24 máj 05, 01:27:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277453 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10860 Dátum: 14 dec 01, 17:45:59 »

sooo fucking sad =((((( Még szegény Emily is a könnyeivel küszködött =(

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y682rP4nx00" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Y682rP4nx00</a>
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10861 Dátum: 14 dec 01, 17:52:01 »

Amikor érzi hogy sírni fog és mondja hogy ohh nooo. Nevet

 dem feels and cuteness.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10862 Dátum: 14 dec 01, 18:03:25 »

Ez olyan érzés lehet, mint amikor kisgyerekként láttuk, hogy Son Goku meghal a Raditz elleni küzdelem után.  smirksweat

Se melle, se esze nem nem volt.

Amúgy mi értelme annak, hogy már csak azért is fikáztok egy személyt vagy egy karaktert, hogy másokba belekössetek és ezzel vitát generáljatok? Máshogy nem megy a feszültség levezetése?

Pont annyi értelme van, mint isteníteni egy kitalált szereplőt és oldalakon keresztül áradozni róla, aztán meg kiakadni, mikor kiírják az őt alakító színészt egy sorozatból. First world problems.

De néhány hónap és akár nevetni is tudtok rajta.

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 01, 18:10:22 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10863 Dátum: 14 dec 01, 18:11:03 »

Pedig nekünk igenis fontos ez, ennek megértése pusztán érzelmi intelligencia kérdése.

De tényleg mennyire szar már, hogy az embert éri egy ilyen dolog, erre itt meg csak a faszságot kapja. Ha annyira érdektelen first world problem ez neked, akkor miért erőlteted a beszólást rá?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10864 Dátum: 14 dec 01, 18:22:47 »

Milyen feszültség levezetése? Csak szimplán megjegyeztem hogy nem lehet túl okos az a karakter aki egy körömvágó ollóval akar  gyilkolni egy fegyveres embert.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10865 Dátum: 14 dec 01, 20:53:04 »

Pont annyi értelme van, mint isteníteni egy kitalált szereplőt és oldalakon keresztül áradozni róla, aztán meg kiakadni, mikor kiírják az őt alakító színészt egy sorozatból. First world problems.
Amúgy ez miért zavar téged?
A legtöbb embereket meghatják, ha a kedvenc sorozatában, vagy filmjében olyan történik amit vagy nem várt, vagy pontosan várt. Valakit ez meg hat és kész, nem kell fikázni mert jó móka és mára már sokan ezt csinálják. Ki sírják magukat az emberek, azok akik meg nem követik nem szólnak be, mert alapjáraton azt se tudják mi a fasz van.

Az meg, hogy hogyan halt meg, nem vot okos dolog, de a  legtöbb sorozatban előfordulnak buta halálok, nem kell ezen csodálkozni, attól még nem jelenti azt, hogy a karakter buta volt.

Láttam azt a képet facebookon és brutális, hogy egy ilyen spoilert kiraktak, nem sokkal az adás után. Nem tudom ki volt ilyen buta, de már az, hogy a karakter elhalálozott nagy trauma sok rajongónak, mert átérzik és bele élik magukat a történetbe, de pluszban rögtön lelöliv a "poén" azért az durva.

Nem mindig érdekel, ha lelövik a poént, de azért vannak esetek mikor én is kiakadok.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10866 Dátum: 14 dec 01, 20:57:41 »

Nem zavar, 8 évesen én is sírtam, mikor meghalt Son Goku.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10867 Dátum: 14 dec 01, 22:03:37 »

Köszi, Minagi. Mosolyog

És ráadásul hülyén halt meg tényleg, egy szarul megírt epizódban. És a hülye Noah is benne volt a dologban, külön agybaj. Szomorú

Gyenge rész is volt.



Talán ez volt az egyetlen igazán jó jelenet. Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10868 Dátum: 14 dec 01, 22:21:36 »

Mi volt jó abban, hogy megölt egy ártatlan nőt, akinek elsült a pisztolya, miközben hülye módon belevágtak a vállába egy ollót? Nevet Nevet

Amúgy szimpatikus a csaj a beszélgetésben, sajnálom, hogy így írták ki. De ennek hála már nem félek attól, hogy hülyeséget fogok írni, ha híres művekben is vannak ilyenek. ikszdé
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #10869 Dátum: 14 dec 01, 22:25:34 »

Egyetem mellet még van energiád írásra ? Nem semmi!  Pontosan
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10870 Dátum: 14 dec 01, 22:29:27 »

Igazából semmi "jó" nem volt benne, csak egyszerűen tudom, hogy Daryl helyében én is pontosan ugyanígy reagáltam volna. Nem helyes, nem jó, de emiatt nem tudom elítélni.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10871 Dátum: 14 dec 01, 22:39:24 »

Szvsz az hogy ártatlan azért túlzás. Megölte a korábbi mentorát, és felelős az összes halálért, ami történt a kórházban, még ha nem is ő volt az elkövető.

Remélem ez a Noah gyerek kínok között hal meg.

Maggie baszott még fel a részben. Szerintem azok után, hogy leszarta részeken keresztül, ne rinyáljon már.


Azért hogy pozitívat is mondjak a részről:

- Carol túlélte és látszólag jól van.
- Abraham visszatért Rick-ékhez.
- Amikor Rick elgázolta a rendőrt az erős jelenet volt. Egyre inkább olyan mint Shane.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10872 Dátum: 14 dec 02, 23:09:46 »

Képtelen voltam ma újra nézni a részt, pedig terveztem, sör bekészítve, minden, de inkább mégse. (Mondjuk helyette GoT s04e08, az is elég drámai). De a héten valamikor biztos megnézem újra.

Azért sokat filóztam a dolgon. A vicces az, hogy én valahol tényleg sajnálom Dawn-t is. Persze az, hogy megölte a szőkét, azt sose bocsátom meg (a körülmények ebből a szempontból lényegtelenek), de igazából tényleg nem lehetett neki se könnyű az élete. Meg a kórház valóban jó célt szolgált. Egyszerűen vele is az történt, hogy egy kicsit mindig engedett az emberségéből, és a végén átcsúszott a határ túlsó oldalára. Elég sokan járnak így ebben a történetben, és jól láthatóan Rick is ezen az úton jár, és lehet most Daryl is csatlakozik hozzá. (Meg ugye, ha Rick sima "kill'em all" tervét követik, lehet Beth is megúszta volna a dolgot. És azért Daryl is ellenezte ezt a tervet.)

Viszont Beth tényleg nagyon hülyén halt meg. Szóval ez egyszerűen tré. Beth jó szereplő volt, és még rengeteg lehetőség lett volna a karakterében szerintem, pont azért, mert korábban nagyon hanyagolták.

Ami viszont idegesít, hugomnak is ezt mondtam tegnap. A TWD most már másodjára követi el ugyanazt a hibát rövid időn belül: azt, hogy valamit nagy alapossággal több rész alatt felépítenek, utána pedig kapkodva gyorsan le is zárják, és ugranak tovább. Ez már a Terminus-nál is feltűnt, de akkor elintéztem annyival, hogy mindegy, a lezárás így is epic volt, ez a lényeg. De azért ha jobban megnézzük, a Terminus arc-ot 8-9 (!) rész alatt építették fel (kb. s04 második fele végig erre mutatott, kivéve egy pár részt), és lezavarták kb. 2 rész alatt. (s05e01 + még a 3. rész meg a 2.-ból egy jelenet) Ez azért nagyon aránytalan így, főleg ha azt vesszük, hogy a Prison arc meg másfél teljes évadot ölelt fel, annyira elhúzták. (Ez meg persze a ló másik oldala volt, néhány igencsak gyenge filleres résszel főleg a harmadik évad második felében). A Beth és Grady kórház részeknél is egy alapos előkészítés (kezdve Beth elrablásától, saját részétől az 5. évadban, plusz Daryl és Carol szabadító akciója) után egy összecsapott epizódban le is zárták az egészet, ráadásul Beth halála utólag teljesen értelmetlenné is tette az egészet.

Ez összességében egy nagyon rossz tendencia. Alapvetően nagyon jó most a sorozat, én elégedett vagyok vele (ezen önmagában nyilván nem változtat szereplőhalál sem, lásd Trónok Harcát is olvasok még), de azért erre ügyelni kéne, egyszerűen bőven van idejük, főleg a már berendelt hatodik évaddal együtt, hogy alaposan dolgozzanak ki történetszálakat, nem jó ez a félbevágós  módszer.

Lew, innentől ne olvass tovább. xDDD


Elgondolkodtam azon, hogy Emily Kinney milyen jó kísérője lehetne a Doctornak. Nevet Komolyan tökre el tudnám képzelni, nagyon jó csapat lennének. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10873 Dátum: 14 dec 02, 23:23:29 »

Mert a WD egy többszörös díjnyertes sorozat bűn rossz adaptációja lebutítva pár közepesen tehetséges színésszel és  túlzott drámával hogy nézzék. Ezt mindenki elismeri, kivéve az nem akinek lebutították. Ugyanez igaz a GoTra is csak annak az alapműve mainstream lett ezért nem lehet lehülyíteni annyira.

No offense, csak a sorozatnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 02, 23:26:32 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10874 Dátum: 14 dec 03, 11:46:54 »

Tele van az egész net Hobbit spoilerekkel. Hihetetlen, hogy még úgy is sikerült lespoilerezniük nekem is pár dolgot a filmből, hogy egyébként olvastam a könyvet és azt hittem, mindent tudok. ikszdé

Viszont bekerült egy olyan halálmód, amit nem hittem volna. Túl brutálisnak tűnik az első két részhez, de majd meglátjuk. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 03, 11:49:49 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!