24 máj 04, 23:37:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277355 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9930 Dátum: 14 júl 02, 20:28:54 »

Én ugyan nem láttam a Fight Clubot, de amiket olvastam róla azok alapján szerintem sokkal filozofikusabb a Scarface. És persze mellé rettenetesen menő ezt jól mondtad. *.*
Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9931 Dátum: 14 júl 02, 20:59:36 »

Tegnap megnéztem a Pillangó hatás c. filmet,  nagyon tetszett, elgondolkodtató volt, illetve megnéztem  a három  különböző befejezését is( ennyit találtam.)
Ahogy láttam van több része is, de  azok lelettek pontozva  IMDB n és porton is, valaki esetleg látta azokat?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9932 Dátum: 14 júl 02, 21:10:15 »

A 2-öt elkezdtem nézni, de fél óra után ment a shift del kombó. Gyakorlatilag az első film sablonjára van építve, de az interpretáció olyan szinten gagyi lett, hogy az valami félelmetes.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9933 Dátum: 14 júl 02, 21:11:33 »

Én láttam 2-3 éve de tényleg nem lettek valami jók. Pedig az első rész után reménykedtem hátha, de sajnos nem... aztán biztos valakinek tetszettek, de inkább nem bátorítalak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 21:14:17 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9934 Dátum: 14 júl 02, 21:16:38 »

Ha a sztorija bejött nézd meg a Steins;Gate című animét. Minden szempontból veri.

Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9935 Dátum: 14 júl 02, 21:24:29 »

szerintem sokkal filozofikusabb a Scarface.


Gondoltam mégse a film végén bevillanó péniszekről beszélgessünk. Túl meleg helyzet lenne.
Faceg Mondtál már te cifrábbakat, amik buzisabbak voltak...

Tegnap megnéztem a Pillangó hatás c. filmet,  nagyon tetszett, elgondolkodtató volt
Egyike azon kevés Ashton Kutcher filmeknek, amiket szeretek. Nekem nagyon tetszett benne, hogy végül nem lett happy end.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9936 Dátum: 14 júl 02, 21:53:14 »

Akkor asszem nem nézem meg a többi részt 

Lew, megnéztem az első részét, tetszik,  holnap meg is nézem a többit, köszi  Nevet

Végül is annyira szomorú sem lett, mondjuk így is jobb a vége(szerintem), mint azzal, hogy már a megszületése előtt véget vet magának - a köldökzsinórral megfújtja  magát.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9937 Dátum: 14 júl 02, 22:36:17 »

A 3-ra azért lucas már összekapta magát.
Ezzel egyet értek. Nekem például nagyon tetszett, ahogy Anakin át állt a sötét oldalra, ahogy bevonult a kis padawanokhoz és legyilkolta őket. Tök jól megcsinálták. A végén mikor Obi-Wan-nal harcolt, az is jó volt, sőt alatta azt hiszem volt egy jó kis zene is. A 3. rész még élvezhető is, az első Darth Maul miatt a legjobb. Nevet A 2. a leggázabb, az nézhetetlen, főleg mikor kullancsokon lovagolnak. Szánalmas.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9938 Dátum: 14 júl 02, 22:43:27 »

Az a durva hogy a 3-ban Anakin "szenvedése" lett volna hivatott szolgáltatni a drámát, de nekem jobban fájt Obi-wan csalódása, mint ennek a kis görcsnek a rinyálása, mert a csaja TALÁN meg fog halni.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9939 Dátum: 14 júl 02, 22:49:20 »

Az a része nem sikerült olyan jól ez igaz. Én nagyon sajnáltam Obi-Want, hisz tanítványa barátja, csak így eldobott mindent naivan. T_T
A szülés külön élvezet volt, mikor Amindala kinyögte a két nevet. Nevet

Tesóim anno mindig Hayden Krisztinával szívattak, hogy teszik nekem. Nevet Pedig csak szerettem ezt a képet.Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 22:52:37 írta Minagi » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9940 Dátum: 14 júl 02, 22:56:12 »

A pali is jól eltűnt a filmek után. Volt pár kisebb szerepe, de nem nagyon látni nevesebb filmekben. Ezzel szemben Samuel L. Jackson  és Natalie Portman is nagyon jó filmekben szerepeltek az utóbbi időben és nem is akárhogyan.

Vagy gondoljunk csak Liam Neeson-re ( Qui Gon jinn ) aki az utóbbi időben nagyon oda tette magát.

Batmen, Elrabolva 1-2, - mellesleg az egyik kedvenc színészem Nevet

Ewan McGregor meg csak úgy van Nevet Néha kap 1-2 szerepet és cső =D
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 23:02:30 írta Lew » Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9941 Dátum: 14 júl 02, 23:02:23 »

Natali Portman gyönyörű nő, már a Léon, a profi c. filmbe is jól nyomta. Volt egy időszak mikor nem nagyon filmezett, de örülök neki, hogy vannak szerepei.

Samuel L. Jackson, meg az egyik kedvenc fekete színészem. A Nincs Alkuban rohadt jó, ahogy a Ponyvaregénybe is, meg a Die Hard 3-ban stb. Neki meg egy olyan időszaka volt hogy minden szart elvállalt amit csak lehetett. -.-

Utána néztem a csávónak imdb-n, de tényleg semmi extra. Lehet színházba ment, vagy csak nem színészkedik. Volt egy jó kis filmje, valami hazugságos... jaj mi volt a címe. Meg van, A hazugsággyáros, de 2003-as. O.o Ej szegény csávó. :/


Liam Neeson,is nagyon jó színész. Iszonyatosan szeretem és jól is néz ki. Szegénynek sí balesetben meghalt a felesége pár éve, akkor kicsit összetört.

Ewan McGregor, meg alkoholista lett kicsit az új Star Warsok forgatása közben. Nem bírta, hogy 90%ban zöld háttér mögött forgattak, utána csinált egy dokumentum film félét, amiben motorral utazgatott egy haverjával.Nevet Ő is jó színész amúgy.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 23:06:13 írta Minagi » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9942 Dátum: 14 júl 02, 23:15:55 »

Evan McGregor ilyen átlagos. Eljátssza amit el kell játszania, de semmi extra. Nem rossz amúgy, de egy Tom Cruise vagy Angelina Jolie nyomába sem ér Nevet

A Ponyvaregényben Samuel L. Jackson valami akkora hatalmasan jó párost alkottak John Travoltával hogy egészen elképesztő volt =D Imádtam őket, ahogy ugratták egymást, meg filozofáltak az élet dolgairól Nevet

Ja azt én is hallottam. Szegény Liam :S

Natalie Portman akkor állt le kicsit a filmezéssel amikor gyereket várt =) ami azért érthető.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 23:20:16 írta Lew » Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9943 Dátum: 14 júl 02, 23:22:29 »

Ewan McGregor-nak van egy mosolya ami... nagyon édes. Egyébként most hirtelen eszembe jut két filmje amiben tényleg jó, a Big Fish és a Pokolba a szerelemmel. Jah, na meg persze a Trainspotting. Ezeken kívül is vannak jók persze.

A Ponyvaregény alapjáraton rohadt jó film, meg is kellene néznem megint, már rég láttam. Viszont sose felejtem el Uma Thurman borzos viccét. Nevet

Azt nem tudtam, hogy akkor állt le. Tök jó igazából, most meg megkereste a gyerekeknek (?) az egyetemi díját. Nevet
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9944 Dátum: 14 júl 02, 23:28:20 »

A Trainspotting-ban tényleg nagyon jól játszott, ezt el kell ismernem. Bitang jó az a film. A Sziget is tetszett tőle. Nem rossz színész ő amúgy ez tény, de a top 5-ös listámban nem lenne benne Nevet

A top 5 valahogy így nézne ki.

- Leonardo DiCaprio
- Christian Bale
- Liam Neeson
- Tom Cruise
- Emma Stone
Naplózva


Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!