24 máj 05, 03:09:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277515 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10830 Dátum: 14 nov 29, 19:56:36 »

Mindenki azon hisztizik, hogy nem tetszik neki. Szerintem kurva jól néz ki, kíváncsi is vagyok, hogy hogyna használja ki és milyne óvatos lesz a kis Sith. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10831 Dátum: 14 nov 29, 20:22:37 »

Az oké, hogy most kiadnak egy x minőségű 7-8-9 részt, személy szerint jobban várnám hogy előzményeket csinálják meg, szóval az 1-2-3 részt, azokat vajon mikor fogják kiadni?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10832 Dátum: 14 nov 29, 20:30:22 »

Nekem a legnagyobb csalódás a fénykard hangja volt, illetve az effektje. Lehet nem végleges de nagyon nem olyan mint az eddigi .
Naplózva


 
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10833 Dátum: 14 nov 29, 21:49:49 »

Engem is érdekelne az a háború ahol a jedik kiirtják a sitheket, vagy amiben látjuk palpatin mesterét ereje teljében.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #10834 Dátum: 14 nov 29, 22:30:21 »

Nekem a legnagyobb csalódás a fénykard hangja volt, illetve az effektje. Lehet nem végleges de nagyon nem olyan mint az eddigi .

Ez alighanem módosulni fog. A III. rész fénykardhangjai is módosultak a trailerben hallhatóhoz képest. A pengére meg lehet azt mondani, hogy instabil, vagy megerősített.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10835 Dátum: 14 nov 29, 23:32:51 »

Engem is érdekelne az a háború ahol a jedik kiirtják a sitheket, vagy amiben látjuk palpatin mesterét ereje teljében.

Ezeket sajnos soha nem fogjuk látni jogi okok miatt. (Lucas-Dark Horse-Marvel-Disney) Maximum új köntösben, ami nem olyan epic mint az eddigi könyvek, képregények, játékokban.
Naplózva


 
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10836 Dátum: 14 nov 30, 01:00:21 »

Az a fénykard még viccnek is rossz... Nézzen már meg egy játékot/filmet/képregényt a készítő, hogy néz ki 1 menő darab. Bár a színész-lista is siralmas. Ilyenkor örülök, hogy nem az "Old Republic" korszakot gyalázza meg a Disney.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 30, 01:01:16 írta Aizen » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10837 Dátum: 14 nov 30, 01:06:50 »

Nem értem. A Lucas meg a Marvel a Disney-é, a Dark Horse-nak meg 2015-től elvileg semmi köze sem lesz a Star Wars-hoz.

Miért ne filmesíthetné meg ezeket a dolgokat, amiket írtam a Disney? Tudatlan vagyok ebben a témában, szóval jöhet egy kifejtős válasz.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10838 Dátum: 14 nov 30, 01:19:47 »

Ettől függetlenül a Dark Horse alkotta karaktereket nem használhatják fel. (Ne kérdezd, miért) A Marvel ezért rebootolja az egész képregényes univerzumot és gondolom hypeolja majd az új filmet ahogy csak tudja.  Vannak fura dolgok a filmes iparban a jogi osztályokon főleg ha a Marvelről van szó.

Pl Namor és a Swamp Thing joga úgy 15 éve a Paramounté hogy semmit nem kezdenek vele. Vagy Hogy felhasználhatnak bármilyen mutánst, akinek kis köze is van a Bosszúálókhoz de nem nevezhetik mutánsnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 30, 01:21:57 írta Kazekage sama » Naplózva


 
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10839 Dátum: 14 nov 30, 01:51:02 »

De a Dark Horse sztorijai nem az Endori csata után játszódnak? Azoknak semmi köze azokhoz amiket én írtam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10840 Dátum: 14 nov 30, 13:45:29 »

A birodalom idejében már leálltak a klónozással és csak soroztak, szóval lehet feka is rohamosztagos.

Ezt amúgy honnan vetted? Az eddigi 6 filmből ilyesmi nem derül ki. Egy szóval se mondták, hogy leálltak a klónozással. Ezt legfeljebb csak valami "fanfictionben" olvashattad. (Még akkor is, ha az a fanfiction többszáz ember több évtizedes komoly munkájára épült, kidolgozott univerzum volt.) Ez is csak arra világít rá, hogy a Disney-Lucas duó mennyire nem gondolta végig, hogy micsoda bűnt követett el. Itt most mindent újra ki kell találni és meg kell magyarázni. A legapróbb részletekig visszamenőleg. Arról nem is beszélve, hogy pl. Revan soha se létezett az SW univerzumban, szóval, akár le is lehet koppintani...

A keresztvasas fénykard szerintem is elég béna, de majd meglátjuk működés közben hogy néz ki. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10841 Dátum: 14 nov 30, 13:53:07 »

Különböző data és source bookokban vannak ilyen dolgok, amiket Lucasék adtak ki a rajongóknak, tehát elvileg hivatalos info.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10842 Dátum: 14 nov 30, 13:56:47 »

Az is az Expanded Universe része. Szóval, az is ki van csukva az új kánonból.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10843 Dátum: 14 nov 30, 14:11:20 »

De a Dark Horse sztorijai nem az Endori csata után játszódnak? Azoknak semmi köze azokhoz amiket én írtam.

Nem. Volt nekik minden korszakból sorozatuk, főleg amikor a prequel ment.

Pl. A régi köztársaság lovagjai, Jedi históriák, Köztársaság, Klónháborúk, Birodalom sorozatok mind az Endor előtt játszódtak.

Aes: Több könyvben is említve van, meg már annak idején interjúkban is elmondták.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10844 Dátum: 14 nov 30, 14:14:14 »

Tudom én, csak olvasd el a hszemet újra. ikszdé Igen, benne van több könyvben is. De azok a könyvek ma már nem Star Wars regények, hanem csak SW Legends néven fanfiction. De ezzel a példával is csak amiatt derpelek, hogy Lucas visszamenőleg lerombolta a gyerekkoromat. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!