24 máj 05, 09:22:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277789 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11025 Dátum: 15 jan 25, 22:34:37 »

Ajánlom mindenkinek a Zen noirt. A legjobb film, amit az utóbbi időkben láttam. A film noir és a zen buddhizmus találkozása. Egy detektív a zen kolostorba megy nyomozni, de sokkal fontosabb kérdésekre kap választ, mint amiket kérdez. A filmnek olyanhumora van mellesleg, ami túlmutat az angolszász pálcikaemberek alpári humorán és imádom benne a letisztultságát. Nincs fölösleges pillanat a filmben.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11026 Dátum: 15 jan 27, 16:08:09 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=e-BVs-KCSiA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=e-BVs-KCSiA</a>

Elgondolkodtató zene, National Geography vágóképek, Senki nem tudja kik ők színészek, akik az általuk megformázott karakterekre sem hasonlítanak,  MOTHAFUKIN FEKA FÁKLYA, Az új  Jessica Alba nem olyan szexi.

Végül a komment szekció hogy mindenki rasszista mert hogy merészel valaki szót emelni az ellen hogy egy 55 éve létező karakter bőrszínét megváltoztatják, akinek a nővére és az apja így is fehér maradt a filmben.

Aki pedig a Nick Furys példával jön ez ügyben azt pofán b.sznám egy lapáttal.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 27, 16:08:53 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11027 Dátum: 15 jan 27, 18:49:39 »

Ne ne ne, Kate Mara annyira unszimpatikus valószínűleg azért mert két sorozatban láttam eddig az american horror storyban meg a house of cardsban de mindkettőben egy idegesítő picsát játszott. Szóval neeem őt nagyon nem kedvelem.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11028 Dátum: 15 jan 27, 22:44:36 »



Tippeljetek, több forrás szerint melyik film rebootjának a szereplőit látjuk a képen?
Naplózva


 
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #11029 Dátum: 15 jan 27, 23:01:43 »

Egy alapvetően senkit nem érdeklő* film (Ghostbusters) senkit nem érdeklő rebootja, ami akár ettől az egész female-casttól még jó is lehet, és actually érdekelni fog legalább 10 embert?  Márió

*néhány geeket kivéve, de hát azoknak már az is szentségtörés ha kinyitja valaki az eredeti vhs dobozát, szóval tárgytalan
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11030 Dátum: 15 jan 27, 23:04:52 »

És miért érdekelné bárkit jobban, mert nők a főszereplők? Ezzel azt sugallod, hogy amiatt bármi jobb, mert nők vannak benne... felháborító ez a hozzáállás, az ilyen emberek miatt tart itt a világ, mint te, akik nem bírják elfogadni, hogy a nemek egyenlőek!
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11031 Dátum: 15 jan 28, 19:03:26 »

Némi offolás törölve. Ejnyebejnye irgumburgum.

Moderátor
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11032 Dátum: 15 jan 28, 22:28:17 »

Megnéztem a John Wick című filmet. A film legfontosabb tanulsága, hogy ne húzz ujjat Keanu Reeves-szel, különösen akkor ne, ha te vagy Bűzös a Trónok harcából.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11033 Dátum: 15 jan 29, 20:55:42 »

Asszem holnaptól nekiállok végignézni az X-men filmeket. A 2000es film az első rész, ugye?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11034 Dátum: 15 jan 29, 21:48:27 »

A John Wick az akcióvígjáték műfajának a csúcsa a R.E.D. mellett Nevet Mind a kettőt átitatja a finom irónia a saját műfaja iránt amit tanítani kéne a filmművészeti egyetemeken.

És aki még nem látta innen az Imiatation Game-t az szégyellje össze magát, aztán húzzon el a moziba.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11035 Dátum: 15 jan 30, 19:10:13 »

Nocsak.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=x6XBzwQpbbU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=x6XBzwQpbbU</a>

Remélem, a Theonos-Winterfelles fejezetek is benne lesznek majd az új évadban, azok voltak a legjobbak a Sárkányok táncában.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11036 Dátum: 15 jan 30, 23:31:35 »

Megnéztem az X-ment. (Az első részt). Ez nagyon fasza volt. Jók ezek a mutánsok. Nevet Tetszett a történet, meg az akciók is menők voltak. + végre egy rendes zsidó főgonosz, aki ráadásul holotúlélő is. xD

Ez a Marie/Rouge nagyon cuki. Pirul

Megnézem azt hiszem a többit is most majd szépen sorban. Tetszik ez a világ. A képregényt nem ismerem, meg a rajzfilmet se láttam, szóval nekem még tök új ez az egész. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 15 jan 31, 00:08:58 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11037 Dátum: 15 jan 31, 10:48:41 »

Pedig ez még semmi. Az újabb, de régebbi korban játszódó x-man részek sokkal jobbak lesznek.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11038 Dátum: 15 jan 31, 13:06:55 »

Az első amit láttál szerintem élvezhető, a második is még, de a többi már nem az igazi, kivéve a két új amit az elmúlt években csináltak. A legjobb mondatt az első részben: A Professzor hogy van? Nevet
Az új X-men nekem sokkal jobban bejön. Nevet Alig várom a 3. részt.
Én sem olvastam a képregényt, csak bele-bele olvastam, így nem tudom hogy ott, mi hogy van, igazából az újakból nem is érdekel, mert élvezem a filmeket. ikszdé
A mesét viszont követtem és lenne egy kérdésem.


Amit most nézett meg Aes, abban hol van Beast? Vele mi lett? Mert az újban benne van és mikor néztem a mesét akkor is tanított, így ő vele mizu? Ő miért nem szerepelt a régebbi részekben? Valaki erre tudja a választ? Ha spoiler privátban is jöhet.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 31, 13:11:25 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11039 Dátum: 15 jan 31, 13:15:02 »

Szerepelt a régi részekben is. A TV-ben sima tudósként, akinek ember kinézete van. Vagy a másodikban vagy a harmadikban. Erre nem emlékszem. De szerepelt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!