24 máj 05, 03:36:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277527 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10950 Dátum: 14 dec 26, 11:54:32 »

Aes pedig baromira jó, legalábbis nekem tetszett. Jó persze könyvhöz képest nyilván van eltérés (suprise madafaka) de maga a film nagyon jól meg lett csinálva. Akikkel voltam srácok mind nagy rajongók és ők is úgy voltak vele, hogy még ha nem is ugyan az a sztori de ezt leszámítva jó lett. Aztán ki tudja ízlések és pofonok, ismerőseim közül eddig a többség elégedett volt vele. Nevet Bár volt egy olyan jelenet a végén amin így ????, azon mai napig nem tettem túl magam...

Mondjuk mi előtte még maratont is tartottunk, csak hogy teljes legyen a dolog. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 11:57:53 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10951 Dátum: 14 dec 26, 14:45:55 »

Te vagy az első, akinek tetszett, remélem neked lesz igazad.  Nevet Ma nézzük majd délután.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10952 Dátum: 14 dec 26, 14:48:31 »

Remélem, hogy neked is tetszeni fog. Hozzá kell tenni, hogy egy jeleneten majdnem bőgtem de lehet ez csak azért van mert nő vagyok. xD
+Ha elvonatkoztatsz sok dologtól akkor jó lesz hidd el.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 14:59:11 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10953 Dátum: 14 dec 26, 15:17:29 »

A második részt is fikázták, ha jól emlékszem. Én mindentől elvonatkoztattam és úgy néztem, nekem pl. tetszett a második rész, a harmadikat majd januárban lessük meg lehet a Szabival.
Naplózva


K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10954 Dátum: 14 dec 27, 03:06:52 »

Durva egy trailer lett dehunter. Nyelvesít
Kár hogy szinte lehetetlen bizonyos okok miatt.
Mondjuk akkor is nehéz dolguk lenne.Ennyi szereplőnél nehéz az időelosztás.

A másik Dw-s részt még nem néztem meg,de lehet nem is baj ha hagyom még egy kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 03:07:39 írta K ichigo » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10955 Dátum: 14 dec 27, 09:39:56 »

Végre túlléphetnénk már azon a semmitmondó s túlértékelt Dr. Who-n, hoztam is nektek egy újabb értéket.

Volt már erről szó, a sorozat pedig a Black Mirror, 7 rész most már, 40 perctől - 1 órás terjedelemben.

Csak kiemelek bizonyos motívumokat, spoiler mentesen, nem fogok annyira érdektelen, s elnyújtott szentimentális bekezdéseket írni mint Minagi, kinek minden második szava a baromira, amivel még hiteltelenebbé teszi sorait.

s01e01: Gyakorlatilag a leggyengébb résszel kezdünk, a legelejétől tudjuk mi lesz a vége, semmi olyat nem ad a történet , amiből akár egy másodpercig is kételkedhetnénk a végkimenetelben. A koncepció viszont jó, simán el tudnám képzelni ezt a forgatókönyvet mondjuk Szíjjártóval vagy Lázárral.

s01e02: Nagyon erős ez a rész, kő kemény média kritika, tehetségkutatók dimenziójára levetítve. Elvesznek a valódi emberi értékek, az agy mosott Lol-osoknak külön ajánlom, segít visszarázódni a műből a valódi világba. Külön tetszett az a motívum, hogy a reklámok elkapcsolásáért fizetnünk kell!!44!!, illetve a vége hogy gyakorlatilag megy tovább az élet és nem történik meg a megváltás vagy a fordulat, nincs kiszállás. Minagi úgy fogalmazna: baromi jó rész, látnotok kell!

s01e03: Nem csak azért tetszett mert jogász a csávó, hanem mert kifejezetten a kapcsolatokról van szó. Minden az emlékek körül forog, elvesződik az ember a múltjában. Mondjuk durva lenne, mert ehhez hasonló emléktároló chip nélkül is nagyon könnyen felhozzák a csajok az x éve elszenvedett már régen hatálytalan bagatell sérelmeiket, na most mi lenne ezzel. Kedvencem volt amikor úgy szexeltek, hogy közben gondolom a kapcsolat elején történt vadabb/szenvedélyesebb szexjelenetet játszották le maguknak fejben.

Második évad+karácsonyi kiadás (Jon Hamm < 3) pedig ma kerül megnézésre. Inkább ezt, mint valami unalmas TWD-t nézzetek, amivel csak az időt basszátok el.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 09:48:56 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10956 Dátum: 14 dec 27, 10:18:13 »

Nem volt rossz a Hobbit3. Kicsit tényleg el volt nyújtva. meg valóban eléggé egy BFME2 gameplay videóra emlékeztetett, de így is tetszett. Bőven megérte megnézni, meg persze tündék. Nevet Szegény szarvas. Szomorú
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10957 Dátum: 14 dec 27, 10:47:59 »

Látod Aes, én megmondtam! Nevet Bár az a "szép" jelenet amikor Thorin meghal...pontosítok előtte ahogy, az így nemár. Valami látványosabb és izgibb kellett volna mert ha gáz ha nem én majdnem elnevettem magam.

Ez a Black Mirror így leírás alapján egész jónak tűnik.
Én meg most fejez(t)em be a Pushing Daisies-t, amit már egy ideje meg akartam de sose jutottam a végére, ami akármennyire tűnik aranyosnak, életem egyik legbetegebb sorozata volt. ._.
Egyik tanárnőm meg a The Newsroom-ot ajánlotta, hogy nekem biztos tetszene és nézzem meg, szóval aki látta elfogadnék egy véleményt, hogy mennyire jó/vagy sem. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 10:49:12 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10958 Dátum: 14 dec 27, 10:51:36 »

Az a jelenet szerintem elég jó lett. Csak a harcát a fő orkkal kicsit elhúzták már, ezért gáz, hogy kb. már vártam, hogy meghaljon végre. ikszdé

Black mirror tegnap még engem is érdekelt, amikor tesóm említette. De elég gyenge sorozat lehet, ha önmagában nem lehet eladni, csak úgy, ha közben más népszerűbb történeteknek szólunk be feleslegesen. Annyira kurvára unalmas már ez. Ez ilyen általános iskola, 4. osztályos viselkedés.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 10:52:57 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10959 Dátum: 14 dec 27, 11:12:45 »

Nem lenne jó megint 4. osztályban lenni, mert akkor meg az a sz*r harry potter volt a menő.  Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10960 Dátum: 14 dec 27, 12:32:02 »

Hobbit 3

Nem volt rossz, DE

- Miért hagyták ki Beorn pusztítását? Már szinte remegve vártam, hogy lássam Beorn mészárlását, erre kapunk belőle 10 másodpercet -.-

- Tauriel, bár szerelmes lettem Nevet , de még mindig egy felesleges karakter.

- Szerintem Thorin bekattanása el lett kicsit túlozva. A könyvben is elment az esze, de nem ennyire.

- A sasok. Jó a könyvben is a sasok oldják meg végül a helyzetet, de már ott sem tetszett Nevet

- Nem derül ki, mi lesz az arannyal. Én tudom mi lesz vele, de ha nem olvastam volna a könyvet bosszantana.

- A gyáva, áruló pöcs történetszála is lezáratlan maradt.

Pozitívumok:

- Szépen fel lett vezetve Szarumán árulása.

- A látvány nagyon a helyén volt.

- A színészekre 1 rossz szavam nem lehet.

- Evangeline Lily még mindig gyönyörű  Pirul

- A Szauron fight epic volt.


Nem rossz film a Hobbit trilógia, nem bántam meg, hogy elmentem rá, de sanszos ha nem moziban láttam volna, nem tetszett volna ennyire.

7,5/10


Black mirror tegnap még engem is érdekelt, amikor tesóm említette. De elég gyenge sorozat lehet, ha önmagában nem lehet eladni, csak úgy, ha közben más népszerűbb történeteknek szólunk be feleslegesen. Annyira kurvára unalmas már ez. Ez ilyen általános iskola, 4. osztályos viselkedés.

Én nem szoktam Syzy ajánlásait figyelembe venni. Bírom Syzyt meg minden, de szörnyen elfogult, éppen ezért nem tudom komolyan venni sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 12:34:35 írta Lew » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10961 Dátum: 14 dec 27, 13:06:03 »

Én szeretem Syzy ízlését, mert kb. olyan, mint az enyém, már eddig is meg akartam nézni a Black Mirrort, de ez volt a pont az i-re, hogy ő is ajánlotta.

Nade, azért vagyunk itt, hogy A The interview-ról beszéljünk. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a filmből, de az mindenképp tetszett, hogy ennyire formabontó műfajjal próbálkoztak és a végén volt egy poén, amitől fél percig olyan hangosan röhögtem, hogy a szüleim megijedtek lent, hogy mi van velem. Pedig elég alpári poén volt, de nagyon meglepett. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10962 Dátum: 14 dec 27, 13:18:21 »

Ami még nagyon el lett hallgatva az idei évben, az a Nightcrawler. Ismét erős médiakritika, black mirroral együtt jó kis év végi műsor.

Mondjuk valami hiányzik belőle hogy zseniális legyen, nem marad meg egy jelenet sem, kivéve az utolsó éttermes részt, de azt érzed hogy ez egy kurva jó film volt.  Jake Gyllenhaal viszi az egészet a pszichopata mosolyával.

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 13:19:12 írta Syzygy » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10963 Dátum: 15 jan 01, 22:38:23 »

2015. 01. 01.

Két ausztrál film :

Predestination: időutazás téma, az a baj hogy bárminek az említése spoileres lenne.Ethan Hawke-t alapból szeretem meg itt a csaj is jó volt benne. Sarah Snook. (ő benne van a másik filmben is)
Kár hogy egyébként hamar össze lehet rakni a csavarokat, főleg aki nem először lát időparadoxonos filmeket.

These final hours: Ennél jobb világvégés filmet még nem láttam. Zseniális, főleg a főszereplő meg a szőke kiscsaj közötti kapcsolat mint redemption történet. Nagyon betrippelt most ez a film. Sokszor nézős lesz úgy érzem.
Talán a vége lett túl szentimentális (kb utolsó 2 perc) amit azért sajnálok mert az érzelmi részeit nagyon okosan kezelték végig a film alatt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10964 Dátum: 15 jan 03, 22:17:28 »

Hannibal-t nézi valaki?

Szerintem bele fogok kezdeni jövő héttől, vélemények?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!