24 máj 05, 01:03:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277433 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10695 Dátum: 14 nov 03, 19:44:46 »

Amíg Charlie Sheen volt Charlie bácsi addig jó volt, utána egyre laposabb lett. Már nem is nézem.

TWD s05 e04

Amikor a k*csög meg akarta rapelni Beth-et kinyílt a bicska a zsebemben  Gyáááá

Amúgy nem volt egy akcióban gazdag rész, de tetszett mert

Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10696 Dátum: 14 nov 03, 20:12:41 »

Hát az új TWD részről annyit, hogy: vajon van elég virágjuk a kórházban?
Amúgy nem szabad Daryl-re nőket bízni, mindet elveszti Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10697 Dátum: 14 nov 03, 21:12:38 »

The Walking Beth spoiler

Jó volt. A cukiságszenzorom folyamatosan kiakadt, bár a részben Bethnek nem nagyon volt lehetősége cukiskodni sajnos. Jó szar helyre került. Az a köcsög fasz, aki meg akarta erőszakolni, hát jó, hogy zombitáp lett belőle. Azért Beth már közel se annyira nyuszi, mint régen, de azért van még hova fejlődni. Mindenesetre a szökési akció király volt nagyon, el kellett volna kötniük az egyik kocsit szerintem, az lett volna a jó megoldás. Kíváncsi leszek Noah-al mit terveznek, mondjuk én nem akarom, hogy egy ilyen feka legyeskedjen ott Beth körül.

Mondjuk, most, hogy Carol bent van, azt hiszem, hamarosan ebből a kórházból is romhalmaz lesz. ikszdé

Valahol egyébként igaza van a rendőr csajnak is, szóval jó ötlet egy ilyen kórház, meg a drákói szigor is érthető, csak azért ez már túlzás, amit csinálnak.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10698 Dátum: 14 nov 03, 21:20:29 »

The Walking Beth spoiler
Kíváncsi leszek Noah-al mit terveznek,

Szerintem kijutott, találkozott Carol és Daryl duójával, ezután pedig kiötlötték a tervet, hogy Carol bekerül. Elvégre ő egy terminátor Nevet
Daryl pedig tuti jól megdorgálta Noah-t, hogy miért hagyja ott a kis szöszit ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10699 Dátum: 14 nov 03, 21:33:27 »

Szerintem is ez történt, közben összeraktam már én is a dolgokat. De Carol úgyis legaprítja a gonosz bandát, és megmenti a szerelme szerelmét, vagy mi. ikszdé
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10700 Dátum: 14 nov 04, 15:10:51 »

https://www.youtube.com/watch?v=P9-FCC6I7u0

Azt hiszem ezt majd megnézem ha rossz kedvem lesz (még ha nem is moziban).
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10701 Dátum: 14 nov 04, 22:07:12 »

Van egy film, aminek csak a végére emlékszek, abból se sokra, de azért megpróbálom, hátha valaki..
 Na szóval, a csávó leszáll egy helikopterről, majd elkezd sétálni-jó pár ember áll ott-, és lelövik.Valamilyen füves tájon volt, erre is emlékszem xD Ez a vége a filmnek. Elvileg van egy alternatív befejezése is, ahol nem lövik le, hanem hagyják elsétálni.
Ennyire emlékszem... Nevet

Esetleg ennyiből valaki nem tudja, hogy melyik lehet ez a film ? Régebben fent volt  youtuben is  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 22:07:45 írta dehunter » Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10702 Dátum: 14 nov 04, 23:31:55 »

A profi. Ennyi a címe. Francia film, Belmondo főszereplésével és Ennio Moricone nagyszerű zenéjével (amit egyébként a Life and Times of David Lloyd George-hoz szerzett).
Az alternatív befejezésről eddig nem tudtam, de szerintem az eredeti az igazán méltó a filmhez.

Remélem tényleg erre gondoltál. Mosolyog
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10703 Dátum: 14 nov 05, 07:22:29 »

Igen, erre gondoltam, köszönöm!
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10704 Dátum: 14 nov 06, 19:10:16 »

Hobbit trailer: https://www.facebook.com/video.php?v=10152750781796558&set=vb.141884481557&type=2&theater
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10705 Dátum: 14 nov 06, 19:14:17 »

Equilibrium

Maga a film a 3. világháború után játszódik, és egy elég érdekes utópiáról szól. Van egy szer, amit ha beadsz magadnak, akkor egy bizonyos ideig nem érzel.Ezt minden embernek szednie kell természetesen.
Ezáltal nem lesz féltékenység, düh stb. (persze jó kérdés, akkor éhség érzet hogyan van, bár nem is nagyon ettek a filmben, csak az elején a lány a  chokapickban villával matatott xD)
A film szinte mindig lehangoló jelenséget tükröz, illetve jó pár logikai hibába is ütközik. A katonák, akik az ellenállókat keresik (ugye akik nem adják be maguknak a szert)  is éreznek félelmet, mikor feléjük fordították a fegyvert.Vagy a random mosolygások.Miért mosolyognának?
 Illetve ez a jelenet, hogy John 2fegyverrel megöl ≈ 20katonát úgy, hogy nekik gépfegyverük van, és ő  közöttük áll + még a tárat is töltenie kell xD Vagy a teljesen fehér ruha ≈8ember kardal való lemészárlása után sem lesz véres Nevet Ja, meg a kardon is egy csepp vér lesz.

Na meg, hogy ebből se hagyhatták ki azt az értelmetlen jelenetet, aminek jelentősége nincs, csak hogy Christian Bale megmutassa  a felső testét.

A zenék jók voltak, illetve ez alapból egy érdekes megvalósítása az utópiának, viszont a film is felveti a kérdést. Megéri-e úgy élni, hogy csak  élsz, de szinte értelme nincs?Az összes értékes tárgyat elakarják pusztítani, az értékeket. Mellesleg az is nagyon jó volt, mikor  John leállt a szerrel, és "elkezdett érzeni". Nagyon szépen vezették fel.
Nem volt egy rossz szerep ez Christian Bale-nek(bár mást is szívesen láttam volna erre a szerepre), de a Batman azért jobban áll neki Nevet

Szerintem egy 7/10-et megérdemel a fim.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10706 Dátum: 14 nov 06, 19:16:51 »

Sean Bean ebben is meghal. : ( (
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10707 Dátum: 14 nov 06, 19:20:22 »


Énnn akartam linkelni. xDD Jó móka lesz ez, sok tündével meg csatázással. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10708 Dátum: 14 nov 06, 19:30:41 »


Ez már most olyan, hogy viszek türcsit a moziba mert elfolyik a nyálam. Ez pont az a film most, amiért megéri az egy évben egyszeri IMax, legalábbis nekem. (De ha nem feliratos lesz kiherélem a fiúkat az 100%.)

Viszont jövő hétvégén meg akarom nézni a Dracula-t. Hajt a kíváncsiság, annyira csak nem lehet rossz.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 05:38:25 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10709 Dátum: 14 nov 06, 20:35:17 »

Nem tudom, hogy a Harag után érdemes-e elmennem bármilyen filmre moziba. Úgy se tudja megugrani egyik film sem azt a szintet =/
Naplózva


Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!