24 máj 05, 07:03:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277717 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10245 Dátum: 14 aug 21, 18:28:06 »

DW-sek!
Jön az új rész a héten, azt szeretném kérdezni, hogy falirat legkorábban mikorra várható hozzá? Meg hol érdemes keresni majd? Eddig ugye egybe töltöttem le az évadokat, ezért még nem tudom, hogy a hetenkénti új részeknél hol keresgéljek.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10246 Dátum: 14 aug 22, 12:39:34 »

feliratok.info vagy hosszupuskasubtitle. ezt a kettőt használom :d és én is nagyon várom.
Megnéztem a Lucy-t Nevet nekem nagyon tetszett, a storyja nagyon tudományos kamu de jól van megcsinálva Nevet érdekes. nekem bejött 8/10
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10247 Dátum: 14 aug 22, 13:00:54 »

Azt én is meg akarom nézni.

Ma este meg Amerika Kapitány 2.

A feliratnál meg az a fő kérdés, hogy mikor? Szóval, a megjelenés után másnap már meg szokott lenni?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10248 Dátum: 14 aug 22, 13:05:22 »

Sorozattól függ, de általában igen, DW-nél meg tuti Nevet Angol legalábbis biztosan, én azt szedem, de a magyar is max egy napot szokott késni.

Mondjuk én ki akarom várni ezt a 12 hetet még hogy darálhassam, bár az elsőt azért megnézem természetesen.

Lucy tényleg jó volt amúgy, a Captain Murrica is meglepően élvezhető volt társaságban nézve, de azért pár jeleneten besírtam még így is ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10249 Dátum: 14 aug 22, 13:45:02 »

Kivárni valóban jobb, mert sokkal jobb egybe, DW-nél meg meg is szoktam, ott hét évadot daráltam be. Nevet (Na jó, mondjuk egy kisebb, meg egy hosszabb szünettel. Tennant után egyszerűen lehetetlen lett volna azonnal folytatni.) De nem hiszem, hogy menne. Eddig sose sikerült. Igaz pl. TWD-nél nem is kéne, mert ott meg azt szoktam meg, hogy heti rész van.

Amerika Kapitány 1 az nekem az egyik legnagyobb pozitív csalódás volt. Amikor a Phase1-et néztem, ezt a végére hagytam, mert abban a sorban néztem a filmeket, ahogy az Avengers-ben a karikat érdekesnek találtam, és hát ebben a versenyben a Kapitány csak Hulk-ot tudta legyőzni. ikszdé Ehhez képest az egyik legjobb Marvel film lett, baromira bejött, főleg a kicsit steampunk-os jellegű látványvilága. Meg úgy az egész általában. (Amúgy a Hulk film is kellemes csalódás volt)

A kettőben meg lesz még Scarlett is. Nevet Meg általában nagyon jókat hallottam róla.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 13:48:17 írta Aes Sedai » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10250 Dátum: 14 aug 22, 14:41:07 »

A Lucyt én is meg akarom majd nézni, bár ezt az "agyunk 10%-át használjuk" mítoszt nemrég már elsütötték a Csúcshatás című filmben, kíváncsi leszek, tudtak-e azóta valamit újítani a sztoriban.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10251 Dátum: 14 aug 22, 14:48:56 »

Én azt a filmet nem láttam, szóval ennyiből előrébb vagyok, de vicces tényleg, hogy ezt az agyas dolgot még mindig nem unják. xD És senkinek eszébe nem jutna, hogy akkor mi a faszért van az agyunk többi része.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10252 Dátum: 14 aug 22, 15:12:43 »

Meg valójában van amikor az ember az agya 100%-át használja. Úgy hívják, hogy epilepsziás roham Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10253 Dátum: 14 aug 22, 15:51:43 »

Az amerika kapitány 2 olyan mint egy jó James Bond film Marvel módra Nevet nekem az 1 is tetszett meg a 2 is Nevet pláne hogy SJ 4ever, az a nő nagyon jó darab Nevet Én sem láttam a csúcshatást ikszdé szóval nekem a Lucy úgy jött be hogy azt nem láttam. És igen én is be vagyok sózva az új doki miatt, bár rengeteg tinilányfangirlt fog most a sorozat elveszíteni de leeht nem is baj ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10254 Dátum: 14 aug 22, 16:58:17 »

SJ is túlértékelt, mert három másodpercig láttam 1x részegen bölcsészbuliban egy csajt, aki hátulról jobban nézett ki, mint ő.  ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10255 Dátum: 14 aug 22, 18:15:10 »

Na jó, de ha azt vesszük agykontrollal meg lehet csinálni, hogy ha hatkor akarok kelni, hatkor keljek ébresztőóra nélkül. Ez egy képessége az agyunknak. Nem használjuk. Van, hogy az embert eléri a flow, az az állapot amiről Csíkszentmihályi Mihály ír és sokkal eredményesebb tud lenni bármiben amit csinál. Azt sem használjuk minden nap tudatosan. Hipnózis alatt, ha valakinek azt mondják, hogy hozzáérintenek egy égő cigit és valójában csak egy egy veruza radíros vége az akkor is felpúposodik a bőr. Ezt is az agy váltja ki mégsem tudja alapjáraton megidézni az ember ezt a jelenséget.

Meg lehetne folytatni még.

Oké, hogy a tudósok megmondták, hogy baromság ez a 10 százalék és menő utánuk mondani, hogy haha én már rég rájöttem, hogy baromság, mert a tudósok ezt mondják. De azért gondolkodni sem árt. Nem tudom, hogy hány százalékát használjuk ki az agyunknak, de ha vesszük a fenti dolgokat, akkor jó nagy pofa kell, hogy valaki azt mondja, hogy ő 100%-ot.

Idézet
És senkinek eszébe nem jutna, hogy akkor mi a faszért van az agyunk többi része.
Ez most olyan, hogyha mindenki ehetne egészségesen és járhatna edzeni, akkor miért nem teszik? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 18:59:19 írta Gdat88 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10256 Dátum: 14 aug 22, 19:13:29 »

Most kénytelen vagyok úgy tenni, mintha nem láttam volna ezt a kommentedet, mert nem akarok nyilvánosan egyetérteni veled  Neeem
*flies away*
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10257 Dátum: 14 aug 23, 00:00:32 »

Na, megnéztem a Captain America 2-t. Baromi jó volt. Nevet Tökre jó történetet találtak ki, nekem nagyon tetszett, amikor kiderült, hogy a Hydra keverte a szart itt, meg, hogy beépültek a SHIELD-be. Igazából tök menő tervük volt. ikszdé Értelmesebb, mint az eredeti "lebombázunk mindenkit a gecibe" terv, ami az első részben volt. xD Azért jó türelmesek voltak, hogy ennyi ideig készültek erre. Na így kell világuralomra törni, sok sok türelemmel. ikszdé

Az akciójelenetek szokás szerint jók voltak, rengetegféle menő fegyver, meg sok bunyó, ahogy azt kell.

Scarlett Pirul

Viszont, amit furcsállok kissé, hogy hát a címadó Tél Katonájának igazából nem sok szerepe volt ebben az egészben. Konkrétan egy mellékesebb gonosz volt, akivel néha bunyóztak egy nagyot. De akár ki is hagyhatták volna, bármikor be lehetett volna helyettesíteni bárki más gonosszal, vagy akár csak egy további ezer fős randomellenség-különítménnyel. A Tél Katonája magához a történethez szinte semmit se tett hozzá, ez a dolog meg, hogy ő valójában a Kapitány régi haverja, érdekes, de erről se sok minden derült ki, meg ez is mellékszál, a fő konfliktusban (amiről a film szólt), ennek nem volt jelentősége. Gondolom, majd későbbi folytatásokban még kiderül róla valami. Mert azért sajnálom nagyon szegényt, az eddigiek alapján neki nagyon nem jött össze az élet. Szomorú

Jó móka volt ez. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10258 Dátum: 14 aug 23, 00:32:16 »

Be kellett hozni mert Kapit valamikor kinyírják és ő lesz az új.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10259 Dátum: 14 aug 23, 00:39:55 »

Ha be merik játszani. Amire nem vennék mérget.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!