24 máj 05, 01:15:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277449 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10560 Dátum: 14 okt 14, 21:49:14 »

Hát nem tudom, szerintem nem. Sehol se láttam, remélem hamar lesz egy új.

Közben már egy új videó:

https://www.facebook.com/video.php?v=735205429850005&set=vb.254615194575700&type=2&theater
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10561 Dátum: 14 okt 18, 18:53:48 »

Michonne kard nélkül annyit ér mint Daryl Crossbow nélkül =/
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10562 Dátum: 14 okt 18, 19:00:05 »

Hát remélem, hogy valahogyan visszaszerzik. Amúgy is vissza kéne még menniük a Terminusra. Egy csomó cuccos van ott, amit ki lehetne fosztani, plusz a maradék kannibálokat se ártana agyonverdesni. Bár a trailerek alapján nem mennek vissza.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10563 Dátum: 14 okt 18, 19:02:24 »

Ne legyen igazam, de a fél vesém rá merném tenni, hogy Ty nem ölte meg a köcsög sapkás gyereket a faházban és ő fogja Gareth-et és csapatát Rickék nyomára vezetni és lesz még itt Garethből Kormányzó 2.0.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10564 Dátum: 14 okt 18, 19:10:04 »

Gareth nem véletlenül nem halt meg. Viszont Ty szerintem kinyírta azt a csávót. Csak Gareth maradt, meg még pár csicskása, de az rohadt élet, hogy bosszút fog állni, még a Korminál is bolondabb szegény. De re,élem Rick-ék kinyírják valahogy a végén. Vissza kellett volna menniük, befejezni, amit elkezdtek.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10565 Dátum: 14 okt 20, 16:45:05 »

SPOILER!

Nos, bár ne lett volna igazam.. de sajnos az a hülye csávó nem halt meg. Erre visszatérek később.

Őszintén, sokáig nem igazán értettem egyet Rick-kel, miszerint nem kell megbízni a papban. Tényleg olyan kis tipikus beszari alaknak tűnt, aki nem nagyon tud kinek ártani, és még amúgy most képtelen vagyok elképzelni, hogy mit követhetett el, de nem lehetett valami jó móka. Először olyan pitiáner dologra gondoltam, hogy "csak" mindenkit kiforgatott a vagyonából, majd senkit se engedett be az ő kis szentélyébe, de ennél most már komolyabb dolognak tűnik.
Megint megjelent a fehér keresztes kocsi :O Ez azt jelenti, hogy hamarosan (negyedik részben talán) már Beth is lesz. Ha Daryl és Carol le is lesznek koptatva, akkor legalább annyira, hogy megmutassák, mizu vele.
Miközben benn voltak a boltban, Bob tuti megsérült a járkáló által, vagy legalábbis úgy hiszi. Ezért adott Sasha szájára akkora csókot (egy utolsót), ezért ment ki és kezdett el sírni a fának dőlve. Mikor pedig Gareth és bandája elkapta... és ott volt az a rágózós köcsög is... >.< Amikor az iróniáról beszéltek, kicsit furcsa volt a dolog. Olvasgattam kommenteket, és azt mondták, lehet, hogy Bob egykor terminusi volt. S amúgy lehet ebben valami. Nem rémlik, hogy bemutatkoztak egymásnak, mégis tudták, ki az a Bob, nagyon személyeskedve beszéltek vele, ki tudja, mik történtek ott.
Öhm, most így hirtelen ennyi jutott eszembe a részről, no meg az, hogy király volt. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10566 Dátum: 14 okt 20, 20:57:36 »

TWD spoiler!

Egész végig élveztem, hogy egy kicsit nyugisabb rész a múltkori nagy vérfürdő után, erre a vége azért megint nagyon elmebeteg lett.
A pap nekem is gyanús, mondjuk Rickék helyében én a Terminus után senkiben se bíznék már meg, szóval érhető is a reakciójuk. Egyébként Rick bandája nagyon menő lett. Nevet Állig felfegyverezve, elszánt arccal, most már egyáltalán nem ilyen rongyos banda, hanem tényleg kemények mindannyian. Nevet

Nagyon jó, hogy feltűnt a gyanús kocsi. Remélem Beth előkerül. És Daryl reakciója tetszett a dologra. Nevet

Jövő héten talán már kapunk végre szöszit is.

A vízi zombis akció az király volt. Nevet

Viszont ezek a Garethék... basszameg, Woodbury után Rick igazán megtanulhatta volna, hogy nem hagyunk magunk után megöletlen főgonoszokat. Mert abból szopás lesz. Undorító ez a terminusi banda, okádok tőlük. Remélem hasonló sorsuk lesz, mint a képregénybeli megfelelőké.
Azért jó lenne, ha Bob megmaradna, de innentől nem sok esélyt látok rá. Pedig kedveltem. Szomorú



BTW, néhány képregényes spoiler: Bob jelenete a képregényben is benne van, csak ott Dale jár így. És valóban előtte egy zombi már megharapta, és ezt meg is mondja a kannibál geciknek. A végén pedig Rickák brutális módon csak közelharci fegyverekkel, lemészárolják őket. A pap pedig, ha jól tudom csak annyiban genya, hogy enm segített senkinek, a szeme láttára evettek meg egy csomó embert a zozók. Nem engedte be őket. (Mondjuk ha azt nézzük, hogy a terminusiak hogyan jártak anno, akkor jól is tette.) A képregényt én nem olvasom, csak ezekről a dolgokról tudok, mert egyszer lespoilereztem magam kissé.

Michonne kardja tutin ott van Garethéknál. ikszdé

Nagy spoiler, kiszivárgott kép a 4. részből. Állítólag hiteles:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10641091_839659546091840_7125188810451273609_n.png?oh=751935008de624fa53b2eed8d44e4aee&oe=54AE9164

Szeretet - Szeretet



Ez nagyon jó jelenet volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 21, 09:24:59 írta Aes Sedai » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10567 Dátum: 14 okt 21, 09:26:40 »

Aes már legalább 5x módosította a WD-s hozzászólását, mégsem reagál rá senki.  Szomorú

Lassan befejezem a Breaking Bad-et, kevesebb mint két hét alatt ledaráltam az öt évadot.  ikszdé
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10568 Dátum: 14 okt 21, 18:37:51 »

Hogy a francba nem rothadtak még szét azok a zombik? Oké, hogy van utánpótlás, de szerintem az első generáció agya már rég szétrohadt.

Vagy a kisagyi aktivitás miatt, az még élő szervnek számít, és ott úszik a szétrohadt agylében? S ezért tudnak még hörögni?
De akkor is az izmok és inak már nem lehetnek meg.

Szal utólag tudom hülyeség, meg nem épp megvalósítható, de kb 5-10 év bunker, és szétrohad mind.

Lehet a "kormány" csinált ilyet, hogy akit tudott bebunkerezett, a többi meg majd szétrohad.

S miért nincsenek állat zombik? Városkban van állatkert, Safari park. Zombi oroszlán, zombi elefánt, elég para lenne, de talán még parább lenne a zombi veréb.

Habár gondolom, ha már a szúnyog is zombi lenne, akkor a túlélési esélyek erősen a mínuszban lennének.

Mert oké, hogy az emberek már eleve fertőzöttek, de a zombik esznek bambit, mag pacit...stb

Vagy az, hogy a zombik harapása is terjeszti a kort, téves lenne?

S inkább csak katalizátor lenne a már az emberben lévő vírus számára? S mivel az állatok szervezetére hatástalan volt a vírus, így harapás miatt sem változnak át?

Ja mind két rész tetszett. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10569 Dátum: 14 okt 21, 18:45:16 »

Tudományosan nyilván hülyeség az egész zombikoncepció. Nem csak itt, hanem minden ilyen filmben. De ezzel az erővel a Trónok Harca is hülyeség, mert mi az, hogy sárkány, olyan nem létezik. xD Egyébként valahogy úgy van, hogy a zombikór az agy rohadását lassítja. De amúgy tényleg elrohadnak végül. Az első körös zombik egy része már így járt, pl az a zozó is, ami egy fába volt "beépülve" teljesen.

Az állatok nem zombulnak be a TWD-ben. Rájuk itt nem hat a zombivírus.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10570 Dátum: 14 okt 21, 18:51:08 »

A TWD-ben minek logikát keresni?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10571 Dátum: 14 okt 21, 19:23:04 »


Lassan befejezem a Breaking Bad-et, kevesebb mint két hét alatt ledaráltam az öt évadot.  ikszdé

Helyes, már rég meg kellett volna tenned és még azt sem mondhatod hogy nem volt rá időd hiszen bölcsész vagy.

Mike volt  a legnagyobb arc benne!44!!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10572 Dátum: 14 okt 21, 20:51:43 »

Meg Saul, amikor oltja a nyomozókat. Nevet

Az utolsó részekben rekord gyorsasággal fogynak a szereplők.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10573 Dátum: 14 okt 21, 20:53:12 »

Azt sajnáltam hogy jesse nem hal meg. ez tövis marad bennem.
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #10574 Dátum: 14 okt 21, 23:47:27 »

Én is a héten fejeztem be az 5 évadot , tényleg Saul és Mike volt az egyik legjobb karakter benne.
Én amit sajnáltam hogy Walt nem ölte meg Skylert (annyira irritáló volt az egész sorozatba) tudom hogy logikátlan lett volna de akkor is  Ördögi és örülök hogy befejeztem a Prison Break után nem tudtam hogy lesz még egy sorozat amit majd minden évben elő veszek és megnézek  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!