24 máj 04, 21:04:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 669 670 [671] 672 673 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277217 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10050 Dátum: 14 júl 18, 12:51:30 »

Jól hangzik, a mangát majd megnézem. A film nem volt rossz, néha nekem kicsit vontatottnak tűnt.

Ez mekkora film, újra kéne már nézni. "The bartender never gets killed!"  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QOh9JWv8CRw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QOh9JWv8CRw</a>
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10051 Dátum: 14 júl 18, 14:18:08 »

17 fejezet. egy délután alatt végigpörgethető, főleg mert olvastatja magát.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10052 Dátum: 14 júl 18, 20:16:46 »

Jól hangzik, a mangát majd megnézem. A film nem volt rossz, néha nekem kicsit vontatottnak tűnt.

Ez mekkora film, újra kéne már nézni. "The bartender never gets killed!"  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QOh9JWv8CRw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QOh9JWv8CRw</a>
Érdekes, sokan nem szeretik és túlértékeltnek tartják ezt a filmet. Szerintem nem rossz film.
Idézet
He's pissin' on the bar. He pissin' on the stools, on the floor, on the phone, on the bartender! He's pissing everywhere except the fucking glass!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10053 Dátum: 14 júl 18, 20:18:16 »

Ha hipsztersznob lennék, akkor azt mondanám, hogy az el mariachi jobban sikerült verzió.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10054 Dátum: 14 júl 18, 20:35:10 »

Az El Mariachi nagyon kezdetleges (valami pár száz dollárból készült), de van egyfajta legendás hangulata. De a 3. rész, a Volt egyszer egy Mexikó nekem erőltetett, unalmas sz*rnak tűnt, amikor láttam. Kb. semmire nem emlékszem belőle, csak arra, hogy a megvakított Johnny Deep rohangászik fel-alá.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10055 Dátum: 14 júl 18, 20:37:23 »

Érdekes, sokan nem szeretik és túlértékeltnek tartják ezt a filmet. Szerintem nem rossz film.
Mivel kiskoromban láttam, hozzám nőtt ez a film, de már első látásra is megszerettem. Szerintem nagyon élvezetes. Nevet
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10056 Dátum: 14 júl 18, 20:47:38 »

Nekem az El Mariachi azért tetszik nagyon, mert fityingekből csinálta Rodriguez. A Desperado hollywoodosított verziója a MAriachinak, a Volt egyszer egy Mexikó meg túl gag szagú. Mintha parodizálná az előző két filmet, legalábbis én csak így tudom a filmet értelmezni. Ha ezt komolyan gondolta, akkor vele vannak nagy gondok... Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10057 Dátum: 14 júl 18, 20:52:44 »

Én csak zenész akartam lenni, mint az őseim. De a város, ahol azt hittem, szerencsét lelek, csak bajt hozott. Elvesztettem a gitáromat, a kezemet és őt is. Talán sohasem tudok már játszani. Nélküle szerelem sincs. De a kutyával és a fegyverekkel felkészültem a jövőre.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10058 Dátum: 14 júl 18, 23:37:27 »

Megnéztem a The Road (Az út) című filmet. Ez nagyon jó film volt. Ha valaki még tervezi a megnézését ne olvasson tovább, mert spoileres leszek.

Az egész nagyon tetszett, jól eltalálták a környezetet, a képi világot, a hangulatot. És hát nagyon szomorú volt az egész, nagyon a hatása alá is kerültem. Kicsit igazságtalannak éreztem, a végét valahol. Magyarán, hogy a shotgun-os faszinak és a családjának egy kicsit előbb kellett volna már felbukkannia, elég igazságtalan volt, hogy követték az apukát és a gyereket végig, de megvárták, amíg az apuka meghal. :/ De legalább a gyerek megmenekülhetett így. Egyébként a kiscsávó helyenként baromi idegesítő tudott lenni, úgy tűnik ez minden apokaliptikus filmben kötelező elem. Főleg az volt zavaró, hogy az apját a normális "Dad" helyett úgy szólította, hogy "Papa" és ezt a szót valami annyira irritáló módon ejtette ki, hogy az kész. De mindegy, ettől az egy dologtól eltekintve, ez egy nagyon jó film volt, csak ajánlani tudom bárkinek, bár aki ideáig elolvasta ezt a hszt, annak úgyis lespoilereztem az egészet.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10059 Dátum: 14 júl 19, 07:24:04 »

az új majmok bolygójának ez volt a fénypontja, igen egy lovon ülve teszi mindezt és még célozni is jól sikerül vele, úgy hogy kb aznap használt először ilyen fegyvert.


Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10060 Dátum: 14 júl 19, 10:03:38 »

Szabival megnéztük a Maleficent-et (Demóna) a múlthéten. Korábban nem tudtam semmit a történetről, amíg a barátnőm nem mesélt róla pár nappal korábban.

Aki nem látta és nem akar semmit megtudni a történetről, az ne olvassa tovább.
A Csipkerózsika története kicsit átírva, ahol a "boszorkány" (tündér) a főszereplő, vagyis Angelina Jolie. Ő védelmezi a varázs lényeket egy varázslatos helyen, ami közel van egy királysághoz. Évszázadok óta háborúban álltak az emberekkel, mert az emberek nem igazán szívelik ezt az "életmódot". Nevet Mikor Demóna még kicsike volt, egyszer egy vele egykorú fiúcska bemert menni az ő területükre. Demóna és Stefan nagyon jól össze barátkoztak, a férfi nem félt a lánytól, a lány meg megbízott benne. Végül egymásba is szerettek, természetesen.
Stefan nagy álma volt, hogy király legyen.
Teltek múltak az évek, Demónáék felnőttek, erősebb lett, Stefan viszont a király egyik embere volt, kis szolgálja. A király betegeskedett és mivel nem tudta királysága alatt egyszer sem befoglalni a varázslatos helyet, elég elkeseredett volt és azt mondta a katonáinak (amit Stefan is halott), hogy aki megöli Demónát, az fogja örökölni a trónját.
Stefan elment találkozni Demónával, leitatta és levágta a szárnyait, miután ezt megmutatta a királynak, meg is koronázták.

Demóna ezek után csalódott az emberekben, szomorú lett és megkeseredett. Egy tündéri lányból, egy bosszúvággyal teli nővé vált. Szárnya nem volt, az ereje viszont ugyan úgy megmaradt. Egy harkály lett a barátja s csatlósa. Igazából  "a szárnya, a szeme s füle".
Telt múlt az idő, megszületett Stefan kislánya, Aurora. Az ünnepségen Demóna is megjelent és akkor mondta el az átkot, de, hogy Stefan "boldog" lehessen, Demóna adott neki egy kiskaput, vagyis, csak az igaz szívű csók töri meg az átkot. (Ha jól emlékszem. Nevet)

A három kicsi tündérre bízta a király a lányát, hogy 16. születésnapja utána egy nappal hozzák haza. A 3 tündér nevetséges volt és szánalmas, főleg, ahogy nevelték a gyereket, így Demóna csecsemő kora óta óvta Aurorát. Természetesen kezdte megszeretni is.  Wátdöfákk


Na, így is elég részletesen leírtam, elég is volt. Bevallom, nekem ez a sztori tetszett. Olyan kis aranyos lett. Nem szabad komolyan venni, mert ez egy mese, még mindig, csak kicsit átírva. Én nem láttam kiskoromban a Disney mesét, csak az oviban "olvastam" könyvben. Nevet Viszont ez a történet jobban tetszik. Egyszer mindenképpen nézhetős.

Angelina Jolie arccsontját nagyon durván sminkelték és megcsinálták, így nekem néha ijesztő volt. ikszdé
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10061 Dátum: 14 júl 20, 12:31:26 »

Walking Dead
Aki valahogy nem szimpi, az kap egy jóféle halált.  ikszdé Aki meg közömbös, na annak nem jár a dráma  Pojén

S03E04 vége.
Rick reakciója eszméletlen kontrasztban volt Carléval szemben, holott normális esetben pont hogy fordítva kéne. S ettől volt ez jó.


Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10062 Dátum: 14 júl 20, 12:40:39 »

Shiro kicsit elkéstél ezzel szerintem.

Mintha én a GoT első évadának minden egyes részét itt kitárgyalnám.   Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10063 Dátum: 14 júl 20, 13:01:13 »

És? Mintha Aes vagy ki is késve kezdte volna a DW-t nézni? Szal erre ne adj.

S amúgy is, a harmadik évadnál járok  és eddig csak kétszer, vagy háromszor írtam róla, ez meg nem a plusz egy.  ikszdé



Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10064 Dátum: 14 júl 20, 13:22:43 »

Nem azért mondtam, persze szólásszabadság van, meg önterápiás jellegnek is tökéletes, csak kétlem hogy sokan elolvasnák amit írsz.  Nevet

LOL van rectifiy második évad.   Ohh My God Gdat hallod.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 669 670 [671] 672 673 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!