24 máj 04, 20:58:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277216 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9705 Dátum: 14 máj 27, 13:53:05 »

Ezt semmiképp sem a segítség témába akartam volna írni.

A szituáció az, hogy van egy film amit keresek és elég régen láthattam. Régebben játszódik ( 70-80-as évek? ), ahol van egy fiú és egy lány na meg a fiúnak a barátja. A történet nem tudom miről szól pontosan de a vége az volt, hogy írtak egy dolgozatot és a fiú szerzett jó jegyet csak. A lány meg a barátja nem. Ellopta a lány meg a barátja a dolgozatokat és kijavították. Sok másét is, de főleg a sajátjukat. A probléma az volt, hogy a lány szerelmes volt a fiúba ezért elcseszte a ''jól'' megírt dolgozatát. A sajátját is. Ezért mindketten megbuktak és a fiú ott maradhatott a lánnyal. Na most ennek mi a címe? Nevet

@MrSaiyan Coelho
Én is oda vagyok a sorozatért, de ez... ikszdé Kegyetlen. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9706 Dátum: 14 máj 27, 17:04:14 »

A maximum carnage is egy kibaszott epic történet volt.  Nevet

http://en.wikipedia.org/wiki/Maximum_Carnage

Vannak is benne karakterek. Érdemes elolvasni.

Inkább híres történet. Persze vannak jó elemei de a szokásosnál jóval butább történet. Amúgy jövőre adják ki magyarul.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9707 Dátum: 14 máj 27, 17:13:41 »

Az lehet, de olyan karakter és látvány orgiát adott amikor olvastam, hogy megérte. A kraven utolsó vadászata megvan collected editionbe, ez a másik amin gondolkodok, hogy beszerzem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9708 Dátum: 14 máj 27, 20:47:30 »

DW:

Most néztem meg Amy-ék búcsúzó részét, legalábbis úgy nézem ez volt az utolsó részük, bár lehet később előkerülnek még. Szerintem nem volt ez egy rossz rész, sőt eddig az egész évad tetszik. Meg én nem utáltam meg Amy-t pedig annak eddigre gondolom meg kellett volna már történnie. xD Voltak ugyan megkérőjelezhető dolgai, meg néha felidegesített, de megutálni nem tudtam. (És különösebben be se jön a külseje, szóval nem is ez befolyásolt.)

Viszont azt láttam most, hogy az új útitárs az a jócsaj lesz az évad első részéből, aki dalekké változott. ikszdé Kíváncsi leszek ezt hogyan oldják majd meg, de örülök neki, sajnáltam, hogy annak a csajnak csak ennyi szerep jutott, pedig nekem szimpatikus volt, és jól is nézett ki. ikszdé Meg tökre sajnáltam, amikor kiderült, hogy mi lett a sorsa.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9709 Dátum: 14 máj 27, 20:57:12 »

Várd meg hogy mi lesz még vele.  Nevet
A hóemberes karácsonyi rész jön?  Vagy azon már túl vagy?
Annyit elárulok hogy az évad végén kiderül hogy ezt hogyan oldották meg.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9710 Dátum: 14 máj 27, 21:06:51 »

Most jön még csak a hóemberes rész, legközelebb azt nézem majd.

Meg jól láttam, hogy itt is vannak special részek az évad után? Mert ezeknek akkor még utána kell járnom. Nekem most egy 14+1 részes csomag van letöltve. (0. epizód + 14 "rendes" rész), de az 50. évfordulós rész az még csak ez után jön majd?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9711 Dátum: 14 máj 27, 21:22:47 »

Lesz special. Az 50 éves évforduló. Az az egyik legepikusabb rész.
Akkor utáltam meg végleg Amyt, amikor megutálta Roryt, mert 30 évet várt rá. Rory mintha kicsit többet várt volna. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9712 Dátum: 14 máj 27, 21:23:47 »

Szerintem abban benne van a karácsonyi részek is, de gőzöm sincs, hogy lenne még valamilyen rész. Gondolkozik

Pontosan így van: 7. évad első fele (első 5 rész), a Snowman rész, 7.évad maradék része (8 rész), 50. évforduló és azután az utolsó karácsonyi rész Matt Smith Doktorral.

Nekem csak egy nagy bajom volt a 7.évadal: fillernek érződök jónéhány rész. Az első és az angyalos részen kívül konkrétan a több Amy-s rész tölteléknek érződött, legalábbis nekem. Clara részei már jobban tetszettek, de ott is volt legalább egy ilyen "ha kimaradt volna, akkor sem változtatott volna semmit" rész.

Clara jól meg lesz magyarázva, addig meg találgathatsz. Szerintem azért valamennyire meg fogsz lepődni az évadzáró rész láttán.

Na igen, annál a résznél én is kiakadtam és pofon vágtam volna Amy-t egy párszor. Rory 2000 évet várt és egy rossz szót sem szólt azután, erre meg itt nyafog ő, pedig tudhatta volna, hogy az egészet meg nem történné lehet tenni, ha a fiatal Amy-t megmentik.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 27, 21:35:00 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9713 Dátum: 14 máj 27, 21:29:19 »

Idézet
e az 50. évfordulós rész az még csak ez után jön majd?

Te most nézted a "The Angels Take Manhattan " ha minden igaz és ezután jön a "The Snowmen -christmas special".
Utána így jönnek.  Gondolkozik
The Bells of Saint John
The Rings of Akhaten
Cold War
Hide
Journey to the Centre of the TARDIS
The Crimson Horror
Nightmare in Silver
The Name of the Doctor (évadzáró)
The Day of the Doctor (50. évfordulós spec.)
The time of the Doctor (Christmas spec.)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 27, 21:37:13 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9714 Dátum: 14 máj 27, 21:34:32 »

A The Name of The Doctor az évadzáró rész, A The Day of The Doctor az 50.évfordulós és a mostani karácsonyi rész volt a The Time of The Doctor.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9715 Dátum: 14 máj 27, 21:35:58 »

Már javítottam, csak nem tisztán emlékszek ahol néztem a neten most ott meg nem jól volt kiírva.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9716 Dátum: 14 máj 27, 21:40:03 »

Én ezeket fejből mondtam. Elég könnyű megjegyezni az utolsó hármat (szerintem).

Szerintem jobban fog neked tetszeni a most következő részek, mint az évad első fele, Aes.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9717 Dátum: 14 máj 27, 21:44:32 »

Pontosan így van: 7. évad első fele (első 5 rész), a Snowman rész, 7.évad maradék része (8 rész), 50. évforduló és azután az utolsó karácsonyi rész Matt Smith Doktorral.

Igen, most jön a Snowman. Akkor jól tudtam, két speciál van még az évad után.

Am bocsi, hogy ezen b*szakodok, tudom, hogy gugli a barátom, de wikin elkezdtem utána nézni ennek, és egyből k*rva nagy spoilerbe szaladtam (Clara). És akkor felhagytam ezzel. Viszont azt akarom, hogy lent legyen minden, ne akkor idegesítsen, hogy mi jön és még tölteni is kéne + normális felirat, amikor már nézném a részt. ikszdé De most már tudom, köszi szépen.

Idézet
Nekem csak egy nagy bajom volt a 7.évadal: fillernek érződök jónéhány rész.

Ebben van valami, az első 5 részre vonatkozóan, de igazából a Tennat-era óta nekem minden rész egy kicsit fillernek érződik. Egyszerűen azért, mert a Tennant era-nak volt egy nagy, több évadon átívelő cselekménye, ahol minden mindennel összefüggött, tulajdonképpen Rose karaktere kötötte össze a leginkább (na, meg persze a Doktoré), és ezt az ívet hiányolom én Matt Smith évadaiból. Itt ugye évadonként van egy-egy ilyen, és ezek nem lettek annyira jók, mert nem elég kidolgozottak, hiányzik belőlük az az összetettség, ami a korábbi időket igazán jóvá tette. (Első 4 évad: a DW egy zseniális sorozat, többi évad: a DW egy jó sorozat. Azért nem ugyanaz a két dolog).

Lehet pont ezért tetszik nekem eddig a 7. évad: itt az eddigi részekben (0-5) ezt egyszerűen nem is erőltették, sima "doktoros" kalandok sora jött, ez így, egy nagyon jó Doktorral szerintem jobb, mint az az erőlködés az 5-6ban. Itt már nem érezem azt, amit korábban írtam, hogy "az előző évadok morzsáiból csipegetnek". Na mondjuk érdekes lesz, hogy milyen lesz a második fele ennek tükrében számomra.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9718 Dátum: 14 máj 27, 21:55:10 »

Nekem pont ezért nem tetszett. Nem volt történet vagy valami olyan, ami összekötné és értelmet adna azoknak a részeknek. Ha fanfic-ként lettek volna az említett részek megcsinálva, egy rossz szavam sem lenne rájuk, de így a sorozatban nem igazán veszi be a gyomrom, főleg a várakozás miatt.

Támn z új évaddal most újra lesz ilyen, Aes. olyat hozak fel az 50.évfordulósban, ami simán több évadon átívelő történet lehet és remélhetőleg jól lesz kidolgozva.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9719 Dátum: 14 máj 27, 22:10:42 »

Akkor az ötven éven keresztül húzódó folyamat majd tetszeni fog. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!