24 máj 04, 21:01:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277216 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10305 Dátum: 14 aug 29, 20:29:27 »

Ugyan már. A Doctor már 12-szer meghalt. Bezzeg ott nem ölhetik meg a főszereplőt. Gyenge dolog.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10306 Dátum: 14 aug 29, 20:30:47 »

Régen volt már fandom war itt. xD Kár, hogy az Arrow-t nem láttam, így nem tudok nyilatkozni. Bár lehet meg kéne néznem, nekem úgysincs életem, ezért kellenek a hosszú sorozatok. Ez meg még jó is állítólag.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10307 Dátum: 14 aug 29, 20:35:24 »

Én egy évadot néztem belőle és azzal jellemezném, hogy középszerű. Nem volt rossz, nem fájt nézni, de ezzel el is mondtam róla mindent.
Inkább nézze meg mindenki azt a filmet, hogy: Az út.
Posztapokaliptikus világban megy az apa és a fia és zseniális. kicsit emlékeztet a Walking Deadre, de klasszisokkal jobb annál.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10308 Dátum: 14 aug 29, 20:36:07 »

Még Krillin sem halt meg tizenkétszer, elég pancser lehet a doki.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10309 Dátum: 14 aug 29, 20:38:02 »

azt a filmet, hogy: Az út.
Posztapokaliptikus világban megy az apa és a fia és zseniális. kicsit emlékeztet a Walking Deadre, de klasszisokkal jobb annál.

Ezt már olyan régen beszéltük itt, hogy még Aes is látta.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10310 Dátum: 14 aug 29, 20:44:07 »

Az út az tényleg jó film volt, meg a Syzygy-féle ajánlásokból még a 28 Days later is ebben a műfajban tetszett nekem nagyon. Sőt szerintem a folytatása is egész jó lett.

Ami még jó apokaliptikus/poszt-apokaliptikus film, az a régi Másnap című alkotás. Én ezt csak egyszer láttam és baromi régen ráadásul, atomháborús téma, és nagyon durva. Látványos is, meg nyomasztó és nagyon életszerű. A vicces amúgy az, hogy ez nem moziba szánták, hanem tévé- meg "dircet to video" filmnek, mégis simán hoztak egy oylan alkotást, ami moziba is bőven beillene. Újra meg is kéne néznem valamikor majd. Szar kedvhez amúgy is illik a világvégés film, és ez meg tényleg egy jó darab.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10311 Dátum: 14 aug 29, 20:48:13 »

2000 évesen annyi már kell. Az Arrowban meg tudni lehet, hogy senki nem fog eddig élni. És még szuperhősnek nevezik őket.

Nekem jó kedvhez is illik a világvégés film. Nevet Alapjáraton szeretem a melankóliát. Az út is ezért szívott be nagyon. Plusz ott volt a kannibál dilemma. Nagyon nehéz kérdés, mert iszonyat harcokat művelne le bennem a logika és az érzelmek. Valószínűleg az éhség győzne mondjuk. Nevet

A csávóra viszont megharagudtam, amikor elhagyta a bunkert. Stratégiailag hibás döntés volt. Ott kellett volna maradjanak, hogy felhízlalják magukat és amikor már csak kevés kaja maradt, akkor útnak indulni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10312 Dátum: 14 aug 29, 20:51:46 »

Igen, szerintem is maradniuk kellett volna még.

Ami a kannibálokat illeti, hát nem tudom. Érdekes dilemma, de én úgy érzem képtelen lennék rá. Elcsépelt szöveg, de életben maradni emberként kell szerintem. Ami nem mindig könnyű, ne meg az ember azért tehet kivételeket ebben, pl. harcban muszáj is, de én talán pont itt húznám meg a határt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10313 Dátum: 14 aug 30, 11:13:56 »




Most mondanám hogy így meg sem fogom nézni, de Elizabeth Olsen miatt mégis. Pirul

és nem nála nem mászkálnak jobb csajok a deák téren szombati nap folyamán
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 11:18:06 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10314 Dátum: 14 aug 30, 11:30:38 »

Annyiból nem baj, hogy nem lesz Loki benne, hogy végre a többiek is szerepelhetnek, és nem viszi el a show-t előlük Hiddleston. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10315 Dátum: 14 aug 30, 11:43:26 »

Ki az a Loki? Én csak Tony Starkra tudtam figyelni benne végig, ezért nem sok maradt meg a többi részletből.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10316 Dátum: 14 aug 30, 12:38:35 »

Tony Stark az egyik legunalmasabb és legérdektelenebb karakter ebben a szériában, nála csak captain murrica a rosszabb .

Viszont most elkezdtem nézni a Loki 2 című filmet, és hát bugyuta, de Loki meg Malekith menő benne legalább.

Murrica 2-őt is meg kellene néznem bár szerintem az átpörgetős lezs, mert ott csak a winter soldier érdekel benne, de jó lesz hogy murrica meghal majd.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10317 Dátum: 14 aug 30, 12:45:27 »

A Thor 2 szerintem kifejezetten jó volt. Nyilván főleg Loki miatt, viszont a Thor 1-et még ő se tudta megmenteni, az egyik leggyengébb film volt szerintem, talán csak az Iron Man 3 volt rosszabb nála. (Abban tényleg egy darab jó jelenet volt összesen.)

Viszont Stark szerintem nem unalmas karakter. Sőt az első két saját filmje az kifejezetten jó volt (főleg a második, de az Scarlett is felfelé húzta), de az Avengersben is jó volt.

Amerika Kapitány 1-2 azok meg jók nagyon. A másodiknak a története is egész jó lett, kár, hogy a végén mégis inkább sima akciófilm lett belőle. Ha meg csak a Tél Katonája érdekel, akkor meg se nézd. Konkrétan semmi szerepe nem volt benne, néhe verekedtek egyet a Kapitánnyal, aztán annyi. Múltkor írtam erről hosszabban, ha gondolod olvasd el, de persze spoileres.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10318 Dátum: 14 aug 30, 14:14:26 »

Jó volt ez a film, Loki a végén epic, majd érdekelne mit csinált Odinnal. Mondjuk megnézném ez a gavitációs mezőzés scientifically mennyire nem volt correct.  Nevet

Vicces volt, meg Loki is jó volt megint benne. Thor ismét buta.

Mondjuk akkor nem próbálom be a kapitányt.  Nevet


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ls6rb_2ho-s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ls6rb_2ho-s</a>

Ha így hagyják hogy Hiddleston játszik és nem chris evans jön camoezni szerintem jobban ütött volna a jelenet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10319 Dátum: 14 aug 30, 14:41:08 »

Sztm van benne Winter Soldier rendesen, bár lehet csak azért mondom mert én csak arra figyeltem Nevet

Star Trekenek is van sok kivágott jelenete:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oMKXf1RjB4M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oMKXf1RjB4M</a>

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!