24 máj 04, 23:58:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277373 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9675 Dátum: 14 máj 24, 22:05:14 »

DW s06 évadzáró jó volt. Csak kicsit összecsapták szerintem a végét. Szóval ez simán lehetett volna egy extra hosszúságú rész, hogy rendesen ki tudják dolgozni az egészet. + Rontott rajta az is, hogy én már az elején kitaláltam, hogy azzal a robottal fogják megmenteni a Doktort.

Igazából az a baj ezekkel az évadokkal, hogy bár vannak jó részek benne, de valahogy nagyon olyan az egész, hogy csak a morzsákat csipegetik fel a Tennant Era után. Ha Matt Smith nem lenne ennyire jó, na meg én Amy-t és Rory-t is bírom, akkor ez már nem lenne túl jó. Szerencsére Matt elviszi a vállán a dolgot azért, csak kevés az eredeti ötlet az a baj. Nem ártana már valami reboot ennek a sorozatnak szerintem, bár nem tudom persze, hogy mi jön még. ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9676 Dátum: 14 máj 24, 22:11:52 »

Megéri várnod.
Bocs Rory,és Amy de Matt nélkületek van igazán elemében.
Ezt már szerintem te is észrevetted Aes.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9677 Dátum: 14 máj 24, 22:19:00 »

Most nézem, hogy már csak egy Matt-es évad van hátra. Szomorú Kár, kedvelem őt is nagyon. Viszont azt most láttam, hogy utána megint lesznek valami specialok, amikben van Tennant meg Rose is.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9678 Dátum: 14 máj 24, 22:26:44 »

Szép lezárást kap majd Matt. Ő volt  kedvenc Doctorom, de talán elég volt ennyi. Nagyon várom az újat, remélem kicsit komolyabb hangvételű lesz, mint eddig.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9679 Dátum: 14 máj 24, 23:18:14 »

Mattet én is nagyon bírtam, de tényleg ráfér egy kis frissítés a sorozatra, a 7. évad már tényleg tűrhetetlen volt Szomorú De a búcsúját én is nagyon bírtam, nagyon illett hozzá a sajátja, örülök hogy nem Tennantét akarták lekoppintani, hanem hagyták a saját stílusában távozni. Franc, most ezt leírva már elszomorodtam, igaz hogy az évadai szarok, de doctornak iszonyat jó volt Matt.
De Capaldihoz én nagy reményeket fűzök, ha csak azt az 40mp-t láttam volna belőle amennyi a DW-ben eddig szerepelt, akkor is azt mondanám hogy zseniális az arc Nevet Meg amiket olvastam az alapján majd az ő dokijának lesz egy kis Malcom Tucker beütése is vadállatágban, szóval.... *-*
Mindenkinek ajánlom a The Thick of it-et, ami zseniális politika-paródia a főszerepben a 24/7 káromkodó 'director of communication', Malcolm Tucker, bár attól félek nagyobb a valóságtartalma van ennek a sorozatnak, mint amennyit az ember hinni szeretne. xD Meg amúgy is, ennyit sztm érdemes augusztusig 'készülni' Capaldiból Nevet http://www.imdb.com/title/tt0459159/

Aes, az amúgy vágod ugye, hogy ő is meg Amy is szerepelt a 4. évad Pompei-es részében? Nevet


Ezt ismeri valaki? http://www.imdb.com/title/tt0459159/ Én semmit nem tudok róla, csak azt hallottam hogy jó, na meg értékelése is megerősíti ezt, szóval leszedtem.

Meg most Elementaryt nézek, ismertebb nevén szegény(amerikai) ember Sherlock(BBC)-ját, de amúgy ha csak simán nézed, akkor szerintem nagyon jó. Már korábban is láttam belőle részeket, és csak most kezdtem normálisan haladni vele, de tényleg, szerintem mindenképpen érdemes adni neki esélyt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9680 Dátum: 14 máj 25, 04:48:05 »

Capaldiból a Z világháború végén is látni egy adagot Mosolyog ott nekem szimpi volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 26, 07:15:53 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9681 Dátum: 14 máj 25, 07:27:34 »

Újabb trailer, igaz semmit nem mond el, csak jól néz ki.

https://www.youtube.com/watch?v=-lBeV5bQW70

Még mindig szoknom kell Capaldit.

Én elég nagy reményeket fűzök a 8.évadhoz. Matt-et imádtam, de tény, hogy az ő évadjai nem voltak túljók és csak néhány kiemelkedő rész volt az egész szereplése miatt. Pedig nagyon jó Doktor volt. Szomorú

Remélem rendesen fogják kidolgozni azt a történet szálat, amit az 50.évfordulóssal hoztak, mert szerintem érdekes lehet, főleg azoknak, kik a klasszikus sorozatot nem látták.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9682 Dátum: 14 máj 25, 11:00:25 »

A CGI-os emberek egy kicsit elszálltak szerintem ennél az előzetesnél ikszdé De amúgy jó, meg remélem ez azt jeleneti, hogy majd most megint többet töltenek idegen világokon, nem csak a Földön.

Egyébként DW Hungaryt érdemes böngészni, itt van sok hír meg hasonló általában:
http://doctorwhohungary.hu/2013/12/03/peter-capaldi-igazi-bestia-lesz/
Komment: ,,Hmm ez jó hír, ha Moffatot elvinné egy tripla infarktus még jobb lenne..." ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9683 Dátum: 14 máj 25, 11:04:06 »

Meg most Elementaryt nézek, ismertebb nevén szegény(amerikai) ember Sherlock(BBC)-ját, de amúgy ha csak simán nézed, akkor szerintem nagyon jó. Már korábban is láttam belőle részeket, és csak most kezdtem normálisan haladni vele, de tényleg, szerintem mindenképpen érdemes adni neki esélyt.

Ez pont olyan mint ha a Phantom Menace-t dicsérnéd, ha csak simán nézed.  Szomorú

Valójában ezt akartam hozzáfűzni az észrevételhez:
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9684 Dátum: 14 máj 25, 11:28:26 »

Újranéztem most a GoT-ot, és eltűnődtem azon, hogy vajon Kisujjnak és Lysának ha lett volna valaha közös gyereke, az milyen lett volna. Végülis egy gátlástalan szarkeverő/gyilkos és egy pszichopata gyilkos lettek volna a szülei. ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9685 Dátum: 14 máj 25, 11:32:38 »

Erről jut eszembe, Syzy. Szerinted beteszik Mysteriot a Pókember 3-ba? Nekem az egyik kedvenc gonosztevőm, a maga kicsit röhejes kinézetével =D Csak nem tudom a filmben mennyire jönne át :S

Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9686 Dátum: 14 máj 25, 11:37:24 »

Sherlockként is jó Nevet
Szeretem a kreatív átírásokat/nemvariációkat, főleg ha mindkettő olyan jól működik mint itt, plusz az írók sem félnek meghúzni elég meredek dolgokat, például első évad végén a csavar zseniális. Az ügyek meg kifejezetten okosak, meg is vagyok lepve h eddig egy unalmas sem volt. A legtöbb dolgot más szemszögből közelíti meg, mint például a drogproblémát vagy a Watsonnal való kapcsolatát, egyáltalán nem koppintása a BBC-s verzónak, egyszerűen csak egy 'másik' modern Sherlock. Szerintem elég nagy korlátoltságra vall ha valaki csak azért nem kezd bele mert Watsonból nőt csináltak Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9687 Dátum: 14 máj 25, 11:45:46 »

Látom Sabaku átváltottál egy másik képemre. Pirul

Igazából az amerikai Sherlock nézhető, mikor csak úgy nézi az ember. Vannak jó sztorik. Én például nagyon szeretem Lucy  Liut csak minden sorozata kasza az elmúlt 10 évben. Nevet
Jonny Lee Miller is jó, a legjobb sorozata az Eli Stone volt, ami hiába egy rövid sorozat, pont elég.

Csak az a vicc, hogy amint jött a BBC Sherlock, elkezdték az amerikaiak ezt az újat.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9688 Dátum: 14 máj 25, 11:55:31 »

Szerintem elég nagy korlátoltságra vall ha valaki csak azért nem kezd bele mert Watsonból nőt csináltak Nevet

Komolyan ennél még az orosz Sherlock is fényévekkel jobb. Mondom ezt úgy persze, hogy egyetlen egy részt sem láttam az Elementaryból, és ezért tudok hiteles maradni, szóval NOPE.
 
Erről jut eszembe, Syzy. Szerinted beteszik Mysteriot a Pókember 3-ba? Nekem az egyik kedvenc gonosztevőm, a maga kicsit röhejes kinézetével =D Csak nem tudom a filmben mennyire jönne át :S

Mondjuk tény hogy jó mindfuck történetei vannak Mysterionak de kétlem hogy beleraknák.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9689 Dátum: 14 máj 25, 12:55:12 »

Az állatkertben jók a korlátok Sabaku. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!