24 máj 04, 23:10:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277344 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9855 Dátum: 14 jún 16, 21:09:47 »

Saphira értékrendje szerint tehát gagyik. Ennyire azért nem szabad leírni. A hegy a legerősebb ember a világon, ami azért menő. Véreb pedig nagyon szerethető karakter. Azt gondolná az ember elsőre, hogy egy szívtelen, gonosz gyilkos, aztán kiderül, hogy csak egy sebzett, kiábrándult ember, aki tele lenne lehetőségekkel és kedvességgel, csak nem úgy alakult, hogy ki is tudja ezt nyilvánítani.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9856 Dátum: 14 jún 16, 21:10:19 »

Feldobtam egy témát, ha nem tűnt volna fel.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9857 Dátum: 14 jún 16, 21:14:29 »

De heo nem ezeket kérdezte, hanem azt, hogy milyen a család. A nemesi család ereje meg nem az egyes személyekben keresendő, hanem abban, hogy mennyire tudnak egységként dolgozni, milyen múltra tekintenek vissza, mrkkora a vagyonuk, mennyien tisztelik és szolgálják őket és meddig maradnak fent. Ebben mind alulteljesítettek, tehát maga a család gagyi.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9858 Dátum: 14 jún 16, 21:16:10 »

A Remény rabjain én elaludtam, a Gyűrűk urán nem, pedig kellett volna, a viharsziget meg nagyon jó volt, de azért a 3. hely meglep.
Nekem az első természetesen a Fight Club. Aztán a Forrás és végül a Keresztapa. Csak erről így nem annyira lehet beszélgetni mint a gotról.

Háát. Ezzel nem értek egyet Saphira. A Lannister család hivatalosan menő. Gyakorlatilag meg egy testvér pár akik egymással dugnak és a férfinek nincs jobb keze, egy apa, akit lelőttek a budin, egy törpe és egy halott anya. Hiába mutatnak jól papíron, nem túl menő. (Annak ellenére, hogy kedvelem őket.)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 21:22:17 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9859 Dátum: 14 jún 16, 21:25:03 »

Game of Thrones s04e10

Ez egy erős darab volt, azt kell, hogy mondjam. Annak ellenére is, hogy nagyon átköltötték az alapsztorit helyenként, ez tényleg nagyon jó volt. Mondjuk durva, hogy Jojen meghalt, ez meglepett, meg nem is értem, azt hittem neki még lesz szerepe? (Joggal felvetődő kérdés: vajon, akit a filmben megölnek, azt tekinthetjük úgy, hogy a könyvben se lesz már jelentős szerepe ez után?)

Stannis jelenete nagyon jó volt, de ezt oda kellett volna szúrni még a 9. végére, mert túl rövid volt, így már kár volt halasztani, csak megtörte a Falon vívott csata menetét.

A készítők végre fellélegezhetnek, elég volt a drága CGI sárkányokból, eddig is nagyon rejtegették őket, de mostantól már beléjük se lehet majd kötni emiatt. xD Bent vannak a kamrában, oszt' cső.

Nagyon jó volt az a jelenet, amikor a felszabadított rabszolgával beszélt Dany, jó rávilágított arra, hogy mekkora marhaságokat csinál itt vörös zászlók alatt. ikszdé

Hát a Véreb vs Brienne csata az nem volt semmi, kemény és brutális volt, ahogy ehhez a két "állathoz" illik.

Ygritte temetése alatt az jutott eszembe, hogy ha ez TWD lenne, akkor tutin nem hagynák ki, hogy a csaj felkel és megpróbál befalni egy kicsit Jonból. ikszdé

Amikor Branék megérkeztek, akkor hirtelen Diablo megfilmesítéssé vállt ez az egész. Legalábbis azok a mozgó csontik tutin onnan lettek véve, és még fireball-al is nyírták ki őket. (Illetve nem tudom eldönteni, hogy a csajt castolt e valamit, vagy kézigránátokat/Molotov-koktélokat hajigált-e. xD)

Nekem a Jaime és Cersei rész nem tetszett, a könyvben ekkorra már túl vannak ezen a kapcsolaton, ha jól emlékszem. Viszont előtte a Tywin és Cersei jelenete, az nagyon jó volt.

Tyrion szökése is tetszett, bár az apjával való dialógusból két fontos elemet kihagytak (where whores go, valamint az a szöveg, hogy Tyrion Tywin egyetlen igazi fia, az ő kicsinyített hasonmása.) Ezenkívül nagyon nem tetszett, ahogy Tyrion megölte Shae-t. Ez tipikus "Han Shot First" probléma volt az én szememben. Buta amerikaiak kedvéért írták át úgy, hogy a ribanc kezdte a harcot, és Tyrion csak védekezett.

Kit hagytam ki?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 21:28:47 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9860 Dátum: 14 jún 16, 21:28:41 »

Komolyan meghalt Jojen? Ne már. Ez vicc. Biztos él. ikszdé Mi értelme lett volna megölni? A dráma kedvéért? Nem halnak talán elegen?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 21:29:19 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9861 Dátum: 14 jún 16, 21:29:50 »

Én se vágom ezt. ikszdé De tényleg megtörtént. Egyébként nagyon jó rész volt, plusz az ending alatti zene király. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9862 Dátum: 14 jún 16, 21:35:23 »

Jojen a könyvben is már a halálán volt egyébként nem? Arra én sem emlékszem, hogy meghalt volna. Mera nem halhat meg neki össze kell jönnie Brannel vagy megölöm az írót. Ez eldöntetett. Valami jó Brannak is jár az életben. Ne hogy már egy nyomorék fa legyen a hátra lévő életében.

Vissza a jövőben és az ötödik elem kedvenc filmjeim.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 21:36:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9863 Dátum: 14 jún 16, 21:41:47 »

Több közös van bennük, mind gondolnánk  ikszdé



Ebben egyetérthetünk

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 21:52:52 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9864 Dátum: 14 jún 17, 15:24:13 »

Tényleg, ha már GOT, a Hegy él még?Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9865 Dátum: 14 jún 17, 15:24:50 »

Én már azon sem lepődnék meg, ha itt életben maradna.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9866 Dátum: 14 jún 17, 15:48:42 »

A Hegy hasonlóan jár, mint a TWD jópár szereplője. ikszdé Legalábbis valami olyasmi, csak itt mágia van a háttérben.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9867 Dátum: 14 jún 17, 16:06:03 »

Nem értem a problémát, a Hegy életben marad. Ne beszéljünk félre.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9868 Dátum: 14 jún 17, 16:15:09 »

Amennyire egy zombi még "élőnek" tekinthető. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9869 Dátum: 14 jún 17, 20:58:03 »

Most mi van? A könyvben hosszas szenvedés után meghal és a fejét elviszik az arabok mutogatni mint bizonyíték hogy tényleg meghalt. A sorozatban párbaj megvolt, megsebesült, azt láttam, és most akkor mi? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!