24 máj 04, 22:17:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277265 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10545 Dátum: 14 okt 13, 11:18:21 »

Közben utánanéztem és nem volt baki. Azt hittem, amikor Tuco elrabolja Waltert és Jesse-t, és a rejtekhelyén kipakoltatja a zsebeiket, akkor ottfelejtik a pénztárcájukat/igazolványaikat az asztalon és csodálkoztam, hogy Hank akkor miért nem találta meg őket. De utánanéztem a dolognak és írták valahol kommentben, hogy miután Tuco átnézi a cuccaikat, egyből vissza is adja nekik őket, szóval nem maradtak ott.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10546 Dátum: 14 okt 13, 11:24:30 »

Jessenek meg kellett volna halnia, szerintem egy rossz húzás volt hogy túlélte az egészet.


Mindegy a lényeg, és ezt szeretném nyomatékosítani hogy a kannibálok megesznek mindenkit és az évadnyitó nagyon gyenge lett twdből!
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10547 Dátum: 14 okt 13, 19:57:52 »

TWD: s05 e01

SPOILER!

Ez az évadnyitó, valami elképesztően fantasztikus volt.

Voltak már ebben a sorozatban durva dolgok, de ez a mai tényleg iszonyat brutális volt Nevet

Rick szokás szerint hozta a formáját és asszem mind egyetértünk, hogy Carol a nap hőse.

Jó volt látni, ahogy újra találkozik, a csapattal. Meg az is ahogy Rick és Carl megtudták, hogy Judith él.

Bethről egyenlőre nincs infó, de úgy voltam vele, hogy jobb is így Nevet Mert, ha láttuk volna, valszeg csak darabokban, lett volna hozzá szerencsénk =D

Ja és remélem Rick beváltja, a Gareth-nek tett ígéretét, még ha kaptunk is hellyel-közel értelmes magyarázatot, mit miért csinált, azért remélem megmurdál Nevet

SPOILER VÉGE!

Aes, Crazycat minél hamarabb nézzétek meg, mert szerintem ez volt az eddigi legjobb rész a sorozatban.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10548 Dátum: 14 okt 13, 20:13:19 »

Bethről egyenlőre

Miért csinálod ezt velem?

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10549 Dátum: 14 okt 13, 20:41:58 »

Látszik, hogy vissza ment az egyetemre.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10550 Dátum: 14 okt 13, 21:06:34 »

Még a délután megnéztem, csak aztán manga lemaradást pótoltam és kimaradt, hogy írjak erről. Nevet

Spoiler vagy mi

Ami a legfontosabb volt a részben:



Be kell vallani, hogy elég ütős lett. Azért kicsit ijesztő volt nézni, ahogy a két vágóhídas srác ilyen befásultan, már-már természetesnek véve végezték a munkájukat. Amikor viszont jött Carol és megmentette a napot, nagyon jó jelenet volt, és végre van fogalmunk arról is, hogy miképp akarja Eugene kiírtani a zombikat. Fight fire with fire Nevet
Amikor a srác megszorította Judith fejét, hát, elég bicskanyitogató jelenet volt. Nem is értem, hogy tudta Ty ilyen jól kezelni a helyzetet. Kicsit félek amúgy, hogy végül nem ölte meg, hanem elengedte vagy csak eszméletlenre verte pl, és azért nem engedte be Carol-t, hogy ezt lássa.
A család újra összehozatala meg az egész ölelkezősdi nagyon meghatóra sikeredett szerintem. Ha nem lenne valami íratlan szabályom arra, hogy nem könnyezek meg filmes jeleneteket, talán itt kicsordult volna pár csepp Nevet
Valahol Gareth-t is sajnálom. Hatalmas törések történtek az életükben, és végül ide jutottak, de mint tudjuk, úgyse állnak le.
Következő részben pedig Morgan! Ez viszont azzal egyenlő hogy Beth valószínűleg nem lesz. Ki tudja, mikor bukkan fel legközelebb.  Ohh My God
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10551 Dátum: 14 okt 13, 21:23:23 »

Ez az évadnyitó mindent vitt. Az eddigi legjobb rész a sorozatban, de mindenképp a legjobbak között van-

TWD s05e01 spoiler innentől

CrazyCat, nekem is ez a TWD mém ugrott be egyből. Carol nem gyenge, igazi terminátor. Nevet Valami elképesztően menő, amit itt véghezvitt, bár jó kegyetlen is lett egyben. A hülye picsát jól megetette a zombikkal. ikszdé De meg is érdemelte. Meg hát alapból, ezek a terminusiak, kicsit sajnálom, hogy Rick bandája nem ment vissza kiirtani őket. Ebből még baj lesz, tuti, hogy Gareth és még páran előkerülnek valamikor.

Az a vágóhíd, az kibaszott undorító volt. Én bírom az ilyesmit, filmben igazából annyira nem is tudom komolyan venni, de ez most azért erős volt. Bár az viszont tetszett, hogy azért egy minimális előtörténetet kaptak Garethék is, így nem lett teljesen fekete-fehér az egész. Nyilván nem lehet megérteni, amit műveltek, de mondjuk az, hogy azokkal, akik anno egyszer elfoglalták tőlük a Terminust, hogy azokkal kegyetlenül elszámoltak, az érthető. Bár az emberevés akkor is undorító, na meg így ők se lettek jobbak a végén, mint a támadóik.

Ty mióta lett ennyire pacifista? Mondjuk az nem baj, ha nem szereti az öldöklést, (mert Carol azért már egy kicsit túlságosan is), de azért ennyire? Jó, a férget a végén csak agyoncsapta, de az meg is érdemelte nagyon, azért, hogy Judith-t fenyegette. (Akkor nagyon be is paráztam.)
Egyébként Rick is baromi badass, ezt eddig is tudtuk, de Carol mellett ő volt ma a másik hős. Nevet Hát, most elengedhette a gyilkos ösztöneit, amiket mindig vissza akar fogni. Nevet Daryl volt kicsit visszaszorulva most.

A családi jelenet tényleg nagyon megható volt. Engem is egészen elragadtak az érzelmek, de hát pont ezért jó ez a sorozat, tényleg hatással van az emberre.

És most jön Morgan. Én örülök neki nagyon, egy újabb elmebeteg a csapatba. ikszdé

Beth nem volt, de nem is számítottam rá. Most nagyon megtörte volna a rész lendületét egy másik történetszál. (Sejtettem, hogy így lesz, a harmadik évad első részében is hanyagolták Andreát és Michonne-t.) De hamarosan úgyis jön ő is. Nevet (Remélem nem kell sokat várni rá se.)

Ja, csak én érzem úgy, hogy Eugene dumája totál bullshit volt? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 13, 21:41:01 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10552 Dátum: 14 okt 13, 21:59:36 »

Figyi, Eugene megpróbált legalább beadni valamit a többieknek. Nevet Őszintén, most először éreztem úgy, hogy jelen van. ikszdé (Persze az előző évadban is hasznos volt, de úgy figyelmen kívül lehetett hagyni őt amúgy)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10553 Dátum: 14 okt 13, 22:06:33 »

Ő szerintem direkt örül is neki, ah figyelmen kívül hagyják. Nevet Inkább annak a típusnak tűnik, aki meghúzódik a háttérben.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10554 Dátum: 14 okt 13, 23:52:45 »

Azért vicces volt ahogy egy tölténnyel próbálta kinyitni a vagon ajtóját Nevet

A pali amúgy akinek, először elvágták a nyakát már szerepelt egy korábbi epizódban. Neki tette helyre Carol a karját. A gyümölcsös tag Nevet Hát nem járt jól =/

A rész egyik fénypontja mondjuk számomra az volt, amikor Rick hagyta átváltozni a 2 tagot a vágóhídon.

Azért ne örüljetek ennyire Morgannek. Nem tudhatjuk, mennyire van képben az öreg. Simán lehet hogy bekattant és nekitámad Rickéknek, pont mint a múltkor.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10555 Dátum: 14 okt 14, 06:53:28 »

Én emlékeztem arra a srácra. Szegény, jól megszívta. Azok a torokmetszések azért durvák voltak. Nekem is tetszett, hogy Rick hagyta bezombulni a két emberhentest. ikszdé

Azért az se volt gyenge akciójelenet, amikor a nyanya feltartóztatta Carolt, erre Carol eldobálta a fegyókat, aztán lassan megfordult és előkapta az M4-et a poncsó alól. Nevet

Morgan szerintem is necces kissé.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10556 Dátum: 14 okt 14, 07:24:14 »

Hogy mit műveltetek ezzel a topikkal..
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10557 Dátum: 14 okt 14, 07:31:51 »

Megint át lehet nevezni WD topiccá. Tényleg, a Dr. Who már nem menő? Régebben arról írtatok folyton. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10558 Dátum: 14 okt 14, 09:35:45 »

Tényleg, Michonne kardját visszaszerezték?

Ja igen, és Beth végre bekerült rendesen az openingbe, nem csak az "also starring" részbe.

Ez tök jó:

« Utoljára szerkesztve: 14 okt 14, 20:34:01 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10559 Dátum: 14 okt 14, 21:22:34 »

Ez a kép mókás. Nevet Amúgy tuti visszaszerezték a kardot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!