24 máj 04, 22:52:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277284 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10710 Dátum: 14 nov 06, 21:01:11 »

Lew ha már a képregényre baszol, akkor igazán csinálhatnál egy Inner Moka színezést.  Pirul

Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10711 Dátum: 14 nov 06, 21:10:13 »

Az Equilibrium olyan, mint ha az 1984-ből egy happy enddel végződő akciófilmet csináltak volna, közben lekoppintva a Mátrixot.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 21:11:17 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10712 Dátum: 14 nov 07, 01:00:29 »

24 órán belül két filmet is volt szerencsém megnézni moziban. Tegnap este megnéztem a barátnőmmel a Fury (Harag) c. filmet, majd ma délután megnéztem a Interstellar (Csillagok között) c. filmet.

Elsőnek a Haragról fogok inkább írni, mert azt láttam először.
Nem nagyon tudtam róla semmit. Annyit igen, hogy egy II. Világháborús film, meg, hogy van benne tank, de kb ennyi volt az a kis info amit tudtam. Igazából A Gone Girlt akartam megnézni, bevallom, de sajnos nem volt olyan időpontban tegnap este, közel hozzám, óra után, ahol megtudtuk volna nézni a barátnőmmel, de nem bánom, majd azt is megnézem a közel jövőben moziban.

Csodálkoztam, de elég sokan voltak a moziban. A Sugarban néztem meg és nem gondoltam volna, hogy ennyien lesznek. Hamar megvettem a jegyet, így tök jó helyünk volt. Mellénk ült 3 férfi. Mivel a barátnőm oldalán egy család volt, így ő védve volt, de ez a három pasi - olyan 40-45 között saccolom őket - folyamatosan dumált hozzám. Volt egy kövér haverjuk aki mindenféle szar viccet nyomott állandóan. Aki konkrétan mellettem ült, meg nem hagyott békén, kicsit sem. A film baromira nem érdekelte úgy tűnik. A végén még a számomat is elkérte, hogy fussunk össze, vagy igyunk valahol (a film közben megtudtam, hogy most született meg a 2 hónapos kislánya és már van neki egy 4 éves is...) szóval nem értem mit nyomult, de elküldtem, szerencsére utána békén hagyott, de ez csak a film végén történt csak meg.

A film, baromi jó volt. Meg lepett igazából. Nem hittem volna, hogy ennyire be fog jönni és ilyen jól megcsinálják. Volt benne dráma, közben meg háborús taktikák.
Bemutatta, hogy miken mentek keresztül a tankos egységek. Nagyon jól beszippantott a film. Én alapjáraton szeretem a I.-II. világháborús történeteket, dokumentum filmeket, szóval nálam plusz ponttal indított a film. Nevet
Néha volt egy kis Kelly Hősei feelingem igazából, de persze ez a film azért annál komolyabb volt.

Nagyon érdekes volt, az ifjonc Norman, marha gyors változását végig követni. Amit Brad Pitt mondott neki megpróbálta felkészíteni, de csak miután látott pár dolgot és átélte... akkor jött rá igazán. Az a röpke folyamat ahogy megmutatták, hogy a kis újonc katonából, hogy válik egy állatias náci gyilkoló géppé, brutális volt. Szerintem ezt a részét jól bemutatták, mert rengetegen átéltek hasonlót és ugyan ezen a folyamaton kellett végig menniük. A Band of Brothersben is elég jól megoldották ezt a folyamatot.

Brad Pitt-et valamiért sokan megutálták, vagy nem is szerették, mint színész. Én, mint színész nagyon csípem, szerintem tök jól játszik és sok filmjéért oda vagyok. A mellettem ülő csávó azzal akart cukkolni, hogy csak azért nézzük meg mi lányok ezt a csúnya filmet, mert Brad Pitt szerepel benne. Hát kurvára nem. Viszont jól játszotta a szerepét. Ahogy Shia LaBeouf is. Sajnos a bajusz nem áll neki jól.  Lesütöttszemek Kiemelte az orrát, plusz szemüveg volt rajta és körülbelül néha így festett: http://carnevalcity.hu/uploads2/product/front_n/4723.jpg

A tigris tankkal való csata volt az egyik legjobb jelenet. Az a tank, baromi nagy és ahogy harcoltak ellene.... uuuh, izgi volt!

Lényegében. Tényleg nagyon jó film volt. Nem bántam meg, hogy moziban láttam, sőt. Bár nem volt meg az az indíttatásom a film után, hogy "MÉGEGYSZER" ami nem mondom, hogy rossz, de én személy szerint néha szeretem, ha egy filmnél meg van ez az érzés.

Úgy, hogy mindenki nézze meg!

---------------------------------
Most jön a második film, amit ma (vagyis, mire elküldöm ezt, már tegnap) néztem meg, az Interstellar!
Hú, hol is kezdjem? Erről a filmről még inkább nem tudtam semmit. Annyit igen, hogy a zenéje egész jó amit meghallgattam innen, mert Sabaku berakta, meg azt, hogy valami űrös dologról szól (elsőnek).

Nem fogom elmondani a sztorit, mert ez egy olyan film, olyan csavarral ahol jó az a kis titokzatosság, és jó, ha az ember nem tudja kb. miről szól.

Hihetetlen mennyire játszott az érzelmeimmel ez a film és nem csak az enyéimmel. Mivel kora délután mentem moziba, hiába friss ez a film (még ropogós) attól még nem értek rá pont abban az időpontban a népek, így tök kellemesen, olyan 20-an voltunk az Allee-ban. Rengetegen nézték egyedül, mint én. Szokásosan rögtön levettem a cipőmet és ment is a kényelmes pozícióm, már a reklámoknál.  Pirul
Nade, azt akartam mondani ezzel, hogy másnál is láttam, hogy mennyire játszott az érzelemivel. Bevallom volt, hogy kicsit pityeregtem, mert annyira bele éltem magam, annyira élveztem és nálam pluszban a zene + jelenet kombó tud hatni, így mikor ez volt a cél, néha sikerül is.  Pirul

Matthew McConaughey nagyon jó volt. Igaz, hogy évek teltek el a filmben és ő ugyan olyan barna maradt, de lehet ilyen a bőre és nem a Nap miatt. Akkor megértem. Nevet
Anne Hathaway se volt rossz. Igazából tök jól játszott. Sajnos a külseje, mint ezzel a rövid hajjal, nekem nem jött be, de ez egyéni szocprobléma.

Nem hittem volna, hogy erről szól. Beültem a moziba és elsőnek egy kis drámáról szólt. Egy kb. olyan családról, mint akik a Jelekben vannak. A fiú igazi paraszt embernek készül, a lány, a kis lány - aki egész szép szerintem, bár még sokat fog változni, a neve, Mackenzie Foy - aki sokat tanul az apjától és többre hivatott,mint a földművelés...
Nem értettem, hogy mi a helyzet, hogy most hol vagyunk akár időben. Eléggé a jelen volt, de egy alternatív jelen, félig jövő inkább és durva témákat feszegetett, eléggé, az emberiséggel kapcsolatban. Jogos témákat, hogy őszinte legyek. Hogy miket, hogy lehetne megoldani, főleg, hogy ha így növekszik a Föld, ha a már természetesnek gondolt élelem ennyire kezd eltűnni és a Föld kezdi kiutálni a az embereket és szépen lassan eltünteti őket...

Áááááááhh! Baromi jó ez a film. Hallgatom ezt a számot:
http://www.youtube.com/watch?v=EliFlAOlKsU
és csak az van bennem, hogy MEGINT LÁTNI AKAROM! Annyira, de annyira örülök, hogy moziban néztem meg és, ha van rá lehetőségem szerintem megint meg fogom nézni moziban.
Majd, ha kijön az összes szám normálisan, tuti berakom a Zene topicba.
Szerk.: A filmben volt egy zene amiért oda voltam. Megtaláltam! Ez az!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sAy4K4gfgOM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sAy4K4gfgOM</a>

Nem szabad, hogy legyen elvárásod a filmmel kapcsolatban, ítéld meg saját magad. Én még egy kritikát sem olvastam vagy néztem meg és a saját véleményem az, hogy csodálatos. Nagyon szép!

Vicces, hogy bármilyen ütős a vége, nem is az tetszett benne leginkább, hanem a folyamat. A karakterek, amilyen önzőek, amilyen bátrak, amiket elérnek.... Aztán a csavar.
Aki képes magát bele élni egy filmbe, annak ajánlom! Aki szereti a fizikát, a sci-fi-t annak még inkább ajánlom. Aki élvezi, ha egy film ennyi felgyorsul egy idő után és folyamatosan csak megy és megy és nem laposodik, aki szereti, ha egy film képes érzelmeket kihozni belőle és aki képes magát bele élni úgy, hogy ki is hozza belőle azokat az érzelmeket, azoknak még inkább ajánlom!

Nem szabad kimenni közben pisilni! Nem szabad lemaradni a jelenetekről. Hosszú, bár csak 169 perc. Nevet Nekem a vége felé voltak ilyen gondjaim, de még a stáblista végéig is maradtam, na meg dolgoztam fel a történéseket.

Uh és az egyik legnagyobb plusz pont amire végre máshol is figyeltek. Az űrben nem volt hang! Végre a Fireflyon kívül máshol is figyeltek erre. Ha az űrben történt valami akkor mintha megsüketültél volna hirtelen. Nevet Én nagyon élveztem, hogy erre is figyeltek.

Volt benne egy kicsi humor is, robotok által. Kellett! Nevet A színvonalon nem rontotta és kellett eg kis mosolygás is, mikor azok dumáltak. ikszdé
A Fekete lyuk, meg gyönyörű szép!

Najó, mindjárt abba hagyom a szájmenésem, csak még annyit, hogy csodálatos ahogy megcsinálták az űrt, meg még rengeteg minden ebben a filmben. Nevet

Szóval hajrá!

--------------------------------------
Hogy a mai eseményekhez is hozzászóljak:

Hobbit trailer
Pont moziban láttam ma a trailert és nagyon felvillanyozott. Én várom, érdekel az a majdnem 1 órás csata, meg nekem őszintén szólva tetszett az első két rész.

Sean Bean ebben is meghal. : ( (
Szegény, hol nem hal meg? T_T Egyszer jól fogalmaztál, az már szinte spoiler, ha ő szerepel valamiben. ikszdé

Equilibrium
Én még anno láttam ezt a filmet, nem is tudom hogy hol, meg hogy, de nekem nagyon tetszett. Tetszett az a világ amit felépítettek és amit leromboltak, AHOGY lerombolták. Nevet A minap néztük meg megint itthon. A végén az a is harc baromi jó lett.

Nem tudom, hogy a Harag után érdemes-e elmennem bármilyen filmre moziba. Úgy se tudja megugrani egyik film sem azt a szintet =/
Láttam a Haragot és 100%an mondom, hogy de, képes megugrani! Nézd meg az Interstellar-t és rájössz, hogy készülnek még kurva jó filmek!


Na ennyi voltam mára. Köszönöm annak aki elolvasta!  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 01:30:16 írta Minagi » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10713 Dátum: 14 nov 07, 13:18:31 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3jLaf5qj8cs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3jLaf5qj8cs</a>

Mi a f*sz !?!?
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10714 Dátum: 14 nov 07, 13:33:40 »

Előzetesből kiindulva ez zseniális.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10715 Dátum: 14 nov 07, 13:40:51 »

Idézet
Szegény, hol nem hal meg? T_T Egyszer jól fogalmaztál, az már szinte spoiler, ha ő szerepel valamiben.  ikszdé

Pl. a Trójában nem hal meg.

Nézi valaki az Arrowot? A legutóbbi rész vége ismét ütősre sikeredett, bár szerintem ki fog derülni, hogy nem Roy volt a gyilkos, hiába álmodta meg.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10716 Dátum: 14 nov 07, 13:44:24 »

Előzetesből kiindulva ez zseniális.

A Hold nácik is ígéretesnek tűnt. tűnt...
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10717 Dátum: 14 nov 07, 14:01:34 »

Vártam azt a filmet, és nem tudtam végignézni olyan szar lett Szomorú Hát m1 remélem egyszer valaki feldolgozza ezt a témát komolyban.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10718 Dátum: 14 nov 07, 14:05:19 »



Nézi valaki az Arrowot? A legutóbbi rész vége ismét ütősre sikeredett, bár szerintem ki fog derülni, hogy nem Roy volt a gyilkos, hiába álmodta meg.


Szerintem ő volt az csak irányították. Pl Malcolm vagy Ras Al Ghul.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 14:06:09 írta Kazekage sama » Naplózva


 
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10719 Dátum: 14 nov 07, 14:46:39 »

nem Roy volt a gyilkos, hiába álmodta meg.

Szerintem sem ő volt.
Amúgy ez a Ray Palmer vagy ki, a Queen művek új igazgatója nagyon gyanús nekem.  Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10720 Dátum: 14 nov 07, 14:49:24 »

Lehet azért mert ő az Atom nevű szuperhős.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 14:52:15 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10721 Dátum: 14 nov 07, 15:55:12 »

Pl. a Trójában nem hal meg.
Költői kérdés volt. Nevet Sok filmben nem hal meg, de az élet még sem az erőssége. Nyelvesít

...
Te, basszus, Sarah Palin-ről csináltak egy föld alatti filmet?Nevet Érdekes. ikszdé
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10722 Dátum: 14 nov 08, 08:37:29 »

http://io9.com/warcraft-movie-reveals-which-classic-characters-well-se-1656168023?utm_campaign=socialflow_io9_facebook&utm_source=io9_facebook&utm_medium=socialflow

90's kids will understand a neveket.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10723 Dátum: 14 nov 08, 12:05:11 »

Ugyan már, ki játszott Warcraftal, amikor ott volt a C&C1 meg a Red Alert1? ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10724 Dátum: 14 nov 09, 19:30:46 »

http://www.hbo.hu/series/tronok-harca/article/tronok-harca-%E2%80%93-uj-idoszamitas-kezdodik-az-5-evadtol_49108

Izgalmasan hangzik, kíváncsi leszek az új évadra.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!