24 máj 05, 06:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277703 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10185 Dátum: 14 aug 14, 10:50:34 »

Idézet
George RR Martin szerint egyre több női rajongó kéri, hogy több melegszex-jelenet legyen a könyveiben. Ő maga sem érti, de ez van.
Kérdem én, mi a fenének???
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10186 Dátum: 14 aug 14, 11:23:48 »

Ezek a "női rajongók" általában túlsúlyos az átlagosnál csúnyább tinilányok szoktak lenni. Remélem GRRM nem felel meg az ő igényeiknek. Nem kell ide még több fanservice, a sorozat amúgy is tele van vele.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10187 Dátum: 14 aug 14, 11:30:59 »

Nekem az az egyik hobbim, hogy a yaoimániás csajoktól megkérdezzem miért jó ez, mert az  élet egyik nagy rejtélye számomra. Eddig egy tudott értelmes érvet mondani és azt mondta, hogy azért, mert olyan érzéseket is átélhet benne, amíg nézi, amit a férf-nőiben nem. Ez logikailag helytálló, gyakorlatban viszont továbbra is ocsmány.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10188 Dátum: 14 aug 14, 11:41:51 »

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=88684

Már csak meg kell találni azokat a rajongói elméleteket az internet bugyraiban. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10189 Dátum: 14 aug 14, 11:43:16 »

Miért nem élhet át olyan érzéseket egy férfi-nő nézése közben? Oj megható és romantikus, hogy hátulról csinálják? Jó persze, jobban bele lehet menni és sok lány aki csalódott a férfiakban esetleg, boldog, hogy láthat egy olyan történetet amiben valamennyire jól működik a kapcsolat. Ha már Yaoi sztorik, eddig ismertetőként olyanokat olvastam szinte mindig ahol brutálisan van egy domináns ember és egy eléggé alárendelt (vagyis a nő szerepe) pasi. Nem azt mondom, hogy mindegyik ilyen, de pl. az a trailer amit nem rég MrSaiyan linkelt (ami az egérke csajsziról meg a gazdag csávóról szólt) ugyan ez. Nevet
Néha én is kérdezgettem olyanoktól akikről tudom hogy olvasnak, néznek ilyen animéket-mangákat, de nekem egyik sem tudott normálisan válaszolni. Úgy emlékszem itt Ritli olvasgatott talán, de nem emlékszem mint mondott miért, lehet nem is mondott semmit. ikszdé

Hát nem tudom, így is elég vicces néha ahogy a szex megy abban a történetben, nem kell meleg szex is, de ha lesz. Hajrá. ikszdé
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10190 Dátum: 14 aug 14, 15:32:09 »

Amúgy ti elolvassátok Minagi hsz-eit amelyek 2 sornál többől állnak?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10191 Dátum: 14 aug 14, 15:43:05 »

El, ha nem Hunger & Gays a téma. Amúgy a múltkori beszélgetés után megint megnéztem Syzygy az American Beauty-t és felvetődött bennem, hogy ki tudná eljátszani Kevin Spaceyn kívül ezt a szerepet. Voltak halvány tippjeim, de mindig odajutottam el, hogy Kevin Spacey a legjobb választás. Te sem tudsz mást elképzelni helyette? (legerősebb elvetett tippem:Gary Oldman)
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10192 Dátum: 14 aug 14, 15:44:52 »

Ishida válaszolni fogok mert imádom Kevin Spacey-t de most  nagyon gyorsan rohannom kell piálni.

ami azt jelenti, kb vasárnap este jövök vissza.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10193 Dátum: 14 aug 14, 20:08:48 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vPgaTaq01bw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vPgaTaq01bw</a>

Ezt nézze meg, aki szereti a filmeket, színészeket stb. Tök jó videó. Van benne kis Arya meg kis Sansa, meg elképsztően cuki kis Scarlette Johansson. Na meg tini Emma Stone, nagyon csinos. Nevet Meg még sokan mások.


----------------

Most néztem végig a The Americans második évadát. Ez a sorozat baromi jó, a kedvenceim közé került azt hiszem. Remélem nem kaszálják el, mert mostantól szerintem még izgalmasabb lesz. Viszont azért elég durva volt a vége, hogy az a hülye kiscsávó kiirtotta az egész családját, hugit is beleértve. xD Meg igazából nem is egészen értem, hogy mire volt ez jó. Na mindegy, kár róla írni, úgyse nézi senki, csak Minagi, talán ő válaszol majd.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 14, 22:09:01 írta Aes Sedai » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10194 Dátum: 14 aug 15, 11:23:22 »

Először is Aes, ez a videó nagyon jó. Én nagy filmbuzi vagyok, nem is titkolom, szóval a legtöbb emberről már láttam filmet mikor akkor is mikor ilyen kis fiatalok voltak, mint például Scarlette Johansson. Nevet Nem a kedvencem az a csaj, mert véleményem szerint nem színészkedik olyan jól, de mindig elfelejtem, hogy a Jumanji-ban szerepelt. ikszdé

Jennifer Connelly meg egy gyönyörű nő. Baromira szeretem.


--------------------------
Baromira örülök, hogy ennyire tetszik, a The Americans!!!!  Be van tépve Szerintem nem fogják elkaszálni most már. Az első évad volt veszélyben, mert néha elég finnyásak az emberek, de már biztosabb a talaj alatta, szerencsére.
Hogy a fiú miért ölte meg a családját? Hát, a nagy szerelem és haza szeretetért. Nevet Mikor éppen haldoklik el is mondja, hogy a szülei nem akarták engedni, hogy így az oroszoknak dolgozzon, hogy ugyan azt csinálja amit ők, amit Phillipék, ezért inkább ölt. Nem mondta senki, hogy okos gyerek. ikszdé
De Phillipéknek, egy alternatív jövőképet lefestett, a gyerekeikkel kapcsolatban. Nevet

Nagyon izgalmas kis sorozat és egyre izgibb. Várom már a következő évadot. Igazából még az is tetszik, hogy Paige kételkedni kezdett a szüleibe. Mert elég nehéz ilyen dolgokat eltitkolni, a gyerek meg nem hülye, kezd össze rakni dolgokat, kíváncsi vagyok elmondják-e neki(k). Főleg, hogy így az oroszok be akarják szervezni. Uuh baromi izgi. Nevet

Nekem még mindig Phillip a kedvencem. Nevet A kamu felesége Martha, meg olyan ronda, ej.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10195 Dátum: 14 aug 15, 14:18:49 »

Naná, hogy tetszett. Ez egy nagyon jó sorozat. Nekem persze Elizabeth a kedvencem, bár Philipet és Stan-t is bírom. Nina néha egy kicsit idegesített, de azért őt is kedveltem. Amúgy szerintem látjuk még, nem hiszem, hogy a ruszkik kivégeznék.

Jared (a gyilkolós csávó) viszont nagyon gáz volt. Meg szerintem azért itt van egy kis baki, hiszen a szülők nem léptek ki a KGB-ből, szóval ha azt nem is akarták, hogy a gyerekük is kém legyen, azért nem hiszem, hogy annyira tiltották volna neki, hogy a kölöknek ne legyen más megoldása. Na jó, mondjuk elmebeteg volt.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy Paige-ből kémet csinálnak e. Mondjuk nem értem egy 14 éves lányra mi szükségük lenne. Persze lehet olyan kiképzést akarnak neki adni, amit már korán el kell kezdeni vagy valami.

Az jó, hogy Paige-nek feltűnt, hogy a szülők körül valami nincs teljesen rendben. Eleinte furcsálltam is, hogy a gyerekek semmit se vesznek észre, Philip-ék meg tipikus hülye szülők voltak, akik azt hiszik, hogy a gyerek az hülye és nem vesz észre semmit. xD Ezt a hibát egyébként sok szülő elköveti. ikszdé

Hát a 3. évad még odébb van, de ezt is várnom fogom nagyon mostantól. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10196 Dátum: 14 aug 15, 16:08:10 »

Hm... miért Elizabeth a kedvenced? Kifejtenéd?
Első tippem az lenne, azért mert bármit is tettek vele társai mikor haza földön képezték, ő a hazáját szolgálja és nem áll át a másik oldalra, hiába fényes, világos és adnak sütit. Nevet

Szerintem is fogjuk látni még Ninát. Most meg is néztem az IMDB-t, jó nem olyan biztos forrás, de azt mutatja még szerepelni fog, szóval van esély rá. Nevet

Idézet
Mondjuk nem értem egy 14 éves lányra mi szükségük lenne.
Azért mert 14 éves. Előtte az élet. Szépen lassan elmondják neki, hogy mi a dolga, betanítják, mint egy gépet. Olyan gépet, mint az anyját Elizabeth-et, ellentétben Philip-pel. Nevet Szépen lassan olyat kezd el tanulni amivel ide-oda, fontos helyekre képes beszivárogni. Plusz, ilyen "fiatalon" még lehet fogékonyabb is a dologra.

Jarednél szerintem nem volt baki. A szülei lehet kémek voltak és szerették a hazát (főleg mert, ha rosszul csinálják, ki is végzik őket. ikszdé) de még az első évadban mondja Philip is, hogy ott az Egyesült államokban, sokkal jobb az élet, mint Oroszországban. Azért nem olyan jó ez az élet, ezért meg szeretnék óvni a gyerekeket. Most hülyén írtam le, de remélem érthető.

Nem úgy nevelkedtek a gyerekek, mint oda át Oroszországban, nem ültették beléjük ezt a haza iránti szeretetes tudatot és lehet, nem szerették volna, hoyg Jared az életével játsszon.

Hát igen, tipikusan tényleg elkövették ezt a hibát. Ezért nem is olyan feltűnő, hogy bele írták a történetbe, mert tényleg tipikus.Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10197 Dátum: 14 aug 15, 16:51:04 »

Amúgy ti elolvassátok Minagi hsz-eit amelyek 2 sornál többől állnak?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10198 Dátum: 14 aug 15, 18:09:08 »

Aki nem nézi meg a Galaxis Őrzőit az buta.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10199 Dátum: 14 aug 15, 18:19:42 »


Igen, azért szeretem Elisabeth-et, mert ennyire kitartó. Ő nem inog meg soha. Nevet
Nem tudom, hogy ez a Paige dolog mennyire működne itt. Egy gyerek azért nem tudja még annyira komolyan venni magát. Lehet pár év múlva már másként lesz. Bár gondolom inkább úgy képzelik el, hogy először csak az ideológiát adják be neki, a többi majd utána jön. De az szerintem nagyon halott ötlet lenne, ha a KGB megint a szülőket megkerülve próbálná ezt meg. Bár Philip igyekezett lebeszélni róla őket, az nagy jelenet volt. Nevet

Jarednél szerintem azért nagy volt a hiba. A gyereket se értem. Nyilván meg lehetett volna beszélni Kate-el valahogy, hogy beléphessen a szülei akarata ellenére is. Pl. egyszerűen eltüntetik a srácot, és majd egy másik városban bukkan fel. Na jó, mondjuk ez meg borította volna az álcáját tényleg. Na mindegy, azért ezt meg lehetett volna oldani másként is. A szovjetek meg olyan sokat nem veszítettek, mivel Jared elmebeteg volt, úgyis hamar lebukott volna, és akkor a többi illegálist is magával ránthatta volna a bajba.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!