24 máj 05, 00:47:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277425 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10800 Dátum: 14 nov 23, 12:06:41 »

Még mindig egy PG 13-as Battle Royale koppintás, túlértékelt női főszereplővel.  Nevet
Szerintem is koppintás, de a film egész élvezhető. Nekem meglepően bejött a film, mármint ami eddig kijött. Az hogy Jennifer mennyire túlértékelt... A Winter's Bone-ban baromi jó volt, a karakter a túlértékelt, nem a színésznő.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 23, 12:09:58 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10801 Dátum: 14 nov 23, 12:13:21 »

Halkan bevallom, hogy egynek nem volt rossz, a könyveket is élveztem. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10802 Dátum: 14 nov 23, 12:14:57 »

Te olvastad? :S

Így már csak a gonosznak lehetsz mestere coelho.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10803 Dátum: 14 nov 23, 12:16:31 »

Halkan bevallom, hogy egynek nem volt rossz, a könyveket is élveztem. Nevet

Ezt örömmel hallom.

Mondjuk én az első részt 5ször láttam. ikszdé

Bazz közben nézem a GoT 4. évadot újra, ez tényleg egy jó évad volt, kivéve azt, ahogy Leninerys Targaryen tönkrevágja fél Essost, és mindezt úgy, hogy alig történeik vele közben bármi érdekes. ikszdé


A GoT 4. évadnak egyértelműen ezek a Véreb és Arya jelenetek a legnagyobb fénypontjai. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8JNZBgu19Ys" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8JNZBgu19Ys</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 23, 15:41:03 írta Aes Sedai » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10804 Dátum: 14 nov 23, 16:06:02 »

Így már csak a gonosznak lehetsz mestere coelho.
Két bátyám olvasta, ők azt mondták, hoyg a könyv tényleg nagyon jó lett. Csak úgy elitéled, mert miért ne, lehet tényleg jó a könyv. Nevet Én igazából azt mindenképpen elakarom olvasni.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10805 Dátum: 14 nov 23, 16:44:30 »

Hmm, a filmes verzió is meglepően jó lett, de a másik is még a szívemhez van nőve  Pirul Mondjuk mindenki döntse el maga. Holnap nézem majd, de előtte a már a másodikat is meg fogom x) Valahogy kimaradt.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uCzX_6kOgVY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uCzX_6kOgVY</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uKrCE1aYz7o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uKrCE1aYz7o</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10806 Dátum: 14 nov 23, 16:52:35 »

Én tegnap este néztem újra a másodikat. Nevet
Meg nem rég újraolvastam a 2-3 könyvet is. Nevet És teljesen rá is kattantam ugyanerre a számra, utána vagy egy óráig hallgattam folyamatosan. Akkor még csak ez a fanmade változat volt. ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10807 Dátum: 14 nov 23, 17:00:28 »

Katniss dala azt mondják gyönyörű lett és Jennifer jól megoldotta az éneklést. Szép hangja van Mosolyog
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10808 Dátum: 14 nov 23, 20:45:20 »

Én holnap nézem meg a filmet, kíváncsi vagyok, milyen lesz. Nevet De a hétfő úgyis a Walking Dead miatt fontos igazán.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10809 Dátum: 14 nov 23, 20:48:43 »

Én nem is tudnám ezt a kettőt egy napon nézni. Nevet Két kedvenc történetem (+ a GoT), ez már túladagolás lenne. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10810 Dátum: 14 nov 23, 21:41:47 »

Bár ez még csak egy trailer teaser, de akkor is:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tvdIL7pUjcg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tvdIL7pUjcg</a>
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10811 Dátum: 14 nov 24, 21:51:37 »

Hunger Games 3

Hű, ez a film nagyon jó volt Nevet Kicsit féltem, hogy a két részbe bontottsága miatt lassú meg unalmas lesz, de annak ellenére hogy gyakorlatilag tényleg nem volt benne sok történés, egy pillanatra se nézegettem az órámat, hogy mikor van már vége.
Bár Peeta még mindig egy darab kenyér alakítást nézve, az a bizonyos jelenet jól sikerült. Mondjuk nagyon durván lefogyott hozzá a színész, ami mindneképpen egy pluszpont, elég fura lett volna ha x hónap kínzás után fitten és egészségesen pattan elő. Nevet A megtámadásos jelenet is nagyon jól sikerült, direkt figyeltem is a zenét, nem azt tették be amiből ember tudhatja, hogy baj lesz, hanem azt amit az ember egy romantikus összeborulásnál várna, aztán hirtelen bamm! Nevet Ez után nem sokkal lett elvágva a film, szerintem tökéletesen.
Nem vagyok akkora fan, de már alig várom a következőt. Csak Jennifer Lawrence-nek ne lenne ennyire pufi babakeze xD

Ja, és ezt leírom ide is, mert ezt fogjátok dúdolni mikor kijöttök a moziból. Igen, akkor is ha ezen már túlvagytok a korábbi verzió miatt. Sőt, főleg akkor. Nevet

Are you, Are you
Coming to the tree
Where they strung up a man they say murdered three
Strange things did happen here
No stranger would it be
If we met up at midnight in the hanging tree

Are you, Are you
Coming to the tree
Where the dead man called out for his love to flee
Strange things did happen here
No stranger would it be
If we met up at midnight in the hanging tree

Are you, Are you
Coming to the tree
Where I told you to run, so we'd both be free
Strange things did happen here
No stranger would it be
If we met up at midnight in the hanging tree.

Are you, Are you
Coming to the tree
Wear a necklace of rope, side by side with me.
Strange things did happen here,
No stranger would it be,
If we met up at midnight in the hanging tree.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10812 Dátum: 14 nov 24, 21:59:16 »

TWD s05e07

Idegtépő rész volt, az biztos. Nevet Végig nagyon erős volt a feszültség a részben, és ezt folyamatosan fokozták is még. Tipikus felvezető rész volt a félévadzáróhoz. ikszdé De Sasha mennyire hülye volt. Felbaszta az agyamat rendesen. Azért a Terminus után már lehetne tudni, hogy nem szabad az ellenségben megbízni, bedőlni hülye trükköknek, stb. Annyira átlátszó volt az egész szerintem. Meg különben is, Rick terve jobb volt, nem kell itt finomkodni. De ha mégis, akkor meg legalább jól csinálják már.

A Glenn Maggie társai vonulat nekem most kicsit uncsi volt, egy ilyen feszült rész közepébe belevagdosni ezeket a nyugis pecázós jeleneteket szinte már bűn. Nevet (Legalábbis így első nézésre. Meg ha egyben darálnám az évadot valamikor a tavasszal, akkor nem zavarna annyira.) De legalább Rositát kicsit többet láthattuk.

Beth végig tök cuki volt, és egyáltalán nem olyan gyenge meg lúzer, mint amilyennek a faszomöccse haterek beállítják. (KLezd elegem lenni hogy facebookon minden egyes rész után csak az antibethizmus megy. :S) Carol meg reméljük jól lesz, és felépül még időben.

A pap meg hülye. Nevet Nem is értem mi van már vele. ikszdé De így nem jut messzire. Egy rozsdás szöggel a lábadban, ha ki is húzod, komoly bajba kerülhetsz, még egy SHTF mentes világban is. ikszdé Itt meg aztán főleg.

Na, a kövi rész az komoly lesz. Nevet



------

Sabaku, örülök, hogy tetszett, nekem még várnom kell egy kicsit, amíg meg tudom nézni. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10813 Dátum: 14 nov 24, 22:46:56 »

A Hunger Games nekem is tetszett, bár én csak szinkronosan tudtam megnézni. A dal igazából ott is át jött (ha a színészi játék nem is), pedig nagyon féltem tőle, sőt, az egész film meghozta bennem a reményt hogy ez tényleg jó. ikszdé

Walking Dead:

Hát Sasha tényleg hülye. Ordított a fasziról, hogy át akarja hintázni, én arra gondoltam először, hogy jelezni akar a lövéssel, de aztán persze miután már járkáltak leesett, hogy valahogy ki fogja ütni őt.
Basszus mikor Tara felmutatta, hogy ugyan mit talált, egy kicsit azért reméltem, hogy fontos. De egy yoyo? Komolyan? ikszdé Hát, szórakozni jó, de annyira azért nem nagy durranás.
A pap tényleg hülye. Ezt nincs hova ragozni. Nevet
A kövi rész valószínűleg állati lesz, bár én itt több dolog miatt is erős Carol halálozást szimatolok. Ne legyen igazam.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10814 Dátum: 14 nov 25, 23:00:01 »

Ezt belinkelem ide, hátha Lew ír valamit az új TWD-ről. Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!