24 máj 05, 05:21:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277570 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10395 Dátum: 14 szep 07, 22:03:31 »

Jó volt az új rész. Nagyon érdekes ez a Doktor, őrült egy figura, de én nagyon megkedveltem. A rész története se volt rossz, valamiért én is azt hittem, hogy nem lesz jó. ikszdé De tetszett, kifejezetten szórakoztató volt.

Clara pedig nagyon cuki. Nevet

Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10396 Dátum: 14 szep 07, 22:33:35 »

Zseniális rész volt Nevet Nagyon jó volt a történet, én is úgy gondoltam hogy "nemá Robi Hood???" de nagyon jó rész lett. Mibe hogy látjuk még Robint? A börtönös jelenet tetszett a legjobban Nevet Na ki a főnök Mosolyog meg a cívódásuk. De a kanalas párbaj is végre egy Doktoros jelenet volt Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10397 Dátum: 14 szep 07, 23:56:09 »

Érdekes amúgy, hogy ez a Doctor visszafogottabb. Jobban hagy érvényesülni másokat. Látszik, hogy öregebb. Robin Hoodnak volt olyan személyisége most inkább, mint az előző két Doctornak. Nevet
Amúgy igen. Jobban vannak megírva a részek, mint Mattnél. Szegény Matt a kedvenc Doctorom volt, de nem kapott valami jó forgatókönyveket.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10398 Dátum: 14 szep 08, 07:36:56 »

Nem rossz ez az Arrow, de ha minden alkalommal innom kéne egy felest, amikor elhangzik az "elmúltnyócév" "elmúltötév" vagy a "sziget megváltoztatott téged" kifejezés, akkor hamar kifeküdnék alkoholmérgezéssel.  Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10399 Dátum: 14 szep 08, 11:22:40 »

Minden sorozatban lehet ilyen szöveget találni. Nézzed csak végig a két évadot.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10400 Dátum: 14 szep 08, 11:42:59 »

Breaking Bad: Minden Bitch után egy feles challenge?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10401 Dátum: 14 szep 09, 08:42:44 »

Egyre érdekesebb ez a szigetes sztori, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle és miért szopatják halálra szegény Olivert a gonosz maszkos harcosok.

A szöszi kocka csajtól meg mindig elolvadok, amikor megjelenik a képernyőn.  Pirul
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10402 Dátum: 14 szep 09, 08:54:03 »

Meg fog halni a szöszi kocka.Amúgy fogalmam sincs, pár rész után droppoltam. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 09, 08:56:35 írta Ishida » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10403 Dátum: 14 szep 09, 10:01:11 »

Amúgy Dakota Fanning még a Twilightban is jó volt. Nevet
Ő hol nem volt jó eddig? Nevet Csak mivel Kristen Stewart - fogalmazzunk úgy, hogy - nem a legjobb színész ezért mondtm, hogy ebben a filmben egész élvezetes volt.Nevet

Tök menő volt gonosz vámpírcsajként. Nevet És a "halála" is nagyon menő volt. xD Vagyis lett volna, de ugye az egész csata fake volt, szóval érted. (Btw, ha igazi lett volna, akkor egyfelől az utolsó rész sokkal jobb film lett volna, meg már kb. Trónok Harca szintű szereplőirtás. xDD) Hát Kristen Stewart tényleg nem egy őstehetség, és akkor még finoman fogalmaztam asszem. Max. sorozatokban tudnám elképzelni, kicsit fura, hogy filmekben szerepel, sok tehetséges színész meg a tévéképernyőre van száműzve.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10404 Dátum: 14 szep 09, 10:43:06 »

Meg fog halni a szöszi kocka.Amúgy fogalmam sincs, pár rész után droppoltam. xD

Nem bánom, csak aranyosan tegye azt is.  Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10405 Dátum: 14 szep 09, 14:41:30 »

A hamis spoiler gonoszabb mint a sima.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10406 Dátum: 14 szep 09, 21:37:50 »

Tök menő volt gonosz vámpírcsajként. Nevet És a "halála" is nagyon menő volt. xD Vagyis lett volna, de ugye az egész csata fake volt, szóval érted. (Btw, ha igazi lett volna, akkor egyfelől az utolsó rész sokkal jobb film lett volna, meg már kb. Trónok Harca szintű szereplőirtás. xDD) Hát Kristen Stewart tényleg nem egy őstehetség, és akkor még finoman fogalmaztam asszem. Max. sorozatokban tudnám elképzelni, kicsit fura, hogy filmekben szerepel, sok tehetséges színész meg a tévéképernyőre van száműzve.
Hú nagyon cuki volt. Nevet A bátyám látott egy képet, hogy pont a Twilight forgatásán Dakota Fanning és Kristen Stewart beszélgetnek. Dakota Fanning mosolygósan, boldogan beszélget vele Kristen Stewart pedig unalmas képet vág. Teljesen kiakadt, hogy nem lehet élvezni egy ilyen édes lány társaságát. Mit képzel ez a nő? ikszdé
Az a film úgy el volt baszva, ahogy csak eltudták. Mivel nem szólt sok mindenről a könyv (nem olvastam) de attól még ketté szedték az utolsó részt, mert miért ne? Ezért nem találtak ki semmit, csak azt, hogy a semmiről szóljon. Uff.

Bár a Twilight fan barátnőm mikor moziban megnézte, teljesen kiakadt és talán sírt is az anyukájával, hogy ez nem is így történt. Majd kiderült, hogy ez egy látomás volt és megnyugodtak.  smirksweat

Lehet majd Kristen Stewart kinyílik, mint egy virágszál... egyszer. Talán. Nevet Elsőnek meg kellene tanulnia becsukni a száját.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10407 Dátum: 14 szep 09, 21:59:25 »

Az utolsó szavaiddal tökéletesen egyet értek, annyira idegesítő volt hogy állandóan nyitva a szája. xD Amúgy tényleg mindig ilyen unott flegma képet vág, ez a karakterén is sokat rontott, bár nem tudom a könyvbeli Bella milyen, de a filmben egy p*csa, a szó legrosszabb értelmében, egészen a 5. részig, utána jobb lesz már vámpírként.
Kettészedni meg tiszta hülyeség volt a végét, a Part1-nek az első órájában konkréten nem történt semmi. Na jó, volt az esküvő, az még elment, romantikus filmben meg tényleg kötelező is ez, hosszasan, szépruhásan, boldogan mosolygósan stb. De utána az a sok marhaság abban a nyaralóban, hát atyaég, erre egy órát rászánni, ez már bűn.

Amúgy a második rész a legszarabb, mert abban van a legtöbb Jákob, és ő már tényleg elviselhetetlenül nyálas. Az 5. meg a legjobb, mert abban van a legtöbb Jane (Dakota Fanning), ő meg tényleg nagyon jó, meg menő is ebben a szerepben, meg ugye még színészkedni is tud, ami azért sose hiba egy filmben. (A másik még szerethető karakter amúgy Alice volt szerintem, a színésznő is egész ügyes volt, meg a karakter is szimpatikus).

De az, hogy a csata fake volt, az illúziórombolás magasiskolája. (Bár tény, hogy a célközönség számára inkább az lett volna illúziórombolás, ha valódi.)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=q_IQ0mJRQIM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=q_IQ0mJRQIM</a>

Tudom, hogy ezt a filmet kötelező utálni, de ez akkor is egy kurva jó jelenet volt. xD Kár, hogy csak iylen szar minőségben találtam meg.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10408 Dátum: 14 szep 12, 22:29:50 »

Végignéztem az Arrow eddigi összes részét, nem rossz, de tényleg nem egy nagy durranás a sorozat. Nevet Azért kíváncsi leszek, hogyan fogják folytatni.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10409 Dátum: 14 szep 12, 22:40:42 »

Mert mit gondoltál? Hogy nem lesz igazam vagy mi? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!