24 máj 05, 07:02:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277716 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9750 Dátum: 14 jún 01, 10:26:04 »

Amúgy rájöttem, hogy a menő szót a Doctortól vettem át. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9751 Dátum: 14 jún 01, 10:31:56 »

Nem mintha te mindig megindokolnád állításaidat. Mosolyog
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9752 Dátum: 14 jún 01, 10:59:49 »

Pedig én megindoklom. Ha nem indoklok meg valamit, akkor nem is szoktam elvárni, hogy a másik elfogadja, csak gondolati kísérletekbe megyek bele. De ha elvárom, hogy valaki elhiggye amit mondok, akkor indokolni is szoktam. Te összekevered a vitáink lényegét, mert én ott sokszor nem meggyőzni akartalak, hanem megmutatni az én álláspontomat is, ami általában nem ellentétes a tieddel, csak magába foglalja azt és tovább is megy. De tudom, hogy ilyen absztrakt gondolatra már nem vagy képest, mert ezt nem lehet megfogni és mikroszkóp alatt nézni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 11:03:21 írta Gdat88 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9753 Dátum: 14 jún 01, 11:40:59 »

Amúgy technikailag az akit láttunk az évfordulós részben sem Rose, sem a Bad Wolf nem volt Nevet A fegyver 'tudata' csak felvette a Bad Wolf alakját, kvázi tényleg ő lett az, és ugye a Bad Wolf meg Rose-nak egy másik állapota, de nem ő. Szóval igazából egyik se volt, de mégis mindkettő.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9754 Dátum: 14 jún 01, 11:44:39 »

Nem a vitákra értettem, hanem pont arra, amit most leírtál. Hogy miből vezetted le, hogy nem vagyok absztrakt gondolatokra képes, és hogy korlátolt vagyok. És még te állítod, hogy vita helyett mindenkit csak sértegetek. Ha még mindig az a bajod, hogy valaki beszólt a jóás élményedre, akkor leírom századszorra is, hogy az nem én voltam, sőt szerintem egyszer sem szóltam le megvilágododott természetfeletti élményedet.

Más a véleményem, erre rögtön olyanokkal dobálózol, hogy korlátolt vagyok. Seems legit.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9755 Dátum: 14 jún 01, 11:45:38 »

Nem a vitákra értettem, hanem pont arra, amit most leírtál. Hogy miből vezetted le, hogy nem vagyok absztrakt gondolatokra képes, és hogy korlátolt vagyok. És még te állítod, hogy vita helyett mindenkit csak sértegetek. Ha még mindig az a bajod, hogy valaki beszólt a jóás élményedre, akkor leírom századszorra is, hogy az nem én voltam, sőt szerintem egyszer sem szóltam le megvilágododott természetfeletti élményedet.

Más a véleményem, erre rögtön olyanokkal dobálózol, hogy korlátolt vagyok. Seems legit.

Ja, Sabaku igazad van, én is ezt akartam írni.

BTW ami érdekes: az End of Time-ban nem az derült ki, hogy a time war végére a timelordok már "meggonoszodtak"? Legalábbis nekem így rémlik/így jött át, ezért most kicsit fura szerintem, hogy ezt kihagyták ebből a részből.

--

Ja, Gdat, én szóltam be neked anno, szóval ide lőjetek. xD
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9756 Dátum: 14 jún 01, 11:49:26 »

Említették benne, hogy a főtanács valami rendkívüli ülést tart, gondolom azok voltak az End of Time-os arcok, és akikkel ebben a részben találkoztunk meg a normálisabb fele a társaságnak Nevet Mondjuk egy villanásra eltűnhetett volna a Gallifrey hogy az is benne legyen, de már így is elég impresszív hogy sikerült további 'logikai bakik' nélkül megcsinálni, szóval egy szavam sincs ilyen szempontból. Bár azért magával a koncepcióval még vannak bajaim, de az más Nevet

Találtam egy képet ami nagyon jól mutatja a különbséget Moffat meg Russel T évadai között:
http://global3.memecdn.com/Naruto-Bleach-One-Piece-Story-Diagram_o_43370.jpg
Moffat az összes évadát 1-2 dolog köré építette ki, ugye mint a Silence pl, és a kisebb szálak is mind ehhez kapcoslódtak(Naruto), Russelnél meg infinite mindfuck volt(One Piece) Nevet Lásd Face of Boe.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 12:33:15 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9757 Dátum: 14 jún 01, 12:56:28 »

Azért Clara és a Galifrey visszahozása is az volt. Voltak ilyenek a Mattes dokival is, csak nem olyan sűrű időközönként.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9758 Dátum: 14 jún 01, 13:45:53 »

Tényleg Aes A Day of The Doctor előtti 2 mini-epizódot is megnézted?
Azok azért kellő alapot is adnak neki.
Plusz akkor War-dokira se kelett volna rákérdezni. Nevet

Mondtam hogy csak a gondolkodása volt más. Nyelvesít

Ui:Ha az audiójátékokat nézzük akkor a 8ik volt a legtovább A Doktor.
The Day ot The Doctor körül vitatkoztunk is párat,hogy vajon Matt melyik inkarnáció.Örülök hogy akkor igazam lett.
(Tennant-dupla köszi)
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9759 Dátum: 14 jún 01, 14:00:32 »

Kéne majd egyszer csinálni a noylcadik Doktorral is valamit. Amolyan különkiadásként, hisz a film nyitott maradt valamennyire.

Srácok, ne nézzétek meg ezt a New Yoda Chronicles-t! Nekem fájt, hogy ilyen hülyére vették Darth Vadert, az Emperort és még sok szereplőt. Még maga a történet nem is lenne rossz, de ez a marháskodás benne egyszerűen komolytalanná teszi. Van benne jó is pl. a harcjelenetek egészen jók, de egyszerűen nem tudom megbocsátani nekik ezeket a hülyeségeket. Oké, Lego, de most komolyan ilyet kell csinálni? Meg a szinkron. Úristen milyen rossz lett! Egyik karakterhez sem illik egyik szinkron sem. Valaki megnézte egyáltalán a szinkronlistát, mielőtt elkezdték ezt?

Viccként kéne felfognom, de egyszerűen nem tudom a Star Warst annak venni. Talán majd az új triológia jó lesz és elfeledteti ezt velem.

Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9760 Dátum: 14 jún 01, 20:10:17 »

Ennyire még nem vártam GOT-részt, mint a mait. Nevet

Természetesen a párbaj miatt, bár a Sansás rész is érdekel, mert az előzetes alapján valószínűleg megkevertek valamit a könyvekhez képest.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 20:11:04 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9761 Dátum: 14 jún 01, 20:30:57 »

Megnéztük a szüleimmel a got első részét. Apa elaludt, anya a végén sms-t írt. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9762 Dátum: 14 jún 01, 21:04:02 »

Time of The Doctor is megnézve. Jó rész volt, talán kicsit még jobb is az 50. évfordulósnál. Matt szép befejezést kapott. Azért persze sajnáltam nagyon. Szomorú Ez a regeneráció macerás ügy a DW-sek számára. De a jelenet nagyon Matt-es volt. Meg az azért jó, hogy megfiatalították a végére meg, mert kicsit sajnáltam volna, ha nem látjuk már többet az eredeti külsejével.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatás, gondolom továbbra is a timelordok visszatérése körül fog forogni a történet, mert nem hiszem, hogy ennyivel letudták volna ezt.

Ja és, Clara végig piros-fekete mintás kockás miniszoknyában volt. *-* A legjobb, legszexibb cucc amit csajon el tudok képzelni. Nevet Nagyon jól nézett ki benne Clara is.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9763 Dátum: 14 jún 01, 21:12:12 »

De Clara nem szexi, csak aranyos. Nevet Ő valahogy olyan személyiség, hogy bűn lenne megdugni, hisz annyira kis kedves feje van. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9764 Dátum: 14 jún 01, 21:15:06 »

Miért? Ha valaki megtenné akkor már nem lenne kis kedves feje?  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!