24 máj 05, 07:42:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277732 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10170 Dátum: 14 aug 10, 10:20:13 »

Hali, tudnátok ajánlani japán témájú filmeket? Lehet kínai is, mivel nagy a hasonlóság. Szamurájos, történelmi, gésás, stb... Ilyet, mint  pl: 47 Ronin, hős, egy gésa emlékiratai. Ezek eléggé minőségiek, szóval ilyesfélék érdekelnének. Mosolyog Előre is köszi!

Ha bírod a kicsit lassabb filmeket, akkor én nagyon ajánlom a Ran című Kurosawa filmet. Az egyik nagy kedvencem, emellett talán klasszikusnak is nevezhető. Ha pedig tetszett a Hős, akkor érdemes megnézni A repülő tőrök klánját (ha még nem láttad).
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10171 Dátum: 14 aug 10, 13:17:17 »

Most néztem meg  a Hunger Games harmadik részének a trailerét. Sok mindent nem tudtam még meg, de nem is baj, a mai trailerek bemutatják a filmek 60%-át, így egy kis titokzatosság soha nem árt. Emiatt előjött bennem megint az a kérdés, hogy miért kell szét szedni a filmet?

A Harry Potter 7. részénél kezdtél el ezt. Ott meg is értettem, mert nagyon jól betudták fejezni Az első része inkább az érzelmi részre ment rá és zseniálisan megcsinálták, míg a második része 100%san tudott koncentrálni a harcra, amit szerintem ugyan úgy jól megcsináltak. Lehet azért mert számomra ez a történet kedves, főleg a könyv, de miután elvonatkoztattam a könyvektől a filmek is igazából nagyon jól vissza adták az egészet, de az utóbbi időben a könyvek utolsó részét mindig ketté vágják.

Aztán jött a Twilight, amiről inkább nem írok. Nem olvastam a könyveket, mert távol tartottam magamtól az egészet. A filmeket se néztem meg jó hosszú ideig, majd egyszer mikor a Twilight fan barátnőmnél aludtam, csináltunk poénból egy maratont, de szerencsére az nem zavarta, hogy szét kritizálom a filmet, sőt ő is elkezdte (mert a könyveket szereti) így nagyon kis élvezetes volt, DE ez volt az a film, amit nem kellett volna ketté szedni. Ugyan is a '4'. rész tényleg a semmiről szólt, de arról nagyon! Nevet

Nem olvastam még a Hunger Games könyveket és tudom, nem egy Twilight, nem is hiszem. Szerintem az első két részt nagyon jól megcsinálták, én személy szerint élveztem is a filmeket, de erről írtam korábban.
Tudom, hogy azért szedik szét most már az utolsó részeket, hogy több pénz jöjjön be, elég nyilvánvaló, de nagyon ajánlom, hogy a Hunger Games utolsó részét ne basszák el, hanem tényleg jó legyen.

Egyébként, ha már Hunger Games. Van vele egy kis gondom. Katniss-t egy hiper-szuper harci csajnak állítják be, ami nem igaz. Persze, túlélőnek túlélő, de egyedül semmire sem lett volna képes és már az első részben elég hamar kimúlt volna. Persze, erős és lőni nagyon tud, de ennél több különlegessége nincs. Ő tényleg csak egy bábú ebben a történetben.

By te way Aes, mikor kijött a harmadik résznek az első trailere, mikor Donald Sutherland (President Snow) beszél fehér ruhában, fehér háttér előtt, fehér - remélem kényelmes - székben és mellette áll Josh Hutcherson (Peeta Mellark) valamilyen fejjel. Nem mondanám, hogy gonosz, vagy fura. Csak áll ott. Nevet Nade, azt írtad, hogy azzal, hogy Peeta ott áll, az eléggé nagy spoiler azoknak akik nem olvasták a könyvet. Én nem olvastam a könyvet, de nem volt spolier, azzal, hogy ezt leírtad viszont az lett. Nevet Mivel úgy lett vége a 2. résznek, hogy megtudtuk, hogy Peeta-t elrabolták és a központban van, elég nyilvánvaló, hogy nem cukorral tömték, hanem van valami amit majd csinálnak vele, ebben biztos vagyok, lehet át is áll,nem önszántából a sötét oldalra, nem tudom. Nevet Csak mondani akartam, hogy annyira nem kezdtem volna el, ezen agyalni, ha nem mondod, hogy ez spoiler azoknak akik nem olvasták a könyvet. Nevet
Naplózva


viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10172 Dátum: 14 aug 10, 14:30:38 »

Emiatt előjött bennem megint az a kérdés, hogy miért kell szét szedni a filmet?
Mert ha 2-szer fizeti ki a néző egy film árát, akkor kétszer annyit keres vele a készítő. Úgy gondolkodnak minek csináljanak 3 órás filmeket, amikor a néző 1,5-2óráshoz van szokva. Csak egy kicsit meghosszabbítják, kettévágják és dupla profit. Ez az utolsó részeknél jön ki a legjobban, hiszen azt a legtöbb néző meg akarja nézni aki ismeri a sorozatot.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10173 Dátum: 14 aug 10, 21:24:24 »

Hát nem tudom, nekem szerintem akkor is spoiler lett volna, ha nem olvastam a könyvet, bár nehéz így végiggondolni. Nevet

Ez a kettéosztás nem tudom mennyire fog itt működni. Azért nem annyira hosszú ez a harmadik kötet. Szerintem elég sok akciózós fillert tesznek majd bele, erre tudok tippelni.

A filmben Katniss-t valóban kissé szuperhősszerűen mutatták be, de annyira nem volt még vészes szerintem. De való igaz, a könyvek alapján ő egyáltalán nem egy tipikus női hős, mint a fekete özvegy vagy Sarah Connor stb. Ez a könyvekben sokkal jobban átjön. Ő inkább áldozata az egésznek, mint alakítója az eseményeknek. Pont ezért sokkal hitelesebb is ez a történet.

Ami a harmadik részt illeti, ez sokkal inkább pszichológiai történet, mint kaland/akció. Szerintem a film sikere, legalábbis számomra azon múlik majd főleg, hogy Jennifer Lawrence mennyire lesz majd hiteles, mennyire tudja átadni mindazt, ami Katniss-el történik. Erről többet azonban nem akarok írni, spoiler miatt.

De örülök, hogy tetszettek a filmek. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10174 Dátum: 14 aug 10, 22:04:34 »

viktor, az inkább költői kérdés volt, de köszönöm. Amúgy én is megválaszoltam. Nevet

Aes, kíváncsian várom, de tuti rohadt sok akciót bele tesznek, főleg így, hogy ketté szedik. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10175 Dátum: 14 aug 10, 22:07:14 »

Nem olvastam még a Hunger Games könyveket

Reméljük ezt az állapotot sikerül határozatlan időre konzerválni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10176 Dátum: 14 aug 11, 14:28:09 »

Miért, én olvastam és egynek nem volt rossz.

Az a fej  ikszdé

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10177 Dátum: 14 aug 12, 09:03:37 »

Most már bármikor, bárki átismételheti.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10178 Dátum: 14 aug 12, 11:35:11 »

Gdat, ez jó. ikszdé

Múltkor ezt mutatta a nővérem, nekem nagyon tetszik:
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10179 Dátum: 14 aug 12, 11:50:17 »

Tudod, hogy lesz második része képregényben ugye?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10180 Dátum: 14 aug 12, 12:01:07 »

Naná, még ide is betette valaki, de olvastam már korábban. Vannak sztorik amiknek jó ha nincs folytatása. Nem mondom, hogy ez rossz lesz, de ilyenkor kicsit félek tőle, hogy nem lesz olyan sima és élvezetes. Szomorú
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10181 Dátum: 14 aug 12, 12:03:08 »

Én biztos vagyok benne, hogy rossz lesz, tekintve, hogy tylerről kiderül, hogy egy valódi lény, nem pedig képzelt. De azért várom. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10182 Dátum: 14 aug 12, 12:09:30 »

Bízzunk a legjobban. Nevet De szerintem csak még több bőrt akarnak lehúzni róla főleg, hogy ilyen férfias film lett. Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10183 Dátum: 14 aug 12, 14:01:01 »

Tuti már szakállas és 1000 éves poén, de ütött. Nevet

Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10184 Dátum: 14 aug 13, 14:21:41 »

Ennél jobb filmet még mindig nem tudtak csinálni Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SgAlcqrHD7Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SgAlcqrHD7Q</a>
Naplózva

Oldalak: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!