24 máj 05, 07:46:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277736 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10485 Dátum: 14 szep 30, 16:36:28 »

Pont ez tetszett meg, hogy nem a regényes hős típusként ábrázolják Szulejmánt, hanem a maga szerelmes, befolyásolható és kegyetlen módján. Azt mondják, nincs nagyobb bánat annál, hogy egy szülőnek kell eltemetni a gyermekét, és valóban elgondolkodtató, hogy mit gondolt ez az ember, mikor a hatalomért és félelemből megölette a saját fiát, akit tévesen vádolt meg árulással. Azt hinné az ember, hogy ez hatalmas törés lehet egy apa életében, lehet az is volt, de mégis meggyilkoltatta a másik fiát is.

Nem is mondtam, hogy csak Szulejmán története elgondolkodtató, a magyar történelemben is rengeteg hasonló szomorú történetet lehetne idézni, elég csak az Árpád-háziak uralkodását felidézni.

Bár valószínűleg felesleges volt válaszolni, mert duma topicos és itteni próbálkozásaidból is jól leszűrhető, hogy csak idegesíteni akarsz, bár kérdés, hogy miért. Annyi bizonyos, hogy ez a sorozat van olyan korhű, hogy egy érettségire simán felkészítené a török diákokat az adott korból, sőt még többet is meg lehet belőle tudni, ami szerintem értékelendő a mai korban, és talán a magyarok is csinálhatnának már egy hasonló sorozatot, bár nekünk még a korhű ruhák összeszedése sem jönne össze, nem beszélve a szar színészeinkről meg a hipsztersznobművész rendezőinkről, szóval nem hiszem, hogy valaha is látok hasonlót a magyarokról.

Idézet
Syzygy, még tüntetés is lesz emiatt az RTL székháznál. ikszdé

Az viszont igaz, hogy az RTL klubon Szulejmánt nézők átlag IQ-ja szerintem nem éri el a 60-at. Még egyet sem láttam, aki helyesen tudott volna írni, szóval ezeket nem hiszem, hogy bármilyen műsor képes lenne kiművelni, történelemhűség ide vagy oda.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10486 Dátum: 14 szep 30, 16:39:54 »

A mai magyar "filmes szakmát" elnézve, én baromira remélem, hogy soha nem fognak megpróbálkozni ilyesmivel. Mondjuk mert nincs kedvem egy buzi Zrínyihez, vagy hasonló.

IQ szint: a Trónok Harca rajongóinál is elég alacsony az átlag mostanra sajnos. Szóval ez alapján már nem lehet megítélni semmit igazából, csak az átlag tévénézőket. xD (Az előbbi hszeim is rájuk vonatkozott, nem a sorozatra.)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10487 Dátum: 14 szep 30, 16:42:42 »

Jaj, a Trónok harcát ne is mondd. Valami rettenetes, milyen emberek nézik, és milyen spekulációik vannak a történet végét illetően, mikor a könyvbe bele sem ütötték az orrukat.

A Sherlocknál mondjuk nem vettem észre ezt az értelmi züllést, érdekes.
Naplózva

vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #10488 Dátum: 14 szep 30, 16:52:32 »

A magyar filmekkel kapcsolatban valaki ismeri az időugrókat?Én a negyedik rész előtt végig néztem a tűzdémon trilógiát.
Meg persze a főben járó bűnösöket.De a negyedik részben az dolgok amik tetszetek az effektek nagyon durván használja Esses Tamás  bow meg persze a történet........Nagyon egy kidolgozott film egy amatőr csapatól lehet már 10 éve van ez a csapat de csak most kezdenek normális filmeket csinálni.........És ez a film megérdemelne egy mozi vászonra tételt persze az első három rész kicsit gagyi de ez hihetetlenül profi volt még tőlük is.....Simán be előzne egy Sharknadot ikszdé Meg sok mindent tudnák mondani pl a képességek nagyon kivannak dolgozva a történet szálak a karakterek a dimenziók és még sorolhatnák sok mindent.Valaki vélemény a időugrókról?  Pirul   
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10489 Dátum: 14 szep 30, 18:34:14 »

Annyira jó az új DW. Végre nem csak Matt éltet egy alapvetően gyengén megírt sztorit, hanem jól meg van írva.
Annyira igazi. Végre kihasználják azt a potenciált, hogy a furcsa Doctor az emberek közé megy, nem kell mindig elmenni a világ végére. Több ilyen részt is megnéznék.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10490 Dátum: 14 szep 30, 19:32:16 »

A magyar filmekkel kapcsolatban valaki ismeri az időugrókat?Én a negyedik rész előtt végig néztem a tűzdémon trilógiát.
Thunderhawk nevű felhasználó is rendszeres szereplője az Esses filmeknek.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10491 Dátum: 14 szep 30, 19:43:33 »

Az valami itteni fórumos? Komolyan ilyen sztárokkal vagyunk körülvéve? Melyik szereplő?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10492 Dátum: 14 szep 30, 19:47:26 »

Wladist alakítja Thunderhawk az Időugrókban.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10493 Dátum: 14 szep 30, 19:48:35 »

Akkor visszük magunkkal a Deák térre, hogy sztárként odavonzza a csajokat.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10494 Dátum: 14 szep 30, 19:52:35 »

Nem mondod, hogy ilyen fórumtagjaink vannak. Wladist a duma topicba.
Ha tudnátok milyen hatalma van neki. Időutazókká tehetne minket!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10495 Dátum: 14 szep 30, 19:55:47 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Cu1JMbSLPvc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Cu1JMbSLPvc</a>
Amúgy mesélj Gdat, az új scriptekkel Matt milyen katarzist váltana ki belőled?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10496 Dátum: 14 szep 30, 19:57:47 »

Ilyet is ritkán hallotok tőlem de ez a jelenet jobb volt magyarul, az a naaaa a mondat előtt mindent visz.

Bár nekem sokkal szimpatikusabb lett volna a naa azért most meg ne kezdjük  egymás faszát szopni, mint a most még ne kezdjük.

Mindegy az első verziót szoktam használni, még ha nem is az az eredeti.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 19:59:20 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10497 Dátum: 14 szep 30, 20:06:31 »

Csak a te kedvedért egy jó szar minőségben:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8</a>
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10498 Dátum: 14 szep 30, 20:11:23 »

Ponyvaregény az a film aminek egyes jelenetei, pl ez, a niggerhullatároló, le big mac, fejbelövés, vincent meg jules nagyon epicek és még 20 év múlva is quote-oljuk, de ha összességében nézem nekem nem tetszett a film. Egységként kezelve a Reservoir Dogs sokkal jobb.

Kellene egy ilyen menetelést csinálnunk a Deák téren:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-qBWc8FCEEM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-qBWc8FCEEM</a>
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10499 Dátum: 14 szep 30, 20:13:51 »

Ponyvaregényben a B*szd meg jelenet sokkal jobb magyarul, viszont mondjuk én Jules részeit jobban szeretem eredeti nyelven, de elismerem a szinkron is jó volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!