hol van Beast? Vele mi lett? Mert az újban benne van és mikor néztem a mesét akkor is tanított, így ő vele mizu? Ő miért nem szerepelt a régebbi részekben? Valaki erre tudja a választ? Ha spoiler privátban is jöhet.

Semmi köze az animációhoz a filmnek és a képregénynek maximum mindhárom egy alapsztoriból építkezik. Fel tudnék sorolni 40 dolgot ami miatt el van cseszve az idővonal a filmekben. Hogy miért nem szerepelt? Gondolom mert ki volt adva hogy csak a leghíresebb tagok legyenek benne, rájuk koncentráljunk. Ne feledd ez volt az első Marvel film amit piacra dobtak, fogalmuk sem volt hogy fogják fogadni.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11042 Dátum: 15 feb 01, 00:20:44 »

Megnéztem a másodikat is. Ez is nagyon jó volt, ugyanúgy, mint az előző. Csak szar, hogy Jean meghalt. Pedig őt bírtam nagyon. Bár az egész csapat menő alapvetően. Egyedül az zavar, hogy Rouge-t azzal az idióta swag gyerekkel hozták össze. :/ Akkor már inkább a gyújtogatóssal lett volna.
Magneto viszont nagyon király volt. Nevet Bírom ezt a karaktert nagyon, nagy g*ci.

Ez a Stryker se volt rossz gonosznak amúgy. Viszont kár, hogy a mutáns japán szolgája meghalt, mert az nagyon jó csaj volt. ikszdé

Majd jövő hétvégén folytatom a filmeket.

Ja, és szerepelhetne többet a falakon átszaladó mutáns gyerek, mert az rohadt menő volt. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11043 Dátum: 15 feb 01, 00:24:03 »

Mindig elejtek egy könnycseppet, amikor ily tudatlansággal találkozom.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11044 Dátum: 15 feb 01, 00:33:09 »


Köszi, cserébe egy jó tanács. Nevet

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11045 Dátum: 15 feb 01, 12:56:09 »

Emberek, jövó hónap elején végre megérkezik a Csillagok között DVD kiadása is :DDDDDDDDDD
vagyis valszeg már február közepe táján fönt lesz nCore-n XDD
mindenkinek ajánlom aki imádja a scifit és a Nolan filmeket Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11046 Dátum: 15 feb 02, 10:07:30 »

Az Arrow-t akarom elkezdeni nézni, teljesen spoilermentes vagyok, konkrétan azt se tudom, hogy miről szól, csak azt, hogy jó. Egy kérdésem lenne: Ez a sorozat olyan, hogy az egyes epizódoknak önálló története van, vagy egy nagy egybefüggő sztorit dolgoz fel?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11047 Dátum: 15 feb 02, 10:13:11 »

Egybefüggő sztori, de vannak kisebb mellékszálak is egy-egy részben.

Megnéztem a Torrente 5-öt, eredeti hanggal nem olyan jó, mintha szinkronizálták volna (ilyet is ritkán írok le Nyelvesít), de párszor azért felröhögtem rajta.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11048 Dátum: 15 feb 02, 11:49:05 »

http://www.imfdb.org/wiki/Arrow_-_Season_1

A spoilerek miatt nem néztem végig az oldalt, csak a tetején a listát futottam át, de már a lista puszta hosszából is látszik, hogy ez k*rva jó sorozat lesz. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11049 Dátum: 15 feb 02, 13:48:02 »

Az Arrow-t akarom elkezdeni nézni, teljesen spoilermentes vagyok, konkrétan azt se tudom, hogy miről szól, csak azt, hogy jó. Egy kérdésem lenne: Ez a sorozat olyan, hogy az egyes epizódoknak önálló története van, vagy egy nagy egybefüggő sztorit dolgoz fel?
Az első évad jó lett,nekem tetszett,főleg Crixus volt benne nagyon állat Nevet a színész neve nem jut eszembe, de a Spartacusban volt még Nevet
A második évad !!!SZERINTEM!!! eléggé nyögve nyelősen indul,unalmas, és mire eljutsz az évad feléig,ahol történne is valami,addigra megunod.Mindenesetre nézhető sorozat,van benne egy kínai csaj aki eszméletlenül jól néz ki Nevet a látvány is jó,a kapocs az Árnyak ligájával is vicces dolog (mármint hogy fölmerül a nevük)
Viszont aki Olivert alakítja,számomra rohadtul idegesítő...sokszor nem játsza el rendesen az adott szitut,van hogy túljátsza...számomra pontosan olyan mint Chris Pine,akit ahányszor meglátok mint Jim Kirk, a legszívesebben tarkón rúgnám... Nevet
de amúgy nem egy rossz sorozat,de nem is annyira húdejó...ja és a Flashnél mérföldekkel jobb
nálam 7/10

Egybefüggő sztori, de vannak kisebb mellékszálak is egy-egy részben.

Megnéztem a Torrente 5-öt, eredeti hanggal nem olyan jó, mintha szinkronizálták volna (ilyet is ritkán írok le Nyelvesít), de párszor azért felröhögtem rajta.
Annál szarabb filmet idén még nem láttam XDD könnyesre röhögtem néha magam Nevet
bár akkor is örökzöld marad az hogy" ha meg kell b4szódni,akkor meg kell b4szódni"Nevet

Dupla hsz most még egybevonva, több ilyen ne legyen, mert általában törölni szoktuk.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 14:15:14 írta Aes Sedai » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11050 Dátum: 15 feb 02, 13:53:14 »

Egyetértek, de ne írj egymás után két hozzászólást, nem szeretik a moderátorok.  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11051 Dátum: 15 feb 02, 13:55:26 »

Egyetértek, de ne írj egymás után két hozzászólást, nem szeretik a moderátorok.  Nevet
Igen rájöttem hogy nem kellett volna xDD köszi hogy szóltál Nevet arigato Nevet
Ja és megjelent a Heroes Reborn egy úgy előzetese Nevet na emberek én most vagyok kész Nevet imádom azt a zenét ami alatta meg,a legjobb soundtrack az egész sorozatban Nevet baromira várom már,látványos lesz az látszik...csak rövid Szomorú elvileg csak egy minisorozatot terveznek...bár majd meglátjuk Nevet de az előzetes attól függetlenül kicsit odab4sz Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C6zVQXpUe_0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C6zVQXpUe_0</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 14:08:26 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11052 Dátum: 15 feb 02, 15:47:25 »

A második évad eleje unalmas? Már hogy lenne? Az Arrow k.rva jó, A Flash k.rva jó. Ha egy középszerű mellékszereplőnél is ritkábban előkerülő r.banc maradt meg belőle egyedül neked az csakis rólad árulkodik.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11053 Dátum: 15 feb 02, 15:55:53 »

A második évad eleje unalmas? Már hogy lenne? Az Arrow k.rva jó, A Flash k.rva jó. Ha egy középszerű mellékszereplőnél is ritkábban előkerülő r.banc maradt meg belőle egyedül neked az csakis rólad árulkodik.
Ezen ne húzd már föl magad haver Nevet
Leírtam,hogy ez csak az én véleményem xDD úristen töki Nevet sajnálom ha a lelkedbe gázoltam azzal hogy két SOROZATRA azt mondtam hogy unalmas o.O nekem egyszerűen csak nem jönnek be,sajnálom ha ez téged idegesít...fejezzük be ezt most mielőtt elkezdődne oké?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11054 Dátum: 15 feb 02, 16:04:56 »

Szerintem te kezdted el a lekezelő stílusoddal. Tökizni a szomszéd gyereket szokták nem a nálad idősebbet.  Ne aggódj eszem ágában sincs olyannal vitatkozni aki stargetet néz. Legyőzne.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!