24 máj 05, 00:11:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277383 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9885 Dátum: 14 jún 23, 22:12:28 »

Mi a Scarface-t néztük meg Danival a hétvégén. Rég láttam ilyen epic filmet az biztos.

https://www.youtube.com/watch?v=a_z4IuxAqpE

Mostantól te is igazi férfi vagy.  Nevet
Naplózva

Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #9886 Dátum: 14 jún 23, 22:54:35 »

Anyámat, is elkezdte érdekelni a GoT, így végignéztem vele az elejétől. Pont ma fejeztük be a sorozat végignézését, és felfigyeltem egy apróságra, ami felett elsikkadtam, de most egymás után láttam az utolsó két részt, így azonnal szemet ütött a dolog.

Valaki kérdezte visszább, hogy mi értelme volt a bogár zúzdosós Lannister történetének, hogy rászántak vagy 5 percet.
Persze az gondolom mindenki számára nyilvánvaló, hogy az "egyszerű" válasz az, hogy mert megbuggyant az a Lannister, amikor a dajkája a fejére ejtette pólyásként, és hosszasan levezette Tyrion, hogy igazából, mert csak. Gonosz volt, élvezte, és talán csak ez szerzett igazán örömet az életében. De végül nyílt kérdés maradt a dolog, és Tyrion feltette a kérdést Jamienek, hogy szerinte miért is tette ezt a buggyant Lannister (nem mondta ki a választ Tyrion, nem is tudom, hogy ő végül megértette-e ezt az egészet, főleg, hogy ennyi időt szánt a megértésére, de szerintem már ő is kapizsgálta, amire lentebb rávilágítanék).

Na ez volt a kézenfekvő rész. Az igazi válasz a következő részben rejlett, szerintem, még pedig, amikor Jamienek elújságolja Cersei, hogy mindent elmondott Tywin papának, és hogy őt választja (a választása talán részben igaz is volt, de szerintem ez is csak egy újabb játszma volt Jamievel (is), hogy Tyriont biztos halottnak tudhassa, mint amikor Oberynt is megkörnyékezte a lánya (Myrcella) kapcsán, hogy befolyásolja). Itt elhangzott Jamietől az, hogy mit fognak szólni a körülöttük lévő emberek, hogyha nyíltan felvállalják a vérfertőző kapcsolatot. És Cersei válasza: "Az emberek suttognak majd, viccelődnek. Hadd tegyék! Olyan aprók, hogy nem is látom őket. Csak azt látom, ami fontos."
Cersei --> a buggyant Lannister ; a körülötte lévő emberek --> a hangyák.

Megmerem kockáztatni, hogy ez adta meg a végső lökést Jamienek, hogy ki kell szabadítania Tyriont (Cersei megint felvezette gyalázkodással, hogy hogyan tekint az öccsükre születésüktől fogva, de ez a rémisztő párhuzam biztos bevillant Jamienek, és már megértette az öccse szavait). Persze még megkuffantotta Cerseit, megint, de nagyon remélem, hogy utoljára..Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 23, 22:57:06 írta Ervdo » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9887 Dátum: 14 jún 24, 13:38:54 »

Csináltam egy Sebhelyesarcús videót, lehet dicsérni.  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QNXVEi359rw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QNXVEi359rw</a>
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9888 Dátum: 14 jún 25, 15:19:50 »

Aes, téged szerintem érdekel. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7dCB2U9lX48" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7dCB2U9lX48</a>
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9889 Dátum: 14 jún 25, 15:29:10 »

De egy szívtelen lélek vagy te CrazyCat, szegény Coelho mióta várt már az önigazolásra a videója kapcsán erre te bemersz írni elsőnek utána és ignorálod. Hát empátia sem sok szorult beléd, és megint csak megdőlt az a női téveszme, hogy a nőknek magasabb lenne az érzelmi intelligenciája. Durci
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9890 Dátum: 14 jún 25, 15:39:07 »

Úgy tűnik, nem sokaknak jár ki az önigazolás, mint amiket például te szoktál elkövetni. :I
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9891 Dátum: 14 jún 25, 15:45:59 »

Amúgy tudod mennyire rossz érzés hogy senki nem szól be nekem? Pedig van az a jól irányzott 2-3 mondat amivel simán elgondolkodnék az életen a dust in the wind dallamára, de nem senki.  Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9892 Dátum: 14 jún 25, 15:52:22 »

Hülye vagy, syzygy, szimplán hülye vagy.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9893 Dátum: 14 jún 25, 16:24:31 »

Aes, téged szerintem érdekel. Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=7dCB2U9lX48

Ez nagyon jó volt. Nevet Könyvet nem olvasó emberek most asszem kicsit elcsodálkoztak. ikszdé

Viszont egy rendes trailer jöhetne már végre, látni akarom, milyen lesz Katniss (Szeretet) a következő részben. Novemberben úgyis visszatér a Katniss-fanatizmusom. D:
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9894 Dátum: 14 jún 25, 21:09:40 »

Érdekes interjú.

http://www.hbo.hu/series/tronok-harca/article/a-tronok-harca-univerzuma-elkezdett-szukulni-interju-a-sorozat-keszitoivel_47784
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9895 Dátum: 14 jún 25, 21:59:49 »

http://www.huffingtonpost.com/2014/06/25/game-of-thrones-lady-stoneheart-michelle-fairley_n_5530215.html?ncid=txtlnkusaolp00000592

Jobban belegondolva nem sok szerepe volt eddig a könyvekben és nevetségesen is nézne ki a filmvásznon. Megértem, hogy kihagyják a sorozatból.

Legjobb komment: Nevet
"Then they should cut their filler down.No one cares about Greyworm and his phantom boner"
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 22:01:09 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9896 Dátum: 14 jún 26, 07:02:05 »

Az Index-kritika alapján úgy nézem az új Transformers film nagyon jó lehet. ikszdé Utoljára a Hobbit2-t gyalázták le ennyire, és az is mennyire jó volt. Na meg a Divergent-et is lehúzták, ezt nem láttam, de azt hallottam (a sznob indexeseknél ezerszer megbízhatóbb forrásból xD), hogy az se volt rossz.

Azért a trailer alapján ezt se szinkronnal kell nézni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 26, 07:05:54 írta Aes Sedai » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9897 Dátum: 14 jún 26, 08:44:37 »

Nekem a Hobbit 1 és 2 sem tetszett, de azért egyszer nézhető volt.
Az indexxel meg itt az a baj, hogy többet várnak a transformerstől, mint amit kellene. Az előző három rész is arról szólt, hogy nagy robotok aprították egymást nagy robbanások mellett. Nem tudom miért várt komoly fordulatot, történetet a kritika írója.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9898 Dátum: 14 jún 26, 08:53:09 »

Ne Hobbitozzatok, meg Transformers-ezzetek már, amikor GOT-ról beszélgetünk éppen.  Nevet

A Holnap határát látta már valaki?
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9899 Dátum: 14 jún 26, 08:53:25 »

A transzformersszel az a baj, hogy nem lehet jó már az alap felállás miatt. Kit érdekelnek a robotok? Én nem vagyok robot, nem tudok azonosulni vele. Inkább csak zavaró, hogy még erősebbek is. Superman helyzetébe még bele tudjuk magunkat képzelni, mert valamilyen szinten ember, de robotok... Why?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!